16.06.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Celjani potrdili slovo dvanajsterice

Prvi trening so včeraj opravili tudi nogometaši Celja. Zasedba grofov bo pred novo sezono Prve lige Telekom Slovenije doživela precejšnje spremembe, v knežjem mestu pa so danes obelodanili seznam dvanajsterice nogometašev, ki so zadnjo tekmo na Areni Petrol že odigrali.

Že pred dnevi so se Celjani razšli z Lovrom Čirjakom, Irfanom Hadžićem in Goranom Galešićem, ki se je medtem že vrnil v banjaluški Borac, v minulih dneh pa so si novega delodajalca našli tudi Tilen Klemenčič, ki bo tudi v prihodnje igral na prvoligaških zelenicah, saj je prestopil v Domžale, Žiga Kous bo v 2. SNL pomagal Muri, Matic Kotnik pa se je odločil sprejeti izziv v tujini, saj se je vratar dogovoril za sodelovanje z grškim prvoligašem Panioniosom.

Od dosedanjih soigralcev sta se poslovila tudi Goran Cvijanović in prvi strelec lanske sezone Dalibor Volaš, ki jima je tako kot tudi Damirju Hadžiću, Aneju Lovrečiču in Mateju Podlogarju potekla pogodba. S Celjem se je razšel tudi Tomislav Barišić, ki se je med rumeno-modre preselil med zimskim premorom minule sezone.

Tekst: NZS

• 19.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Aluminij
    Celje je v Novi Gorici izgubilo prvič po menjavi trenerja, a se je Dušan Kosič z varovanci veselil visoke pokalne zmage nad Muro. Kidričani so v pokalnem obračunu s Krko iztržili remi, kdo pa bo boljši v ligaškem dvoboju?
  • 14.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Goričani do nove domače zmage
    Nogometaši Gorice so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Celje z 2:1 (1:0).
  • 12.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Gorica - Celje
    Celjani pod vodstvom trenerja Kosiča še niso izgubili, a še čakajo na zmago. Grofje po štirih zaporednih remijih gostujejo pri Gorici, ki je v 11 krogih remizirala zgolj enkrat. Bo tako tudi po zadnji tekmi uvodne tretjine prvenstva?
  • 29.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    V Celju neodločeno
    Nogometaši Celja in Domžal so se v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim rezultatom 1:1 (1:1).
  • 27.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Domžale
    Domžalčani so v nedeljo kljub dobri predstavi vknjižili še tretji poraz v nizu. Simon Rožman bo skušal skromno serijo prekiniti pri nekdanjem klubu. Celje pod vodstvom Kosiča še ni izgubilo, a grofje v treh ligaških tekmah še niso dosegli gola.
  • 23.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Celjani zaustavili Olimpijo
    Nogometaši Celja in ljubljanske Olimpije so se v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 21.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Olimpija
    Dušan Kosič je v preteklosti sedel na klopi Olimpije, v soboto pa bo stal nasproti nekdanjega kluba. Celjski strateg še čaka na prvo ligaško zmago, Ljubljančani pa so uvodno četrtino prvensva sklenili neporaženi.
  • 15.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Celjani s Krškim doma brez golov
    Nogometaši Celja in Krškega so se v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 14.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Krško
    Prvoligaši s tekmami devetega kroga zaključujejo uvodno četrtino prvenstva. Že v petek bodo na delu nogometaši Celja in Krškega, ki bodo skušali v knežjem mestu nadaljevati pozitiven trend rezultatov z grofi.
  • 08.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Celjani do točke v Mariboru
    Nogometaši Maribora in Celja so se v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.