09.08.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Med knapi še en nekdanji vratar Maribora

Vloga prvega vratarja Rudarja zadnje sezone pripada Mateju Radanu, za mesto v velenjskem golu pa se bo zdaj boril s še enim nekdanjim vratarjem Maribora. Knapom se je pridružil Marko Pridigar.

Dvaintridesetletni čuvaj mreže je z Velenjčani sklenil dveletni dogovor, na Mestni stadion ob jezeru pa se seli kot prost nogometaš. Mariborčan je bil do lanskega oktobra član islandskega Fylkira, sezono poprej pa se je preizkušal tudi na Cipru. Po dobrih dveh letih se Pridigar vrača v domovino, kjer je nazadnje branil mrežo Zavrča, v Ljudskem vrtu pa je preživel kar devet let.

Pridigar je 117 od skupno 124 nastopov v Prvi ligi Telekom Slovenije zbral v golu Maribora, kot član vijoličastih pa je zbral tudi devet evropskih tekem.

• 13.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Maribor po preobratu na vrh
    Nogometaši velenjskega Rudarja so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 1:2 (1:0).
  • 11.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Rudar Velenje - Maribor
    Oktobrskega reprezentančnega premora je konec, pred prvoligaši je zaključno dejanje uvodne tretjine prvenstva, ki ga bodo v petek odprli Velenjčani in Mariborčani. Lahko državni prvak prekine serijo knapov, ki so dobili zadnje tri tekme?
  • 30.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Rudar do zmage v Dravogradu
    Nogometaši Ankarana Hrvatinov so v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti velenjskemu Rudarju z 0:3 (0:1).
  • 27.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Ankaran Hrvatini - Rudar Velenje
    Ankarančani po krstni prvoligaški zmagi spet dihajo nekoliko lažje, četa trenerja Badžima pa bo skušala pozitiven niz podaljšati tudi v »domačem« Dravogradu. V goste prihaja Rudar, ki je še drugič to sezono ugnal Domžale.
  • 24.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Rudar do zmage v Domžalah
    Nogometaši Rudarja Velenja so v tekmi 10. kroga Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Domžale z 1:0 (1:0).
  • 21.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Domžale - Rudar Velenje
    Domžalčani so po dolgi evropski epizodi ekspresno hitro zaključili pokalno udejstvovanje. Rumeni bodo po porazu v Fazaneriji gostili Velenjčane, ki so se v prvem krogu PLTS že razveselili domžalskega skalpa.
  • 16.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Knapi iz Kranja s tremi točkami
    Nogometaši kranjskega Triglava so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti velenjskemu Rudarju z 1:2 (0:1).
  • 15.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Triglav Kranj - Rudar Velenje
    Kranjčani so v Domžalah doživeli najvišji poraz letošnje sezone, orli pa so zdaj odločeni, da uvodno četrtino PLTS sklenejo s prvo zmago. Nasprotnik Gorenjcev bo velenjski Rudar, ki se želi z zmago vrniti v zgornjo polovico lestvice.
  • 08.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Brez golov v Velenju
    Nogometaši velenjskega Rudarja in Aluminija so se v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 07.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Rudar Velenje - Aluminij
    Reprezentančnega premora je konec, po treh pokalnih obračunih pa petek prinaša dve ligaški preizkušnji. Osmi krog bodo odprli nogometaši Rudarja in Aluminija, ki z zmago napadata preboj v zgornjo polovico lestvice.