24.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 35. kroga Prve lige Telekom Slovenije po izboru obiskovalcev portala Prvaliga.si.

• 23.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Najboljši je Dare Vršič
    SPINS je danes podelil nagrade najboljšim nogometašem v aktualni sezoni 2016/17. Gala večer, na katerem je bil prisoten tudi predsednik NZS Radenko Mijatović, je v obeh individualnih kategorijah ponudil zmago članov Maribora. Za najboljšega igralca sezone je bil proglašen Dare Vršič.
    Maribor podaljšal s Handanovićem, Rajčevićem in Zahovićem
    Mariborčani so si pred tedni zagotovili naslov državnega prvaka, vodstvo kluba pa je že pred časom zavihalo rokave in odprlo tudi kadrovsko tematiko. Vijoličasti so spomladi že sklenili dogovor o podaljšanju sodelovanja z Boharjem in Šulerjem, danes je znano, da so nove pogodbe podpisali še trije.
  • 22.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Statistični posladki 35. kroga
    Celje, Gorica in Maribor so odigrali 900. prvoligaško tekmo, Gorica pa je poskrbela za 2.500. zmago domačinov. Andraž Kirm je presegel mejo 12.000 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije, Elvedin Džinić pa je na prvoligaških zelenicah odigral že več kot 18.000 minut.
  • 21.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Gorica z zmago ujela Olimpijo
    Nogometaši Gorice so v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali ljubljansko Olimpijo z 1:0 (1:0).
    Domžalčani potrdili Evropo
    Nogometaši Aluminija in Domžal so se v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
    Točka premalo za oba
    Nogometaši Celja in velenjskega Rudarja so se v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).
    Remi na dvoboju zadnjega in prvega
    Nogometaši Kalcerja iz Radomelj in Maribora so se v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Murski Soboti razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).
    Krčani bodo obstanek reševali v zadnjem krogu
    Nogometaši Krškega in Kopra so se v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
  • 20.05.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Gorica - Olimpija
    Domžale lahko v Kidričevem potrdijo Evropo, podobno pa bodo skušali v zadnji domači tekmi storiti tudi Goričani. Sinje-modri gostijo Olimpijo, ki bi jo z zmago tudi ujeli, a tudi zmaji po zagotovitvi evropske vozovnice ne bodo brez motiva.