Vidović nova moč Krčanov

Tudi Krčani nadaljujejo s pripravami na drugi del sezone, v katerem bo posavsko zasedbo vodil Alen Šćulac. Primorec na krški klopi bo spomladi razpolagal z dokaj spremenjenim moštvom, naslednji potrjeni novinec je tudi Boris Vidović.

Nekdanji up ljubljanskega Brava se je leta 2014 pridružil Olimpiji, a tudi zaradi težav s poškodbami ni dočakal debija v članskem moštvu. Danes 21-letni napadalec je zatem branil barve Šenčurja, Triglava, Krke in Ivančne Gorice, poleti pa se je pridružil Radomljam, a je za mlinarje vknjižil le dva nastopa. Vidović se je v minulih tednih dokazoval Krčanom, v tekmi s ptujsko Dravo dosegel tudi zadetek, v začetku februarja pa je z vodstvom kluba sklenil dogovor o dveletnem sodelovanju.

Krške vrste je sicer zapustil Žan Kumer, ki je bil pred poletno selitvijo na Gubca prav tako član Radomelj. Bočni branilec je ostal brez ligaškega debija, v prihodnje pa bo nosil dres Doba.

• 11.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Na Gubcu predstavili tri novince
    Krčani bodo oktobrski reprezentančni premor preživeli povsem na repu ligaške razpredelnice, v nadaljevanje ligaških bojev pa bodo krenili močnejši za trojico novincev. Na Gubca so se preselili Dario Čavar, Samuel Koney Mensah in Stephen Wiredu.
  • 05.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Brez golov v Krškem
    Nogometaši Krškega in velenjskega Rudarja so se v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 04.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Krško - Rudar
    Prvoligaše pred novim reprezentančnim premorom čaka še zadnjih 90 minut, spored 12. kroga PLTS, zadnjega v uvodni tretjini prvenstva, pa bodo v Posavju odprli nogometaši Krškega in Rudarja.
  • 30.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpiji le točka proti Krškemu
    Nogometaši ljubljanske Olimpije in Krškega so se v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
  • 28.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Krško
    Krčani so v obračunu z Domžalami doživeli že četrti zaporedni poraz, v 11. krogu PLTS pa jih čaka nova zahtevna preizkušnja. Posavci bodo gostje Olimpije, ki se želi po remiju z Gorico vrniti v zmagovalni ritem.
  • 26.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Domžalčani z visoko zmago iz Krškega
    Nogometaši Krškega so v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Domžalam z 0:4 (0:2).
  • 25.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Krško - Domžale
    Prvoligaši po zaključku uvodne četrtine prvenstva niso imeli veliko časa za počitek. Zadnji septembrski teden bo postregel z dvojnim sporedom, deseti krog bodo s sredino tekmo odprli Krčani in Domžalčani.
  • 22.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Gorica do zmage v zaključku
    Nogometaši Gorice so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško z 1:0 (0:0).
  • 20.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Gorica - Krško
    Prvoligaši zaključujejo uvodno četrtino letošnjega prvenstva, deveti krog pa bodo odprli Goričani in Krčani, ki so si med tednom zagotovili pokalni četrtfinale. Kdo bo uspešnejši v Prvi ligi Telekom Slovenije?
  • 15.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Maribor uspešen v Krškem
    Nogometaši Krškega so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 0:2 (0:0).