16.06.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Celjani potrdili slovo dvanajsterice

Prvi trening so včeraj opravili tudi nogometaši Celja. Zasedba grofov bo pred novo sezono Prve lige Telekom Slovenije doživela precejšnje spremembe, v knežjem mestu pa so danes obelodanili seznam dvanajsterice nogometašev, ki so zadnjo tekmo na Areni Petrol že odigrali.

Že pred dnevi so se Celjani razšli z Lovrom Čirjakom, Irfanom Hadžićem in Goranom Galešićem, ki se je medtem že vrnil v banjaluški Borac, v minulih dneh pa so si novega delodajalca našli tudi Tilen Klemenčič, ki bo tudi v prihodnje igral na prvoligaških zelenicah, saj je prestopil v Domžale, Žiga Kous bo v 2. SNL pomagal Muri, Matic Kotnik pa se je odločil sprejeti izziv v tujini, saj se je vratar dogovoril za sodelovanje z grškim prvoligašem Panioniosom.

Od dosedanjih soigralcev sta se poslovila tudi Goran Cvijanović in prvi strelec lanske sezone Dalibor Volaš, ki jima je tako kot tudi Damirju Hadžiću, Aneju Lovrečiču in Mateju Podlogarju potekla pogodba. S Celjem se je razšel tudi Tomislav Barišić, ki se je med rumeno-modre preselil med zimskim premorom minule sezone.