• 09.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Enajsterica 12. kroga PLTS
    Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
  • 08.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Statistični posladki 12. kroga
    Tilen Klemenčič je v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral že več kot 14, Klemen Bolha pa deset tisoč minut. Luka Majcen je v dresu Triglava odigral 4.943 minut, s katerimi se je prebil na deveto mesto večne klubske lestvice.
  • 07.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Na zadnji tekmi kroga slavje Gorice
    Nogometaši Gorice so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Kranju premagali Triglav s 4:2 (1:1).
  • 06.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija slavila v Celju
    Nogometaši Celja so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti ljubljanski Olimpiji z 1:3 (1:1).
    Maribor po novi zmagi utrjen na vrhu
    Nogometaši Maribora so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Aluminij z 2:1 (1:0).
    Domžalčani spet zapravili zmago
    Nogometaši Domžal in Mure so se v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 2:2 (1:0).
  • 05.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Brez golov v Krškem
    Nogometaši Krškega in velenjskega Rudarja so se v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
    PLTS igralec meseca: Dino Hotić
    Prvoligaši bodo ta konec tedna zaprli uvodno tretjino prvenstva, še pred tekmami 12. kroga Prve lige Telekom Slovenije pa je znan prejemnik septembrske nagrade igralca meseca. Priznanje roma v roke mariborskega vezista Dina Hotića.
  • 04.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Triglav - Gorica
    Kranj bo gostil zaključno tekmo 12. kroga #PLTS, ki bo zadnja pred oktobrskim reprezentančnim premorom. Kranjski orli bodo gostili novogoriške vrtnice. Bodo Primorci tudi na Gorenjskem ostali neporaženi?