Knapi s Kitajcem

Rudarju v začetku sezone ne gre po načrtih. Velenjčani se s štirimi točkami nahajajo na dnu ligaške razpredelnice, zato bo Marijan Pušnik reprezentančni premor izkoristil tudi za dvig samozavesti in posledično tudi rezultatov. Knapom pa bo v prihodnje pomagal tudi kitajski nogometaš.

Enoletno pogodbo z Rudarjem je sklenil Li Hao Ran. Osemnajstletni vezist je bil doslej član Anderlechta, pri katerem je nastopal za selekciji do 18 in 21 let, so zapisali pri velenjskem prvoligašu.

"V Velenju se počutim odlično in obljubljam, da se bom po svojih najboljših močeh trudil čim bolj prispevati ekipnemu uspehu. S soigralci sem se dobro ujel, upam, da bo tako tudi v bodoče. Komaj čakam prve tekme in priložnosti za dokazovanje," pristašem velenjskega kluba sporoča Kitajec.

Vodstvo kluba je ob tem podpisalo poklicno pogodbo z dvema mladima nogometašema. Adam Vošnjak in Gašper Jovan sta z Rudarjem sklenila dolgoročno pogodbo.

• 11.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija do zmage v Velenju
    Nogometaši Rudarja Velenja so v tekmi 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Olimpiji z 1:2 (0:2).
  • 09.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Rudar - Olimpija
    Ljubljančani zmage v velikem derbiju niso potrdili v spopadu z Domžalčani, nove točke pa bodo napadli v Velenju. Knapom je steklo na domači zelenici, se lahko niz podaljša tudi v obračunu z državnim prvakom?
  • 03.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Remi med Gorico in Rudarjem
    Nogometaši Gorice in Rudarja iz Velenja so se v 15. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 2:2 (1:1).
  • 02.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Gorica - Rudar
    Prva liga Telekom Slovenije se nadaljuje s tekmami 15. kroga, ki ga bosta v soboto odprli ekipi Gorice in Rudarja. Primorci se bodo pobirali po pokalnem izpadu, knapi lovijo še drugo zaporedno zmago.
  • 28.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Rudar do pomembne zmage
    Nogometaši Rudarja iz Velenja so v 14. krogu Prve lige Telekom Slovenije doma premagali Aluminij s 3:2 (1:1).
  • 24.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Rudar - Aluminij
    Štirinajsti krog Prve lige Telekom Slovenije bo sklenjen v Šaleški dolini. Velenjčani bodo gostili nogometaše Aluminija, ki so za razliko od Rudarja aktivni tudi v pokalnem tekmovanju. Bo to voda na mlin knapov?
  • 20.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Mura do zmage nad Rudarjem
    Nogometaši Mure so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali velenjski Rudar z 2:1 (1:1).
  • 18.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Mura - Rudar
    Prvoligaši po dvotedenskem reprezentančnem premoru nadaljujejo z državnim prvenstvom. Mura bo v uvodni tekmi 13. kroga PLTS gostila Rudar in iskala maščevanje za avgustovski poraz v Velenju. Kdo se bo veselil?
  • 05.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Brez golov v Krškem
    Nogometaši Krškega in velenjskega Rudarja so se v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 04.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Krško - Rudar
    Prvoligaše pred novim reprezentančnim premorom čaka še zadnjih 90 minut, spored 12. kroga PLTS, zadnjega v uvodni tretjini prvenstva, pa bodo v Posavju odprli nogometaši Krškega in Rudarja.