• 24.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Enajsterica 28. kroga PLTS
    Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
  • 23.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Statistični posladki 28. kroga
    Jan Gorenc je dosegel deseti avtogol letošnje sezone PLTS. Gaber Dobrovoljc se je z 10.976 minutami prebil na osmo mesto večne lestvice Domžal. David Kašnik je na prvoligaških igriščih odigral že več kot 15 tisoč minut.
  • 22.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Domžalčani z novo zmago vse bližje
    Nogometaši Domžal so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali velenjski Rudar s 3:0 (2:0).
    Celjani do točke proti Olimpiji
    Nogometaši Celja in ljubljanske Olimpije so se v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
    Remi v boju za obstanek
    Nogometaši kranjskega Triglava in Ankarana Hrvatinov so se v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z 2:2 (1:0).
  • 21.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Goričani proti Krškemu prekinili slabo serijo
    Nogometaši Gorice so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško z 2:0 (1:0).
    Vijoličasti v drugem polčasu do pomembne zmage
    Nogometaši Aluminija so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 0:2 (0:0).
  • 20.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Domžale - Rudar Velenje
    Domžalčani so med tednom dobili zaostalo tekmo s Celjem, Rožmanova četa pa bo niz neporaženosti skušala podaljšati tudi v obračunu z Rudarjem, ki so ga ravbarji pred dnevi že ugnali. Kdo bo uspešnejši v nedeljo?
    Pred tekmo: Celje - Olimpija
    Celjani in Ljubljančani so se pred dnevi merili v polfinalu pokalnega tekmovanja, v nedeljo pa se bodo grofje in zmaji udarili še prvoligaške točke. Lahko četa Dušana Kosiča na domači zelenici maščuje pokalni izpad?