Sodniki: | Skomina Damir (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Patarić Dejan (2. pomoč) , Lunežnik Janez (4. sodnik) , Goričan Vojko (5. sodnik) , Podgoršek Marko (6. sodnik) |
Delegat: | Gustinčič Iztok |
Št. gledalcev: | 1700 |
Olimpija | ||
---|---|---|
13 | Rok Vodišek | V |
2 | Denis Klinar | |
4 | Dejan Kelhar | |
8 | Darijan Matić | |
9 | Blessing Chibuike Eleke | |
11 | Etien Velikonja | |
14 | Mario Jurčevič | |
17 | Andraž Kirm | |
20 | Antonio Delamea Mlinar | K |
26 | Leon Benko | |
88 | Danijel Miškić | |
Rezervni igralci |
||
1 | Aleksander Šeliga | V |
5 | Leo Ejup | |
15 | Marko Vukćević | |
16 | Ricardo Alves Coelho Da Silva | |
18 | Jakob Novak | |
19 | Aljaž Krefl | |
27 | Aris Zarifović |
Aluminij | ||
---|---|---|
22 | Luka Janžekovič | V |
8 | Dejan Krljanović | K |
9 | Blaž Kramer | |
10 | Matic Vrbanec | |
17 | Žiga Škoflek | |
23 | Josip Zeba | |
25 | Lovro Cvek | |
26 | Vedran Turkalj | |
50 | Nemanja Jakšić | |
55 | Milan Kocić | |
94 | Toni Petrović | |
Rezervni igralci |
||
1 | Kristian Lipovac | V |
4 | Denis Vezjak | |
6 | Dejan Petrovič | |
37 | Mihael Rebernik | |
98 | Aljaž Ploj | |
99 | Alexander Srdić |
Trener |
---|
Luka Elsner |
Trener |
---|
Bojan Špehonja |
Sodnik | ||
---|---|---|
Damir Skomina |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Dejan Kelhar
as. Velikonja |
1 : 0 | 17' | |
Danijel Miškić | 2 : 0 | 32' | |
Ricardo Alves Coelho Da Silva
as. Eleke |
3 : 0 | 56' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Andraž Kirm | 29' | |||
Alves Coelho Da Silva / Benko | 46' | |||
Žiga Škoflek | 58' | |||
Rebernik / Petrović | 60' | |||
Petrovič / Krljanović | 69' | |||
Novak / Miškić | 72' | |||
Srdić / Kramer | 77' | |||
Vukćević / Velikonja | 83' |
18. krog | ||
---|---|---|
Rudar Velenje | 2 : 0 | Kalcer Radomlje |
Domžale | 2 : 1 | Celje |
Koper | 0 : 0 | Gorica |
Maribor | 4 : 0 | Krško |
Olimpija | 3 : 0 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 73 | |
2 | Gorica | 36 | 60 | |
3 | Olimpija | 36 | 60 | |
4 | Domžale | 36 | 56 | |
5 | Celje | 36 | 55 | |
6 | Koper | 36 | 50 | |
7 | Rudar Velenje | 36 | 41 | |
8 | Krško | 36 | 39 | |
9 | Aluminij | 36 | 38 | |
10 | Kalcer Radomlje | 36 | 13 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | John Mary Uzuegbunam Honi | 17 |
2. | Dominik Glavina | 16 |
3. | Luka Zahović | 15 |
Dalibor Volaš | 15 | |
5. | Miran Burgić | 14 |
6. | Filip Dangubić | 13 |
7. | Milivoje Novaković | 11 |
8. | Leon Benko | 10 |
9. | Marcos Magno Morales Tavares | 9 |
Dare Vršič | 9 | |
Žiga Škoflek | 9 | |
12. | Slobodan Vuk | 8 |
Marko Alvir | 8 | |
14. | Lovro Bizjak | 7 |
Miha Zajc | 7 | |
16. | Marko Nunić | 6 |
Blaž Kramer | 6 | |
Dejan Žigon | 6 | |
Rifet Kapić | 6 | |
Senijad Ibričić | 6 |