Sodniki: | Balažič Dejan (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč) , Borošak Alen (4. sodnik) |
Delegat: | Režonja Slavko |
Št. gledalcev: | 1700 |
Mura | |||
---|---|---|---|
N |
Mura | 1 : 1 | Celje |
P |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 0 | Gorica |
Z |
Aluminij | 0 : 1 | Mura |
Z |
Krško | 0 : 3 | Mura |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
N |
Rudar Velenje | 2 : 2 | Triglav Kranj |
Z |
Celje | 0 : 2 | Rudar Velenje |
P |
Rudar Velenje | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Gorica | 1 : 2 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 3 : 0 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | ||
Rudar Velenje | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | ||
Rudar Velenje | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | ||
Rudar Velenje | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 |
19/20 | 33.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 13.07.2020, ob 20.00 | Rudar Velenje | - | Mura | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 24.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 04.03.2020, ob 20.00 | Mura | - | Rudar Velenje | 1:1 | (1:0) |
19/20 | 15.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 27.10.2019, ob 17.00 | Rudar Velenje | - | Mura | 1:2 | (1:0) |
19/20 | 6.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 18.08.2019, ob 18.00 | Mura | - | Rudar Velenje | 2:0 | (0:0) |
18/19 | 31.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 05.05.2019, ob 14.30 | Mura | - | Rudar Velenje | 3:3 | (1:1) |
18/19 | 22.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 10.03.2019, ob 15.30 | Rudar Velenje | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 20.10.2018, ob 14.00 | Mura | - | Rudar Velenje | 2:1 | (1:1) |
18/19 | 4.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 13.08.2018, ob 18.00 | Rudar Velenje | - | Mura | 3:2 | (2:1) |
31. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 0 : 3 | Domžale |
Mura | 3 : 3 | Rudar Velenje |
Gorica | 1 : 3 | Maribor |
Olimpija Ljubljana | 4 : 2 | Triglav Kranj |
Celje | 0 : 0 | Krško |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 78 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 36 | 69 | |
3 | Domžale | 36 | 63 | |
4 | Mura | 36 | 52 | |
5 | Celje | 36 | 49 | |
6 | Aluminij | 36 | 48 | |
7 | Rudar Velenje | 36 | 43 | |
8 | Triglav Kranj | 36 | 37 | |
9 | Gorica | 36 | 31 | |
10 | Krško | 36 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Luka Zahović | 18 |
2. | Rok Kronaveter | 17 |
Luka Majcen | 17 | |
4. | Rok Sirk | 15 |
Milan Tučić | 15 | |
6. | Rudi Požeg Vancaš | 14 |
7. | Jan Mlakar | 13 |
Shamar Amaro Nicholson | 13 | |
9. | Žiga Škoflek | 12 |
10. | Andres Vombergar | 10 |
Senijad Ibričić | 10 | |
12. | Francesco Tahiraj | 9 |
Marcos Magno Morales Tavares | 9 | |
Dario Vizinger | 9 | |
Rok Kidrič | 9 | |
Dino Hotić | 9 | |
17. | Mitja Lotrič | 8 |
Etien Velikonja | 8 | |
Jasmin Mešanović | 8 | |
Andrija Filipović | 8 |