06.12.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 20. kroga Prve lige Telekom Slovenije po izboru obiskovalcev portala Prvaliga.si.

• 04.12.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
    Statistični posladki 20. kroga
    Marcos Tavares je na z 21.535 prvoligaškimi minutami na vrhu klubske lestvice zamenjal Aleša Križana. Antonio Mlinar Delamea je dosegel 250. zadetek v letošnji sezoni PLTS. Domžale se remizirale prvič po 16 krogih, medtem ko se je Maribor porazu izognil že 14. zapored in vknjižil peto zaporedno zmago, s čimer je izenačil najdaljši tovrstni niz sezone.
    Olimpija proti Radomljam brez težav
    Nogometaši Olimpije so v tekmi 20. kroga Prve lige Telekom Slovenije v Domžalah premagali Kalcer Radomlje s 4:1 (2:0).
    Domžalčani le do točke v Krškem
    Nogometaši Krškega in Domžal so se v tekmi 20. kroga Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 03.12.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
    Rudar namučil vodilno ekipo lige
    Nogometaši Maribora so v 20. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali velenjski Rudar z 1:0 (0:0).
    Koper do pomembne zmage
    Nogometaši Luke Koper so v 20. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Aluminij z 1:0 (0:0).
    Remi med Celjem in Gorico
    Nogometaši Celja in Gorice so se v 20. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:1).
  • 02.12.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Kalcer Radomlje - Olimpija
    Radomlje so se med tednom razveselile prve zmage po povratku med prvoligaše, mlinarje pa pred premorom čakata še dve tekmi s kluboma, ki sta poleti igrala v Evropi. Ob Kamniško Bistrico v nedeljskem popoldnevu prihajajo Ljubljančani.
    Pred tekmo: Krško - Domžale
    Domžalčane po presenetljivem porazu v sosedskem derbiju čaka še zadnje gostovanje to jesen. Rumeni bodo gostovali v Krškem, kjer doslej v treh ligaških dvobojih še niso slavili, a so zato dobili pokalni dvoboj s Posavci.
    Pred tekmo: Maribor - Rudar Velenje
    Mariborčane čaka še zadnja jesenska tekma. V goste prihajajo Velenjčani, ki so po sredini tekmi ostali brez trenerja Krčmarevića. Knapi so pred meseci po trenerski rošadi v Ljudskem vrtu že presenetili, kako bo tokrat?
ZADNJE TEKME: 20.KROG
Celje : Gorica