Sodniki: | Skomina Damir (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Zupančič Primož (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik) |
Delegat: | Pokovec Vinko |
Št. gledalcev: | 500 |
Gorica | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 2 : 0 | Gorica |
Z |
Gorica | 4 : 1 | Ankaran Hrvatini |
Z |
Rudar Velenje | 0 : 1 | Gorica |
P |
Gorica | 0 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Aluminij | 1 : 0 | Gorica |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Ankaran Hrvatini | 2 : 1 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 3 | Rudar Velenje |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 2 | Domžale |
Z |
Aluminij | 1 : 0 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gorica | 20 | 10 | 4 | 6 | 26 | ||
Aluminij | 20 | 6 | 4 | 10 | 14 | ||
Športni park | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Gorica | 10 | 7 | 2 | 1 | 15 | ||
Aluminij | 10 | 1 | 2 | 7 | 2 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Gorica | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | ||
Aluminij | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 |
20/21 | 32.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 06.05.2021, ob 17.00 | Aluminij | - | Gorica | 2:0 | (2:0) |
20/21 | 23.krog | Nova Gorica, Športni park, 25.02.2021, ob 15.00 | Gorica | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 14.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 29.11.2020, ob 15.15 | Aluminij | - | Gorica | 2:1 | (1:1) |
20/21 | 5.krog | Nova Gorica, Športni park, 26.09.2020, ob 17.30 | Gorica | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 35.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 22.05.2019, ob 16.55 | Gorica | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 26.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 11.04.2019, ob 15.45 | Aluminij | - | Gorica | 3:1 | (1:0) |
18/19 | 17.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 25.11.2018, ob 15.00 | Gorica | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 8.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.09.2018, ob 16.00 | Aluminij | - | Gorica | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 32.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 10.05.2018, ob 18.00 | Aluminij | - | Gorica | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 23.krog | Nova Gorica, Športni park, 15.03.2018, ob 15.00 | Gorica | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 14.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 29.10.2017, ob 18.45 | Aluminij | - | Gorica | 0:3 | (0:2) |
17/18 | 5.krog | Nova Gorica, Športni park, 12.08.2017, ob 18.00 | Gorica | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 28.krog | Kidričevo, Športni park Aluminij, 09.04.2017, ob 15.00 | Aluminij | - | Gorica | 1:2 | (1:0) |
16/17 | 19.krog | Gorica, Športni park Gorica, 30.11.2016, ob 16.00 | Gorica | - | Aluminij | 3:0 | (0:0) |
16/17 | 10.krog | Kidričevo, Športni park Aluminij, 21.09.2016, ob 16.00 | Aluminij | - | Gorica | 0:0 | (0:0) |
16/17 | 1.krog | Športni park, 17.07.2016, ob 18.15 | Gorica | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
12/13 | 32.krog | Nova Gorica, Športni park, 11.05.2013, ob 17.00 | Gorica | - | Aluminij | 2:0 | (0:0) |
12/13 | 23.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 10.03.2013, ob 15.00 | Aluminij | - | Gorica | 1:3 | (0:1) |
12/13 | 14.krog | Nova Gorica, Športni park, 20.10.2012, ob 15.00 | Gorica | - | Aluminij | 4:1 | (1:1) |
12/13 | 5.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 12.08.2012, ob 17.00 | Aluminij | - | Gorica | 2:1 | (0:0) |
5. krog | ||
---|---|---|
Celje | 1 : 1 | Triglav Kranj |
Maribor | 0 : 0 | Domžale |
Gorica | 1 : 0 | Aluminij |
Olimpija Ljubljana | 4 : 0 | Rudar Velenje |
Krško | 2 : 2 | Ankaran Hrvatini |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 36 | 80 | |
2 | Maribor | 36 | 80 | |
3 | Domžale | 36 | 73 | |
4 | Rudar Velenje | 36 | 50 | |
5 | Celje | 36 | 50 | |
6 | Gorica | 36 | 47 | |
7 | Krško | 36 | 34 | |
8 | Aluminij | 36 | 33 | |
9 | Triglav Kranj | 36 | 28 | |
10 | Ankaran Hrvatini | 36 | 26 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Luka Zahović | 18 |
2. | Marcos Magno Morales Tavares | 17 |
3. | Matej Poplatnik | 16 |
4. | Lovro Bizjak | 13 |
5. | Miljan Škrbić | 12 |
6. | Rudi Požeg Vancaš | 11 |
7. | Ricardo Alves Coelho Da Silva | 10 |
Dominik Radić | 10 | |
9. | Abass Issah | 9 |
Ibrahim Arafat Mensah | 9 | |
Senijad Ibričić | 9 | |
John Mary Uzuegbunam Honi | 9 | |
13. | Jasmin Mešanović | 8 |
14. | Rifet Kapić | 7 |
Milan Tučić | 7 | |
16. | Rok Kidrič | 6 |
Tim Vodeb | 6 | |
Luka Žinko | 6 | |
Rok Kronaveter | 6 | |
Petar Franjić | 6 |