16.06.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Kirm in Olimpija nista podaljšala sodelovanja

Olimpija je v priprave na novo sezono krenila z dvema novima obrazoma, jasno pa je, da bo nekaj tudi odhodov. Po izteku enoletne pogodbe se od ljubljanske zasedbe poslavlja Andraž Kirm.

»Rad bi se zahvalil navijačem, vodstvu kluba in igralcem za vso podporo, ki so mi jo nudili med igranjem za Olimpijo. Klubu želim veliko sreče v boju za lovorike, nekdanjim soigralcem pa privoščim, da bi po turbulentni sezoni pokazali, da znajo igrati nogomet. Zaslužijo si, saj trdo delajo,« je ob slovesu za klubsko spletno stran dejal krilni nogometaš.

Nekdanji reprezentant Slovenije se je zmajem pridružil lansko poletje, v zeleno-belem dresu pa je v 31 prvoligaških nastopih dosegel dva zadetka, v statistiko pa vpisal še tri podaje.

Tekst: NZS

• 18.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Triglav Kranj
    S petkovim dvobojem v Stožicah se pričenja druga tretjina letošnjega prvenstva. Vodilna Olimpija se bo na domači zelenici udarila s Triglavom, ki je minulo soboto le dočakal prvo zmago.
  • 14.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija po zaostanku ugnala Aluminij
    Nogometaši Aluminija so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti ljubljanski Olimpiji z 1:2 (1:1).
  • 13.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Aluminij - Olimpija
    Dvanajsti krog bo sklenjen v sobotnem večeru, ko bo zaključno dejanje uvodne tretjine prvenstva odigrano v Kidričevem. Aluminij bo v drugi tekmi pod novimi žarometi napadal vodilno Olimpijo, ki želi zadržati prvo mesto.
  • 01.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Zmaji z zmago na vrh
    Nogometaši Olimpije so v tekmi 11. kroga prve lige Telekom Slovenije premagali Gorico z 2:1 (1:1).
  • 29.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Gorica
    Zadnjo tekmo pred oktobrskim premorom bodo odigrali Ljubljančani in Goričani. Zmaji so po desetih krogih PLTS še neporaženi, sinje-modri pa na tretjem mestu lestvice vodijo skupino zasledovalcev za vodilnim dvojcem.
  • 23.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Celjani zaustavili Olimpijo
    Nogometaši Celja in ljubljanske Olimpije so se v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 21.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Olimpija
    Dušan Kosič je v preteklosti sedel na klopi Olimpije, v soboto pa bo stal nasproti nekdanjega kluba. Celjski strateg še čaka na prvo ligaško zmago, Ljubljančani pa so uvodno četrtino prvensva sklenili neporaženi.
  • 16.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Z zmago na derbiju povišali prednost
    Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Domžale z 1:0 (0:0).
  • 15.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Domžale
    Zadnja sobotna preizkušnja ponuja sosedski derbi Olimpije in Domžal. Ljubljančani so na prvem mestu še vedno neporaženi, Domžalčani pa so z visoko zmago dokazali, da jim tudi avgustovske kadrovske spremembe niso prišle do živega.
  • 10.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija s preobratom na prvo mesto
    Nogometaši iz Krškega so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili z ljubljansko Olimpijo z 2:4 (2:1).