19.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Celje je v Novi Gorici izgubilo prvič po menjavi trenerja, a se je Dušan Kosič z varovanci veselil visoke pokalne zmage nad Muro. Kidričani so v pokalnem obračunu s Krko iztržili remi, kdo pa bo boljši v ligaškem dvoboju?

• 18.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Triglav Kranj
    S petkovim dvobojem v Stožicah se pričenja druga tretjina letošnjega prvenstva. Vodilna Olimpija se bo na domači zelenici udarila s Triglavom, ki je minulo soboto le dočakal prvo zmago.
  • 16.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Enajsterica 12. kroga PLTS
    Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
  • 15.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Statistični posladki 12. kroga
    Triglav je prišel do prve zmage sezone in presegel mejo 200 prvoligaških točk, Matej Poplatnik pa se je podpisal pod 200. prvoligaški gol Triglava. Olimpija je odigrala 300. prvoligaško tekmo. Zmaga Domžal s 6:0 je najvišja v letošnji sezoni PLTS.
  • 14.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija po zaostanku ugnala Aluminij
    Nogometaši Aluminija so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti ljubljanski Olimpiji z 1:2 (1:1).
    Šest golov v mreži Ankarana
    Nogometaši Domžal so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Ankaran Hrvatine s 6:0 (3:0).
    Goričani do nove domače zmage
    Nogometaši Gorice so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Celje z 2:1 (1:0).
    Triglav do prve zmage
    Nogometaši kranjskega Triglava so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško s 3:1 (2:1).
  • 13.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Maribor po preobratu na vrh
    Nogometaši velenjskega Rudarja so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 1:2 (1:0).
    Pred tekmo: Aluminij - Olimpija
    Dvanajsti krog bo sklenjen v sobotnem večeru, ko bo zaključno dejanje uvodne tretjine prvenstva odigrano v Kidričevem. Aluminij bo v drugi tekmi pod novimi žarometi napadal vodilno Olimpijo, ki želi zadržati prvo mesto.