19.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 34. kroga po izboru obiskovalcev

REZERVNA KLOP:

MATJAŽ ROZMAN (7,4), JAN HUMAR (8,3), TILEN NAGODE (7,7), KINGSLEY BOATENG (7,5)

Najboljšo enajsterico tvorijo nogometaši, ki so s strani obiskovalcev prejeli najvišjo povprečno oceno glede na igralno pozicijo. V primeru enake ocene smo upoštevali tisto, ki je prejela več glasov obiskovalcev. Rezervno klop tvori drugi najbolje ocenjeni vratar in trije najbolje ocenjeni igralci, ki tudi dejansko niso začeli tekme v udarni enajsterici. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.

Tekst: NZS

• 21.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Domžale - Rudar Velenje
    Domžalčani so po dolgi evropski epizodi ekspresno hitro zaključili pokalno udejstvovanje. Rumeni bodo po porazu v Fazaneriji gostili Velenjčane, ki so se v prvem krogu PLTS že razveselili domžalskega skalpa.
    Pred tekmo: Celje - Olimpija
    Dušan Kosič je v preteklosti sedel na klopi Olimpije, v soboto pa bo stal nasproti nekdanjega kluba. Celjski strateg še čaka na prvo ligaško zmago, Ljubljančani pa so uvodno četrtino prvensva sklenili neporaženi.
    Pred tekmo: Gorica - Krško
    Maribor je prekinil zmagovalno serijo Goričanov, ki pa se želijo v desetem krogu PLTS veseliti novih točk in tako maščevati poraz z začetka sezone. Krčani so se pred domačimi gledalci veselili prestižnega skalpa, jim lahko uspe tudi v drugo?
    Pred tekmo: Triglav Kranj - Ankaran Hrvatini
    Na Gorenjskem se bosta v uvodnem krogu druge četrtine prvenstva udarila novinca v PLTS. Kranjčani in Ankarančani še čakajo na krstno zmago sezone, bo deseti krog kateri od zasedb le prinesel razlog za slavje?
    Pred tekmo: Aluminij - Maribor
    Druga četrtina prvenstva se pričenja s štajerskim obračunom v Kidričevem. Sosedski dvoboj Aluminija in Maribora bo v znamenju nogometnega praznika, saj bodo Kidričani prvič prižgali pred kratkim postavljeno umetno razsvetljavo.
  • 19.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Enajsterica 9. kroga PLTS
    Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
  • 18.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Igralec meseca avgusta: Issah Abass
    V mesecu avgustu je na zelenicah Prve lige Telekom Slovenije blestelo veliko nogometašev, ki so na različne načine pomembno prispevali k uspehom svojih ekip. Med tistimi, ki so najbolj zaznamovali pretekli mesec, je nedvomno tudi Isahh Abass, igralec meseca avgusta.
    Statistični posladki 9. kroga:
    Alen Jogan je v dresu Gorice odigral že več kot 20.000 prvoligaških minut. Leon Črnčič je dosegel tisoči gol Rudarja v Prvi ligi Telekom Slovenije. Tilen Klemenčič je presegel mejo 11.000 minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije.
  • 17.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Maribor z visoko zmago
    Nogometaši Gorice so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 0:3 (0:2).
  • 16.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Z zmago na derbiju povišali prednost
    Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Domžale z 1:0 (0:0).