12.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 8. kroga PLTS

Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.

Tekst: NZS

• 22.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Maribor
    Ob primorskem spopadu bomo v soboto priča tudi tradicionalnemu štajerskemu derbiju. Vijolice po zmagi v derbiju in veliki točki v Moskvi branijo prvo mesto, grofje napadajo četrto zmago v nizu.
    Pred tekmo: Gorica - Ankaran Hrvatini
    Sedemnajsti krog PLTS ponuja tudi obračun primorskih klubov. Goričani se bodo skušali po dveh porazih pobrati v spopadu z Ankarančani, ki so v Dravogradu še drugič zapored objokovali gol v zaključnih sekundah.
    Pred tekmo: Triglav Kranj - Domžale
    Pred prvoligaši so le še tri jesenske preizkušnje. Sedemnajsti krog PLTS odpirajo Kranjčani in Domžalčani, ki se v tekmo podajajo brez pomembnih adutov. Orli pogrešajo Elvisa Džafića, rumeni pa Senijada Ibričića.
  • 21.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Enajsterica 16. kroga PLTS
    Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
    Dedić po petih letih vnovič med knapi
    Prvoligaše do zaključka jesenskega dela Prve lige Telekom Slovenije ločijo še tri tekme, kljub temu pa so se pri velenjskem Rudarju odločili za še eno kadrovsko novost. Po petih letih se je v vrste matičnega kluba vrnil Haris Dedić.
  • 20.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Statistični posladki 16. kroga
    Dare Vršič je odigral 250. prvoligaško tekmo, Maribor pa je po prvem porazu Olimpije ostal edina neporažena ekipa v letošnji sezoni Prve lige Telekom Slovenije. Maribor je zmagal že petič zapored, kar je najdaljši tovrstni niz v letošnji sezoni.
    Rudar do zmage proti Gorici
    Nogometaši velenjskega Rudarja so v tekmi 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije premagali Gorico z 2:0 (0:0).
  • 19.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Domžalčani do domače zmage proti Krškemu
    Nogometaši Domžal so v 16. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško z 1:0 (1:0).
  • 18.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Gosta megla preprečila tekmo med Gorico in Rudarjem
    Nogometaši velenjskega Rudarja in Gorice bi morali nocoj igrati tekmo 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije. Odigrali so je zgolj dobrih 25 minut, potem pa je glavni sodnik prekinil tekmo zaradi slabe vidljivosti. Nov termin obračuna trenutno tretje- in petouvrščene ekipe bo v ponedeljek, 20. novembra ob 15.00.
    Aluminij uspešen v Kranju
    Nogometaši kranjskega Triglava so v 16. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Aluminiju z 0:3 (0:1).