Sodniki: | Vinčić Slavko (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Šinkovec Bojan (2. pomoč) , Perić Dragoslav (4. sodnik) |
Delegat: | Rajh Jožef |
Št. gledalcev: | 200 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Olimpija | 1 : 0 | Aluminij |
N |
Aluminij | 0 : 0 | Domžale |
N |
Rudar Velenje | 2 : 2 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 3 : 1 | Maribor |
N |
Krško | 1 : 1 | Aluminij |
Domžale | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 1 : 4 | Celje |
N |
Aluminij | 0 : 0 | Domžale |
N |
Domžale | 1 : 1 | Gorica |
P |
Olimpija | 3 : 1 | Domžale |
P |
Koper | 3 : 0 | Domžale |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 31 | 3 | 8 | 20 | 26 | ||
Domžale | 31 | 20 | 8 | 3 | 65 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 15 | 2 | 3 | 10 | 11 | ||
Domžale | 15 | 10 | 3 | 2 | 31 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 16 | 1 | 5 | 10 | 15 | ||
Domžale | 16 | 10 | 5 | 1 | 34 |
23/24 | 27.krog | Domžale, Športni park Domžale, 16.03.2024, ob 20.15 | Domžale | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
23/24 | 18.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 06.12.2023, ob 15.00 | Aluminij | - | Domžale | 0:5 | (0:2) |
23/24 | 9.krog | Domžale, Športni park Domžale, 22.09.2023, ob 17.30 | Domžale | - | Aluminij | 2:1 | (0:1) |
21/22 | 33.krog | Domžale, Športni park Domžale, 01.05.2022, ob 17.30 | Domžale | - | Aluminij | 3:1 | (2:1) |
21/22 | 24.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 01.03.2022, ob 17.30 | Aluminij | - | Domžale | 1:1 | (0:0) |
21/22 | 15.krog | Domžale, Športni park Domžale, 31.10.2021, ob 15.00 | Domžale | - | Aluminij | 1:1 | (0:1) |
21/22 | 6.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 20.08.2021, ob 20.15 | Aluminij | - | Domžale | 0:1 | (0:1) |
20/21 | 36.krog | Domžale, Športni park Domžale, 22.05.2021, ob 16.00 | Domžale | - | Aluminij | 1:1 | (0:0) |
20/21 | 27.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 13.03.2021, ob 15.00 | Aluminij | - | Domžale | 1:0 | (1:0) |
20/21 | 18.krog | Domžale, Športni park Domžale, 16.12.2020, ob 17.00 | Domžale | - | Aluminij | 2:1 | (1:1) |
20/21 | 9.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 14.11.2020, ob 17.00 | Aluminij | - | Domžale | 1:2 | (1:0) |
19/20 | 34.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 16.07.2020, ob 20.00 | Aluminij | - | Domžale | 2:5 | (2:0) |
19/20 | 25.krog | Domžale, Športni park Domžale, 07.03.2020, ob 15.00 | Domžale | - | Aluminij | 1:3 | (0:1) |
19/20 | 16.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 03.11.2019, ob 19.00 | Aluminij | - | Domžale | 4:2 | (1:1) |
19/20 | 7.krog | Domžale, Športni park Domžale, 26.08.2019, ob 18.00 | Domžale | - | Aluminij | 1:1 | (0:1) |
18/19 | 31.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 04.05.2019, ob 17.00 | Aluminij | - | Domžale | 0:3 | (0:1) |
18/19 | 22.krog | Domžale, Športni park Domžale, 10.03.2019, ob 17.30 | Domžale | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) |
18/19 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 20.10.2018, ob 18.00 | Aluminij | - | Domžale | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 4.krog | Domžale, Športni park Domžale, 12.08.2018, ob 20.15 | Domžale | - | Aluminij | 3:1 | (2:0) |
17/18 | 33.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 13.05.2018, ob 18.00 | Aluminij | - | Domžale | 1:2 | (0:0) |
17/18 | 24.krog | Domžale, Športni park, 18.03.2018, ob 17.00 | Domžale | - | Aluminij | 6:1 | (1:0) |
17/18 | 15.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 04.11.2017, ob 15.00 | Aluminij | - | Domžale | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 6.krog | Domžale, Športni park, 20.08.2017, ob 20.00 | Domžale | - | Aluminij | 2:2 | (2:1) |
16/17 | 35.krog | Kidričevo, Športni park Aluminij, 21.05.2017, ob 16.55 | Aluminij | - | Domžale | 0:0 | (0:0) |
16/17 | 26.krog | Domžale, Športni park Domžale, 29.03.2017, ob 18.00 | Domžale | - | Aluminij | 2:1 | (1:1) |
16/17 | 17.krog | Kidričevo, Športni park Aluminij, 20.11.2016, ob 14.00 | Aluminij | - | Domžale | 0:4 | (0:1) |
16/17 | 8.krog | Domžale, Športni park Domžale, 09.09.2016, ob 20.15 | Domžale | - | Aluminij | 2:0 | (0:0) |
12/13 | 30.krog | Domžale, Športni Park Domžale, 27.04.2013, ob 17.30 | Domžale | - | Aluminij | 1:1 | (1:0) |
12/13 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 01.12.2012, ob 13.00 | Aluminij | - | Domžale | 1:4 | (0:0) |
12/13 | 12.krog | Domžale, Športni park Domžale, 30.09.2012, ob 18.00 | Domžale | - | Aluminij | 2:0 | (0:0) |
12/13 | 3.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 29.07.2012, ob 18.00 | Aluminij | - | Domžale | 0:1 | (0:0) |
17. krog | ||
---|---|---|
Celje | 4 : 0 | Rudar Velenje |
Krško | 0 : 0 | Koper |
Gorica | 1 : 1 | Olimpija |
Aluminij | 0 : 4 | Domžale |
Kalcer Radomlje | 0 : 3 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 73 | |
2 | Gorica | 36 | 60 | |
3 | Olimpija | 36 | 60 | |
4 | Domžale | 36 | 56 | |
5 | Celje | 36 | 55 | |
6 | Koper | 36 | 50 | |
7 | Rudar Velenje | 36 | 41 | |
8 | Krško | 36 | 39 | |
9 | Aluminij | 36 | 38 | |
10 | Kalcer Radomlje | 36 | 13 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | John Mary Uzuegbunam Honi | 17 |
2. | Dominik Glavina | 16 |
3. | Luka Zahović | 15 |
Dalibor Volaš | 15 | |
5. | Miran Burgić | 14 |
6. | Filip Dangubić | 13 |
7. | Milivoje Novaković | 11 |
8. | Leon Benko | 10 |
9. | Marcos Magno Morales Tavares | 9 |
Dare Vršič | 9 | |
Žiga Škoflek | 9 | |
12. | Slobodan Vuk | 8 |
Marko Alvir | 8 | |
14. | Lovro Bizjak | 7 |
Miha Zajc | 7 | |
16. | Marko Nunić | 6 |
Blaž Kramer | 6 | |
Dejan Žigon | 6 | |
Rifet Kapić | 6 | |
Senijad Ibričić | 6 |