Na Gubcu so se zahvalili Šćulcu
Alen Šćulac ni več trener Krškega, so danes sporočili iz krškega prvoligaša. Primorec se je na Gubca preselil med zimskim premorom lanske sezone, Krčane pa bo do konca jesenskega dela sezone vodil dosedanji pomočnik Radovan Karanović.
14.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 16. kroga PLTS
Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
12.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 16. kroga
Marcos Tavares je strelec 1.800. zadetka Maribora na tekmah Prve lige Telekom Slovenije. Gaber Dobrovoljc je odigral 150. prvoligaško tekmo. Jure Travner je v dresu Celja v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral že več kot 17.000 minut.
11.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Aluminij osvojil Krško
Nogometaši Krškega so v tekmi 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Aluminiju z 1:3 (0:1).
Olimpija do zmage v Velenju
Nogometaši Rudarja Velenja so v tekmi 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Olimpiji z 1:2 (0:2).
Domžalčani in Celjani z remijem
Nogometaši Domžal in Celja so se v tekmi 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije razšli z nedoločenim izidom 1:1 (0:0).
10.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Po zaostanku Maribor zanesljiv
Nogometaši Maribora so v 16. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Triglav s 4:1 (1:1).
Mura doma premagala Gorico
Nogometaši Mure so v 16. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Gorico z 1:0 (1:0).
Goričani podaljšali s Sorčanom
Goričani danes gostujejo v Murski Soboti, dan pred tekmo z Muro pa je iz tabora primorskega prvoligaša prišla novica, da je pogodbo s klubom podaljšal prvi vratar Grega Sorčan.
09.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Krško - Aluminij
V zadnji tekmi pred novembrskim reprezentančnim premorom se bodo na Gubcu udarili nogometaši Krškega in Aluminija. Lahko Kidričani v Posavju prekinejo serijo skromnejših rezultatov?
Pred tekmo: Rudar - Olimpija
Ljubljančani zmage v velikem derbiju niso potrdili v spopadu z Domžalčani, nove točke pa bodo napadli v Velenju. Knapom je steklo na domači zelenici, se lahko niz podaljša tudi v obračunu z državnim prvakom?
Pred tekmo: Domžale - Celje
Domžalčani so dočakali peto zmago sezone, v 16. krogu PLTS pa jih čaka nov zanimiv izziv. Ob Kamniški Bistrici bodo gostovali Celjani, ki se bodo pobirali po porazu z Mariborom. Kdo bo uspešnejši?
Pred tekmo: Maribor - Triglav
Mariborčani so v Celju znova pokazali rušilno moč napada, naslednji tekmec motiviranih Štajercev pa bodo nogometaši Triglava. Lahko trmasti Gorenjci po krškem skalpu zaustavijo četo Darka Milaniča?
Pred tekmo: Mura - Gorica
Pred prvoligaši je nov reprezentančni premor, še prej pa jih čakajo preizkušnje 16. kroga PLTS. V Fazaneriji bomo videli ponovitev pokalnega obračuna, ki je pred dnevi pripadel Muri, lahko Goričani maščujejo pokalno slovo?
08.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki zaostale tekme 14. kroga
Andrej Kotnik je v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral že 50 tekem, Gregor Sikošek pa je presegel mejo 5.000 minut na igriščih PLTS.
07.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Domžalčani z zmago na četrto mesto
Nogometaši Domžal so v zaostali tekmi 14. kroga Prve lige Telekom Slovenije premagali Gorico s 3:1 (2:0).
06.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
PLTS igralec meseca: Andres Vombergar
Prvoligaši so s tekmami 15. kroga Prve lige Telekom Slovenije zakorakali v november, pred novimi tekmovalnimi izzivi pa je znan tudi prejemnik nagrade igralca meseca oktobra.
Pred tekmo: Domžale - Gorica
Obilno deževje je pred dnevi odplaknilo obračun Domžalčanov in Goričanov, ki se bodo udarili deset dni po načrtovanem prvotnem terminu. Kdo se bo veselil ob Kamniški Bistrici?
Enajsterica 15. kroga PLTS
05.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 15. kroga
Mitja Viler je presegel mejo 28.000 minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije. Rok Kronaveter je dosegel prvi »hat-trick« v Prvi ligi Telekom Slovenije. Mura je dosegla prvo gostujočo zmago v Prvi ligi Telekom Slovenije.