15.06.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Nekdanji kapetan Maribora na klopi Krškega

Tudi Krško bo v novo sezono Prve lige Telekom Slovenije krenilo s spremembo na trenerskem stolčku. Na Gubca se je preselila legenda mariborska kluba in nekdanji kapetan vijoličastih, Stipe Balajić.

Balajić je bil konec minulega stoletja med najzaslužnejšimi za mariborski preboj v skupinski del UEFA Lige prvakov, po koncu igralske kariere pa je kot trener deloval v domači Dalmaciji. Po uvodni trenerski izkušnji na klopi Zagore Unešić je deloval še pri Dugopolju, Solinu, Dugopolju, mladincih Hajduka, Imotskem in nazadnje Šibeniku. Za 48-letnika bo Krško krstna prvoligaška izkušnja v trenerski vlogi, o razlogih za njegovo ustoličenje pa so Krčani zapisali: »Odločitev, da Balajić zasede mesto glavnega trenerja, je predvsem posledica izkušenj v trenerski in igralski karieri ter uspešno delo z mladim kadrom, ki bo gonilo razvoja kluba v prihodnje.«

Posavci vstopajo v tretjo prvoligaško sezono, novopečeni strateg Krčanov pa bo svoje varovance zbral že danes.

Tekst: NZS

• 14.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Triglav do prve zmage
    Nogometaši kranjskega Triglava so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško s 3:1 (2:1).
  • 12.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Triglav Kranj - Krško
    Kranjčani so po trenerski rošadi niz porazov prekinili v Ljudskem vrtu, gorenjsko zasedba pa bo v zadnjem krogu uvodne tretjine PLTS napadla še prvo zmago sezone. V goste prihajajo Krčani, ki so se s četro zmago vnovič prebili v zgornji dom prvenstva.
  • 30.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Krčani ugnali Aluminij
    Nogometaši Krškega so v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Aluminij z 2:0 (2:0).
  • 27.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Krško - Aluminij
    V drugem sobotnem obračunu se bodo za nove točke udarili nogometaši Krškega in Aluminija, ki bodo na zadnji dan meseca lovili prvo septembrsko zmago. Kdo bo v reprezentančni premor krenil z boljšo popotnico?
  • 23.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Gorica do domače zmage
    Nogometaši Gorice so v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško z 2:1 (1:1).
  • 21.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Gorica - Krško
    Maribor je prekinil zmagovalno serijo Goričanov, ki pa se želijo v desetem krogu PLTS veseliti novih točk in tako maščevati poraz z začetka sezone. Krčani so se pred domačimi gledalci veselili prestižnega skalpa, jim lahko uspe tudi v drugo?
  • 15.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Celjani s Krškim doma brez golov
    Nogometaši Celja in Krškega so se v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 14.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Krško
    Prvoligaši s tekmami devetega kroga zaključujejo uvodno četrtino prvenstva. Že v petek bodo na delu nogometaši Celja in Krškega, ki bodo skušali v knežjem mestu nadaljevati pozitiven trend rezultatov z grofi.
  • 10.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija s preobratom na prvo mesto
    Nogometaši iz Krškega so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili z ljubljansko Olimpijo z 2:4 (2:1).
  • 08.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Krško - Olimpija
    Osmi krog PLTS bodo z nedeljsko tekmo sklenili nogometaši Krškega in Olimpije. Krčani bodo po presenetljivem pokalnem izpadu skušali nadaljevati dobre predstave v prvenstvu, zmaji pa želijo ostati na vrhu ligaške razpredelnice.