28.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Nogometaši Domžal so v 31. krogu Prve lige Telekom Slovenije doma premagali Rudar Velenje s 3:0 (0:0).

• 28.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Maribor
    Sobota bi lahko že dala novega državnega prvaka. Maribor lahko krono potrdi v velikem derbiju z Olimpijo. Zmaji so bili še pred minulim ligaškim derbijem točkovno izenačeni z rivalom, a so po zaslugi krize zaostali za Štajerci, ki so na pragu naslova.
    Pred tekmo: Celje - Koper
    Spored 31. kroga PLTS bosta v knežjem mestu zaključila Celje in Koper. Kozlički se v lovu na četrto mesto, ki jim beži za sedem točk, še niso predali, z zmago pa bi Koprčani ujeli petouvrščene Celjane. Grofje si poraza ne smejo in ne želijo privoščiti.
    Pred tekmo: Aluminij - Kalcer Radomlje
    Praznično obarvani vikend bo tudi v nedeljo ponudil dve preizkušnji. V Kidričevem se bodo v dvoboju dna lestvice udarili nogometaši Aluminija in Radomelj. Radomljani so ostali brez možnosti za obstanek, Kidričani lovijo osmo mesto.
  • 27.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Gorica - Krško
    Goričani z uspešnimi predstavami še naprej lovijo Olimpijo in Domžale, ki sinje-modrim bežijo za štiri oziroma tri točke. Primorci bodo nove točke lovili proti Krčanom, ki bodo skušali v sobotnem popoldnevu prekiniti niz treh zaporednih porazov.
    Pred tekmo: Domžale - Rudar Velenje
    Tako kot v preteklem tednu, se bo tudi 31. krog PLTS že v petkovem večeru pričel ob Kamniški Bistrici. Domžalčani bodo odigrali še zadnje srečanje na svoji zelenici v tej sezoni, v goste pa pred prenovo igrišča prihaja Rudar.
  • 25.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Enajsterica 30. kroga po izboru obiskovalcev
    Enajsterica 29. kroga Prve lige Telekom Slovenije po izboru obiskovalcev portala Prvaliga.si.
  • 24.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Statistični posladki 30. kroga
    Maribor je na domačem igrišču vknjižil 300. prvoligaško zmago. Miran Burgić je dosegel 50. prvoligaški zadetek v dresu Gorice. Goran Cvijanović je na igriščih PLTS presegel mejo 18, Jure Travner pa 17 tisoč minut. Inhyeok Park, Issah Abass in Jucie Lupeta so se veselili prvoligaškega prvenca.
  • 23.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Abass zabil za prvo zmago Olimpije
    Krško, 23. aprila (STA) - Nogometaši Olimpije so v 30. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško z 1:0 (1:0).
  • 22.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
    Maribor z najhitrejšim golom v zgodovini lige odločil derbi
    Nogometaši Maribora so v 30. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Domžale z 1:0 (1:0).