15.06.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Domžalčani in Ljubljančani priprave odprli z zmago

Nogometaši Domžal in Olimpije so po sobotnem pričetku priprav sredo izkoristili za uvodno preizkušnjo. Četi trenerjev Simona Rožmana in Igorja Bišćana sta bili v skladu s pričakovanji uspešni.

Ljubljančani so na zelenici stadiona ŽAK s 4:0 ugnali Škofjo Loko. Prvi polčas dvoboja s četrtoligašem ni ponudil zadetkov, v nadaljevanju pa Gorenjci niso našli orožja za razpoložena Blessinga Elekeja in Issaha Abassa. Nigerijec je sodeloval pri vseh štirih zadetkih, v prvo je v 57. minuti zadel po samostojnem prodoru, v drugo pa je izkoristil podajo Abassa, s katerim sta v 73. in 82. minuti zamenjala vlogi. Eleke je bil v vlogi asistenta, mladi Ganec pa se je dvakrat vpisal med strelce.

Domžalčani so bili v dvoboju z mlajšimi klubskimi vrstniki strelsko še uspešnejši. V mreži mladinske selekcije Domžal je končalo sedem zadetkov, že v četrti minuti je Klemna Zupeta premagal Amadej Vetrih, izid polčasa pa je postavil Veljko Batrović. V nadaljevanju srečanja je Simon Rožman zamenjal kar deseterico nogometašev, celotno tekmo je odigral zgolj Ernest Grvala. Po uvodnem golu Luke Volariča sta se po dvakrat veselila poletni novinec Lovro Bizjak in Ivan Firer.

DOMŽALE - DOMŽALE U19 7:0 (2:0)

Strelci: Vetrih (4'), Batrović (30'), Volarič (49'), Bizjak (50', 90'), Firer (77', 86')
Domžale: Matošević, Vetrih, Matjašič, Ivkić, Grvala, Dobrovoljc, Ožbolt, Rom, Huč, Husmani, Batrović. Igrali so še: Milić, Gaćan, Volarič, Elsner, Firer, Bizjak, Repas, Šipek, Žinko, Sredojević. Trener: Simon Rožman.

OLIMPIJA - ŠKOFJA LOKA 4:0 (0:0)

Strelca: Eleke (57', 72'), Issah (73', 82')
Olimpija: Vidmar, Španja, Zarifović, Ilić, Štiglec, Alves, Novak, Miškić, Oduwa, Gajić, Benko. Igrali so še: Šeliga, Bajrić, Ejup, Ćoralić, Brkić, Tomić, Abass, Eleke. Trener: Igor Bišćan.

Tekst: NZS

• 03.12.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Na derbiju do zmage Domžale
    Nogometaši Domžal so v tekmi 18. kroga Prve lige Telekom Slovenije premagali Olimpijo z 1:0 (1:0).
  • 30.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Domžale - Olimpija
    Prvo polovico sezone bodo z nedeljsko tekmo sklenili Domžalčani in Ljubljančani. Zmaji bodo po pokalnem napredovanju skušali ostati na vrhu lestvice, rumeni pa bodo napadli četrto zaporedno zmago.
  • 16.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Z zmago na derbiju povišali prednost
    Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Domžale z 1:0 (0:0).
  • 15.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Domžale
    Zadnja sobotna preizkušnja ponuja sosedski derbi Olimpije in Domžal. Ljubljančani so na prvem mestu še vedno neporaženi, Domžalčani pa so z visoko zmago dokazali, da jim tudi avgustovske kadrovske spremembe niso prišle do živega.
  • 31.05.2017 | Pokal Slovenije
    Dobrovoljc Domžalam priigral še drugo pokalno krono
    Nogometaši Domžal so zmagovalci pokala Slovenije, potem ko so v finalu z 1:0 premagali ljubljansko Olimpijo. Za Domžale, za katere je to drugi naslov pokalnega prvaka, je v 61. minuti zadel Gaber Dobrovoljc.
    Sreda ponuja še zadnje trofeje sezone
    Kot je zadnja leta že v navadi, bodo na koprski Bonifiki podeljene še zadnje lovorike sezone. V pravem festivalu nogometa bomo priča kar trem finalnim obračunom.
  • 30.05.2017 | Pokal Slovenije
    Finale Pokala Slovenije razprodan!
    Za veliki finale Pokala Slovenije vlada izjemno zanimanje, saj je koprska Bonifika dan pred obračunom med Domžalami in Olimpijo že razprodana. V Kopru se tako nadejamo odličnega vzdušja pred lepo nogometno kuliso, ki napoveduje pravi spektakel tudi na zelenici.
    Domžale in Olimpija za pokalni naslov
    Na koprski Bonifiki bo jutri ob 20.30 potekal veliki finale Pokala Slovenije, v katerem se bodo pomerili nogometaši Domžal in Olimpije. Predtem bomo dobili tudi zmagovalca v Ženskem finalu Pokala NZS in Mladinskem pokalu finala NZS.
    Nogometna zveza Slovenije je v sodelovanju z NK Domžale in NK Olimpija pripravila presenečenje za zvesta navijača obeh finalistov Pokala Slovenije, ki si bosta jutrišnjo tekmo zapomnila za vse življenje.