17.07.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 1. kroga

Prva liga Telekom Slovenije:

• V 1. krogu Prve lige Telekom Slovenije so nogometaši v povprečju dosegli 2,2 gola na tekmo. Povprečje sezone znaša 2,2 gola na tekmo.
  • V 1. krogu Prve lige Telekom Slovenije so sodniki v povprečju pokazali 4,2 rumenega kartona na tekmo. Povprečje sezone znaša 4,2 rumenega kartona na tekmo.
  • Aleks Pihler je dosegel prvi zadetek v letošnji sezoni Prve lige Telekom Slovenije.
  • Jasmin Mešanović je podal za prvi zadetek v letošnji sezoni Prve lige Telekom Slovenije.
  • Leon Črnčič je prejel prvi rumeni karton v letošnji sezoni Prve lige Telekom Slovenije.
  • Ankaran Hrvatini so v krstni tekmi v Prvi ligi Telekom Slovenije vknjižili prvo točko.
  • David Zec, član Triglava, je postal prvi nogometaš z nastopom v Prvi ligi Telekom Slovenije, ki je rojen leta 2000 ali kasneje.

Olimpija:

• Dino Štiglec je presegel mejo tisočih minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije.
  • Goran Brkić, Stefan Savić, Tomislav Tomić in Mitch Apau so debitirali v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Goran Brkić je dosegel prvi zadetek v Prvi ligi Telekom Slovenije.

Krško:

• Krško je vknjižilo deseto domačo zmago v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Marko Krajcer je presegel mejo 15.000 minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije.
  • Tonči Mujan je presegel mejo tisočih minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije.
  • Nikola Mandić je debitiral v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Leo Ejup in Marin Jurina sta odigrala prvo prvoligaško tekmo v dresu Krškega.

Rudar Velenje:

• Jaka Bijol, Milan Tučić, Dominik Radić in Dario Vizinger so debitirali v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Damjan Vuklišević, Robert Pušaver in Jakob Novak so odigrali prvo prvoligaško tekmo v dresu Rudarja.
  • Milan Tučić in Jakob Novak sta dosegla prvi zadetek v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Klemen Bolha je presegel mejo 7.000 minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije.
  • Mateo Mužek je presegel mejo 4.000 minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije.
  • Anže Pišek je presegel mejo 2.000 minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije.

Maribor:

• Jasmin Handanović je presegel mejo 25.000 minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije.
  • Mitja Viler je presegel mejo 24.000 minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije.
  • Jasmin Mešanović je debitiral v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Jean-Claude Billong je odigral prvo prvoligaško tekmo v dresu Maribora.

Ankaran Hrvatini:

• Matej Paal, Raoul Delgado, David Lukanc, Rok Kidrič, Luka Badžim, Emir Dautović, Vinko Cerovec in Tim Vodeb so debitiral v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Gal Primc, Jan Pahor, Erik Gliha, Mihovil Klapan, Timotej Mate in Sven Dodlek so odigrali prvo prvoligaško tekmo v dresu Ankaran Hrvatinov.

Triglav:

• Triglav je vknjižil 50. neodločeni rezultat v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Jernej Gvardjančič, Kristjan Arh Česen, David Zec, Ožbej Kuhar in Marko Gajić so debitirali v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Elvis Džafić je odigral prvo prvoligaško tekmo v dresu Triglava.
  • Matej Poplatnik je odigral 50. tekmo v Prvi ligi Telekom Slovenije.

Domžale:

• Tilen Klemenčič in Senijad Ibričić sta odigrala prvo prvoligaško tekmo v dresu Domžal.
  • Miha Blažič je presegel mejo 12.000 minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije.

Gorica:

• /

Aluminij:

• Luka Čagalj in Ilija Martinović sta debitirala v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Marko Nunić je odigral prvo prvoligaško tekmo v dresu Aluminija.
  • Luka Janžekovič je presegel mejo 3.000 minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije.
  • Prvoligaške tekme Aluminija si je ogledalo več kot 50 tisoč gledalcev.
  • Matic Vrbanec je v dresu Aluminija v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral 38 tekem, s katerimi se je na prvem mestu večne klubske lestvice izenačil z Robertom Kurežom.
  • Žiga Škoflek in Luka Janžekovič sta v dresu Aluminija v Prvi ligi Telekom Slovenije odigrala 34 tekem, s katerimi sta se na četrtem mestu večne klubske lestvice izenačila s Klemnom Bingom.
  • Luka Janžekovič je v dresu Aluminija na prvoligaških igriščih preživel natanko 3.060 minut, s katerimi se je na četrtem mestu večne klubske lestvice izenačil s Klemnom Bingom.
  • Nemanja Jakšić je v dresu Aluminija na prvoligaških igriščih preživel natanko 2.728 minut, s katerimi se je prebil na deveto mesto večne klubske lestvice, pred Marka Drevenška.

Celje:

• Matjaž Rozman je presegel mejo 17.000 minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije.
  • Filip Dangubić je presegel mejo 5.000 minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije.
  • Edin Kesić je debitiral v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Filip Dangubić, Nikola Gatarić, Rok Jazbec in Bian Paul Šauperl so odigrali prvo prvoligaško tekmo v dresu Celja.
  • Filip Dangubić je dosegel prvi prvoligaški zadetek v dresu Celja.