Volaš spet na domačih zelenicah

Dalibor Volaš se po kratki epizodi v tujini vrača na slovenske zelenice. Napadalec, ki lovi uvrstitev med deseterico najboljših strelcev v zgodovini Prve lige Telekom Slovenije, se je pridružil Krčanom.

Posavci so v sedmih krogih nove sezone dosegli le štiri zadetke, kar je najmanj med deseterico prvoligašev, težave z učinkovitostjo pa bo skušal rešiti tudi izkušeni Primorec. Ankarančan ni skrival, da se je na Gubca preselil tudi na pobudo krškega stratega Alena Šćulca: »Veselim se prihoda v Krško, s svojimi izkušnjami in energijo bom skušal tej mladi ekipi pomagati do zmag. Poznam trenerja Šćulca in njegov način dela, kar je bil eden glavnih razlogov za moj prihod v Krško.«

Bivši napadalec Kopra, Maribora, Nafte in Celja, ki se je ob tem preizkušal še v Moldaviji, Rusiji, Maleziji, Albaniji, na Madžarskem in Nizozemskem ter nazadnje še pri poljskih Katowicah, bo v zelenem dresu lovil preboj med deseterico najboljših strelec državnega prvenstva. Do desetouvrščenega Anteja Šimundže, ki je v prvoligaški konkurenci dosegel 87 golov, ga loči le še zadetek.

Robustni napadalec sicer še ni bil registriran kot član Krškega, v posavski prestolnici pa upajo, da bi lahko Volaš zaigral že na sobotni tekmi z Mariborom.