Knapi pozdravili novega branilca

Velenjski Rudar po treh krogih novega prvenstva zaseda dno lestvice Prve lige Telekom Slovenije, vodstvo kluba pa je tudi v luči dviga po lestvici okrepilo konkurenco v zadnji vrsti. Knapom se je pridružil bočni branilec David Hrubik.

»Prvi vtisi po selitvi v Velenje so odlični. Trener in soigralci so me odlično sprejeli. Pripravljen sem, da dam svoj maksimum in moštvu pomagam do čim boljših rezultatov,« po podpisu dveletnega dogovora pravi 21-letni Srb.

Hrubik je bil v preteklosti član Vojvodine, Proleterja in švicarskega Lussane-Sporta, nazadnje pa je igral za Mačvo iz Šabca. Novosadčan, ki ima tudi slovaški potni list, je v najmočnejšem srbskem prvenstvu zbral tri nastope.

Prestop je napovedan s strani kluba in ni nujno potrjen pri registracijski komisiji NZS.

• 18.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Mura - Rudar
    Prvoligaši po dvotedenskem reprezentančnem premoru nadaljujejo z državnim prvenstvom. Mura bo v uvodni tekmi 13. kroga PLTS gostila Rudar in iskala maščevanje za avgustovski poraz v Velenju. Kdo se bo veselil?
  • 05.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Brez golov v Krškem
    Nogometaši Krškega in velenjskega Rudarja so se v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 04.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Krško - Rudar
    Prvoligaše pred novim reprezentančnim premorom čaka še zadnjih 90 minut, spored 12. kroga PLTS, zadnjega v uvodni tretjini prvenstva, pa bodo v Posavju odprli nogometaši Krškega in Rudarja.
  • 30.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Domžale ostale praznih rok v zaključku
    Nogometaši velenjskega Rudarja so v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Domžale z 2:1 (0:1).
  • 28.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Rudar - Domžale
    Točka v Mariboru je prebudila domžalske nogometaše, ki so v Krškem slavili visoko zmago. Naslednji tekmec ravbarjev bodo knapi, ki se bodo pred domačimi gledalci pobirali po porazu v Mariboru. Kdo bo uspešnejši?
  • 27.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Maribor z novo zmago utrjen na vrhu
    Nogometaši Maribora so v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali velenjski Rudar s 3:0 (2:0).
  • 25.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Maribor - Rudar
    Prednost Maribora se je po remiju z Domžalami malce stopila, a so vijoličasti še vedno trdno na vrhu lestvice. V četrtek bo v Ljudskem vrtu gostoval Rudar, ki bo po prekinitvi niza porazov nevaren tudi za Mariborčane.
    Škoflek je novi knap
    Velenjčani so v nedeljo prekinili serijo porazov in v Kranju slavili še drugo zmago v letošnjem prvenstvu. Četo trenerja Marijana Pušnika v četrtek čaka gostovanje v Mariboru, v Ljudskem vrtu pa bo lahko Rudarju pomagala tudi zadnja okrepitev - med knape se je preselil Žiga Škoflek.
  • 23.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Rudar osvojil Kranj
    Nogometaši kranjskega Triglava so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti velenjskemu Rudarju z 1:2 (0:1).
  • 20.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Triglav - Rudar
    Kranjčani bodo uvodno četrtino prvenstva sklenili z dvobojem proti Rudarju. Knapi bodo na Gorenjskem iskali pot iz rezultatske krize, orli pa bodo skušali predstave z gostovanj prenesti tudi na domačo zelenico.