Sodniki: | Skomina Damir (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč) , Pospeh Tomislav (4. sodnik) , Žnidaršič Andrej (5. sodnik) , Obrenović Rade (6. sodnik) |
Delegat: | Gros Branko |
Št. gledalcev: | 2500 |
Maribor | ||
---|---|---|
33 | Jasmin Handanović | K V |
4 | Marko Šuler | |
5 | Blaž Vrhovec | |
6 | Aleks Pihler | |
8 | Sintayehu Sallalich | |
14 | Sunny Ogbemudia Omoregie | |
20 | Gregor Bajde | |
22 | Dare Vršič | |
28 | Mitja Viler | |
35 | Rodrigo Defendi | |
45 | Robert Pušaver | |
Rezervni igralci |
||
69 | Matko Obradovič | V |
3 | Erik Janža | |
9 | Marcos Magno Morales Tavares | |
11 | Milivoje Novaković | |
39 | Damjan Bohar | |
44 | Denis Šme | |
70 | Aleš Mertelj |
Rudar Velenje | ||
---|---|---|
1 | Borivoje Ristić | V |
3 | Mateo Mužek | |
4 | David Kašnik | K |
5 | Darko Zec | |
6 | Anže Pišek | |
7 | Amer Krcić | |
14 | Dominik Glavina | |
19 | Klemen Bolha | |
20 | Denis Grbić | |
21 | Nikola Tolimir | |
33 | Mario Babić | |
Rezervni igralci |
||
13 | Matej Radan | V |
8 | Bojan Vručina | |
11 | Mitja Lotrič | |
12 | Stjepan Babić | |
26 | Illya Markovskyy | |
31 | Senad Jahić | |
45 | Damir Grgić |
Trener |
---|
Darko Milanič |
Trener |
---|
Slobodan Krčmarević |
Sodnik | ||
---|---|---|
Damir Skomina |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Sunny Ogbemudia Omoregie
as. Vršič |
1 : 0 | 33' | |
Sunny Ogbemudia Omoregie
as. Bohar |
2 : 0 | 89' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Darko Zec | 6' | |||
Amer Krcić | 32' | |||
Lotrič / Grbić | 46' | |||
Babić / Krcić | 46' | |||
Vručina / Pišek | 62' | |||
Morales Tavares / Vršič | 66' | |||
Šme / Defendi | 71' | |||
Blaž Vrhovec | 72' | |||
Bohar / Bajde | 82' |
2. krog | ||
---|---|---|
Celje | 1 : 0 | Gorica |
Koper | 1 : 0 | Aluminij |
Kalcer Radomlje | 0 : 2 | Olimpija |
Krško | 1 : 1 | Domžale |
Maribor | 2 : 0 | Rudar Velenje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 73 | |
2 | Gorica | 36 | 60 | |
3 | Olimpija | 36 | 60 | |
4 | Domžale | 36 | 56 | |
5 | Celje | 36 | 55 | |
6 | Koper | 36 | 50 | |
7 | Rudar Velenje | 36 | 41 | |
8 | Krško | 36 | 39 | |
9 | Aluminij | 36 | 38 | |
10 | Kalcer Radomlje | 36 | 13 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | John Mary Uzuegbunam Honi | 17 |
2. | Dominik Glavina | 16 |
3. | Luka Zahović | 15 |
Dalibor Volaš | 15 | |
5. | Miran Burgić | 14 |
6. | Filip Dangubić | 13 |
7. | Milivoje Novaković | 11 |
8. | Leon Benko | 10 |
9. | Marcos Magno Morales Tavares | 9 |
Dare Vršič | 9 | |
Žiga Škoflek | 9 | |
12. | Slobodan Vuk | 8 |
Marko Alvir | 8 | |
14. | Lovro Bizjak | 7 |
Miha Zajc | 7 | |
16. | Marko Nunić | 6 |
Blaž Kramer | 6 | |
Dejan Žigon | 6 | |
Rifet Kapić | 6 | |
Senijad Ibričić | 6 |