22.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Celje, Gorica in Maribor so odigrali 900. prvoligaško tekmo, Gorica pa je poskrbela za 2.500. zmago domačinov. Andraž Kirm je presegel mejo 12.000 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije, Elvedin Džinić pa je na prvoligaških zelenicah odigral že več kot 18.000 minut.

• 21.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Gorica z zmago ujela Olimpijo
    Nogometaši Gorice so v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali ljubljansko Olimpijo z 1:0 (1:0).
    Domžalčani potrdili Evropo
    Nogometaši Aluminija in Domžal so se v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
    Točka premalo za oba
    Nogometaši Celja in velenjskega Rudarja so se v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).
    Remi na dvoboju zadnjega in prvega
    Nogometaši Kalcerja iz Radomelj in Maribora so se v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Murski Soboti razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).
    Krčani bodo obstanek reševali v zadnjem krogu
    Nogometaši Krškega in Kopra so se v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
  • 20.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Gorica - Olimpija
    Domžale lahko v Kidričevem potrdijo Evropo, podobno pa bodo skušali v zadnji domači tekmi storiti tudi Goričani. Sinje-modri gostijo Olimpijo, ki bi jo z zmago tudi ujeli, a tudi zmaji po zagotovitvi evropske vozovnice ne bodo brez motiva.
    Pred tekmo: Aluminij - Domžale
    Kidričani nadaljujejo z lovom na prvoligaški obstanek. Aluminij, ki je neporažen zadnje štiri kroge, bo skušal pozitivno serijo nadaljevati tudi v tekmi z Domžalčani, ki pa na Štajersko prihajajo z jasnim ciljem, saj želijo z zmago potrditi Evropo.
    Pred tekmo: Celje – Rudar Velenje
    Celjani so z zmago v Ljudskem vrtu ohranili upanje na preboj v Evropo. Ob pomoči tekmecev grofje v zadnjih dveh krogih potrebujejo še dve zmagi, prvo bodo lovili v sosedskem obračunu z Velenjčani, ki si še niso zagotovili obstanka.
    Pred tekmo: Kalcer Radomlje - Maribor
    Prvoligaški nogomet se po štirih letih vrača tudi v soboško Fazanerijo. Mariborčani bodo v Prekmurju, ki z nestrpnostjo čaka, da vnovič dobi prvoligaša, gostje Radomljanov. Kdo bo v hramu prekmurskega nogometa prekinil zmagovalni post?