15.06.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Grubor treningom Aluminija priključil tudi trojico mladih upov

Danes so se po kratkem premoru zbrali tudi nogometaši Aluminija. Na rezervnem igrišču Športnega parka Kidričevo je dopoldne trenirala devetnajsterica nogometašev, Slobodan Grubor pa bo na treningih računal tudi na tri mlade upe rdečih.

Treningom članskega moštva se bosta v prihodnje pridružila tudi vstopna mladinca Aluminija, vratar Tilen Ploj in zvezni igralec Nejc Bračko, med člane pa je uradno prestopil tudi Aljaž Ploj, ki se je treningov prve ekipe v pretekli sezoni udeleževal kot mladinec. Med devetnajsterico igralcev ni bilo trojice mladih reprezentantov, saj so se Luka Janžeković, Blaž Kramer in Matic Vrbanec šele pred nekaj dnevi vrnili s turnirja v ukrajinskem Kijevu.

»V spomladanskem delu smo naredili veliko, a to je preteklost. Sedaj smo tu, da nadgradimo. kar smo se naučili, in da našo igro razvijamo dalje,« poudarja Grubor, ki je po koncu minule sezone izgubil Lovra Bizjaka. Drugi strelec ekipe se je preselil v Domžale.

Tekst: NZS
Foto in video: NK Aluminij

• 19.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Aluminij
    Celje je v Novi Gorici izgubilo prvič po menjavi trenerja, a se je Dušan Kosič z varovanci veselil visoke pokalne zmage nad Muro. Kidričani so v pokalnem obračunu s Krko iztržili remi, kdo pa bo boljši v ligaškem dvoboju?
  • 14.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija po zaostanku ugnala Aluminij
    Nogometaši Aluminija so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti ljubljanski Olimpiji z 1:2 (1:1).
  • 13.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Aluminij - Olimpija
    Dvanajsti krog bo sklenjen v sobotnem večeru, ko bo zaključno dejanje uvodne tretjine prvenstva odigrano v Kidričevem. Aluminij bo v drugi tekmi pod novimi žarometi napadal vodilno Olimpijo, ki želi zadržati prvo mesto.
  • 30.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Krčani ugnali Aluminij
    Nogometaši Krškega so v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Aluminij z 2:0 (2:0).
  • 27.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Krško - Aluminij
    V drugem sobotnem obračunu se bodo za nove točke udarili nogometaši Krškega in Aluminija, ki bodo na zadnji dan meseca lovili prvo septembrsko zmago. Kdo bo v reprezentančni premor krenil z boljšo popotnico?
  • 22.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Mariboru uspel preobrat z igralcem manj
    Nogometaši Aluminija so v uvodni tekmi 10. kroga 1. lige Telekom Slovenija izgubili proti Mariboru z 2:3 (1:0).
  • 21.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Aluminij - Maribor
    Druga četrtina prvenstva se pričenja s štajerskim obračunom v Kidričevem. Sosedski dvoboj Aluminija in Maribora bo v znamenju nogometnega praznika, saj bodo Kidričani prvič prižgali pred kratkim postavljeno umetno razsvetljavo.
  • 16.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Ankaran do točke v Kidričevem
    Nogometaši Aluminija in Ankarana Hrvatinov so se v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
  • 15.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Aluminij - Ankaran Hrvatini
    Kidričani odštevajo dneve do prve domače tekme pod umetno razsvetljavo, tekma z Ankarančani pa bo odigrana sredi popoldneva. Primorci iščejo krstno prvoligaško zmago, Aluminij pa želi nadaljevati niz domače neporaženosti.
  • 08.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Brez golov v Velenju
    Nogometaši velenjskega Rudarja in Aluminija so se v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.