• 18.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Gosta megla preprečila tekmo med Gorico in Rudarjem
    Nogometaši velenjskega Rudarja in Gorice bi morali nocoj igrati tekmo 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije. Odigrali so je zgolj dobrih 25 minut, potem pa je glavni sodnik prekinil tekmo zaradi slabe vidljivosti. Nov termin obračuna trenutno tretje- in petouvrščene ekipe bo v ponedeljek, 20. novembra ob 15.00.
    Aluminij uspešen v Kranju
    Nogometaši kranjskega Triglava so v 16. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Aluminiju z 0:3 (0:1).
    Celjani do zmage proti Ankaranu
    Nogometaši Ankarana Hrvatinov so v 16. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Celju z 1:2 (0:0).
  • 17.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Maribor z zmago na vrh lestvice
    Nogometaši Maribora so v 16. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Ljudskem vrtu premagali Olimpijo z 1:0 (1:0).
    Pred tekmo: Domžale - Krško
    Šestnajsti krog Prve lige Telekom Slovenije bodo zaključili Domžalčani in Krčani. Posavci v zadnjih tednih ne najdejo poletne forme, pokalni prvak pa se skuša prebiti na čelo zasledovalcev vodilne dvojice.
    Pred tekmo: Maribor - Olimpija
    Prvo epizodo novembrske trilogije derbijev Maribora in Olimpije so dobili zmaji. Po sobotnem pokalnem obračunu se bosta rivala v petek udarila še za ligaške točke in vrh lestvice PLTS.
  • 14.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Rudar Velenje - Gorica
    Maribor in Olimpija se bosta pomerila za prvo mesto, za naziv prvega zasledovalca vodilne dvojice pa se bodo v soboto udarili Velenjčani in Goričani, ki jih na lestvici PLTS loči zgolj točka.
    Pred tekmo: Triglav Kranj - Aluminij
    Kranjčani so se v novembrski premor podali z zlata vredno zmago v Novi Gorici. Orli bodo v soboto napadli še osme Kidričane, ki po dveh zaporednih porazih Triglavu bežijo le še za dve točki.
    Pred tekmo: Ankaran Hrvatini - Celje
    Ankarančani so po Mariboru namučili še Olimpijo, a doživeli nov minimalnem poraz. V soboto v Dravogradu gostujejo Celjani, ki so prvič to sezono povezali dve zmagi. Lahko nizu dodajo še tretjo?