• 21.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Maribor z novo zmago pri Gorici
    Nogometaši Gorice so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 0:3 (0:1).
  • 20.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Mura do zmage nad Rudarjem
    Nogometaši Mure so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali velenjski Rudar z 2:1 (1:1).
  • 18.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Triglav
    Ljubljančani bodo lov na vodilni Maribor nadaljevali z domačim obračunom proti Triglavu. Kranjčani so se pred tedni v Stožicah dobro upirali v pokalnem tekmovanju, kdo se bo veselil v 13. krogu PLTS?
    Pred tekmo: Celje - Krško
    Krčani so na premor odšli z dvema zaporednima remijema, na zmago pa čakajo že vse od petega kroga. Naslednji tekmec Posavcev bodo Celjani, ki bodo na domačem igrišču željni maščevanja za poletni pokalni poraz.
    Pred tekmo: Aluminij - Domžale
    V Kidričevem se bosta za točke udarili četrta in peta ekipa prvenstva. Bolje kaže Aluminiju, vendar rdeči Domžal na 13 tekmah PLTS še niso premagali. Lahko ravbarji niz nadaljujejo tudi brez pomoči Senijada Ibričića?
    Pred tekmo: Mura - Rudar
    Prvoligaši po dvotedenskem reprezentančnem premoru nadaljujejo z državnim prvenstvom. Mura bo v uvodni tekmi 13. kroga PLTS gostila Rudar in iskala maščevanje za avgustovski poraz v Velenju. Kdo se bo veselil?
  • 17.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Gorica - Maribor
    Goričani še vedno dihajo za hrbet drugi Olimpiji, četo Mirana Srebrniča pa po nizu osmih tekem neporaženosti čaka Maribor. Prav Štajerci so vrtnicam zadali edini poraz sezone, lahko v soboto ponovijo vajo?
  • 16.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Tomić podaljšal sodelovanje z Olimpijo
    Olimpijo jutri čaka pokalno gostovanje v Kopru, vodstvo kluba pa je še pred tem podaljšalo sodelovanjem z vezistom Tomislavom Tomićem. Bosansko-hercegovski nogometaš bo v zmajevem gnezdu predvidoma igral še dve leti, do konca sezone 2019/20.