Sodniki: | Sagrković Asmir (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč) , Tkalčič Bojan (4. sodnik) |
Delegat: | Bezjak Dušan |
Št. gledalcev: | 550 |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
P |
Rudar Velenje | 0 : 1 | Triglav Kranj |
Z |
Aluminij | 1 : 3 | Rudar Velenje |
P |
Rudar Velenje | 0 : 1 | Gorica |
Z |
Celje | 1 : 3 | Rudar Velenje |
N |
Rudar Velenje | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Ankaran Hrvatini | 2 : 1 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 3 | Rudar Velenje |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 2 | Domžale |
Z |
Aluminij | 1 : 0 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudar Velenje | 20 | 8 | 4 | 8 | 32 | ||
Aluminij | 20 | 8 | 4 | 8 | 32 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | ||
Aluminij | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | ||
Aluminij | 10 | 5 | 1 | 4 | 19 |
19/20 | 31.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 04.07.2020, ob 20.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 1:3 | (1:2) |
19/20 | 22.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 25.02.2020, ob 18.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 13.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 06.10.2019, ob 18.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 1:2 | (1:0) |
19/20 | 4.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 03.08.2019, ob 18.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 1:1 | (1:0) |
18/19 | 32.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 10.05.2019, ob 18.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 3:0 | (0:0) |
18/19 | 23.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 17.03.2019, ob 17.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 4:0 | (1:0) |
18/19 | 14.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 28.10.2018, ob 18.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 3:2 | (1:1) |
18/19 | 5.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 18.08.2018, ob 20.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 3:0 | (1:0) |
17/18 | 35.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 23.05.2018, ob 16.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 1:3 | (1:1) |
17/18 | 26.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 07.04.2018, ob 18.45 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 4:2 | (2:0) |
17/18 | 17.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 26.11.2017, ob 18.45 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 0:2 | (0:0) |
17/18 | 8.krog | Velenje, Stadion ob jezeru, 08.09.2017, ob 18.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
16/17 | 34.krog | Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 17.05.2017, ob 18.00 | Rudar | - | Aluminij | 2:2 | (2:2) |
16/17 | 25.krog | Kidričevo, Športni park Aluminij, 19.03.2017, ob 15.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 3:0 | (1:0) |
16/17 | 16.krog | Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 05.11.2016, ob 16.00 | Rudar | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
16/17 | 7.krog | Športni park Aluminij, 28.08.2016, ob 17.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 0:3 | (0:1) |
12/13 | 31.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 05.05.2013, ob 17.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 3:5 | (1:2) |
12/13 | 22.krog | Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 03.03.2013, ob 15.00 | Rudar | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) |
12/13 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 07.10.2012, ob 15.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 3:0 | (0:0) |
12/13 | 4.krog | Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 04.08.2012, ob 20.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 1:2 | (0:1) |
8. krog | ||
---|---|---|
Rudar Velenje | 0 : 0 | Aluminij |
Maribor | 0 : 0 | Celje |
Ankaran Hrvatini | 0 : 2 | Gorica |
Domžale | 6 : 1 | Triglav Kranj |
Krško | 2 : 4 | Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 36 | 80 | |
2 | Maribor | 36 | 80 | |
3 | Domžale | 36 | 73 | |
4 | Rudar Velenje | 36 | 50 | |
5 | Celje | 36 | 50 | |
6 | Gorica | 36 | 47 | |
7 | Krško | 36 | 34 | |
8 | Aluminij | 36 | 33 | |
9 | Triglav Kranj | 36 | 28 | |
10 | Ankaran Hrvatini | 36 | 26 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Luka Zahović | 18 |
2. | Marcos Magno Morales Tavares | 17 |
3. | Matej Poplatnik | 16 |
4. | Lovro Bizjak | 13 |
5. | Miljan Škrbić | 12 |
6. | Rudi Požeg Vancaš | 11 |
7. | Ricardo Alves Coelho Da Silva | 10 |
Dominik Radić | 10 | |
9. | Abass Issah | 9 |
Ibrahim Arafat Mensah | 9 | |
Senijad Ibričić | 9 | |
John Mary Uzuegbunam Honi | 9 | |
13. | Jasmin Mešanović | 8 |
14. | Rifet Kapić | 7 |
Milan Tučić | 7 | |
16. | Rok Kidrič | 6 |
Tim Vodeb | 6 | |
Luka Žinko | 6 | |
Rok Kronaveter | 6 | |
Petar Franjić | 6 |