17. krog |  Celje, Arena Petrol |  06.11.2011 ob 15.00

2 : 3

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Rojko Gregor (1. pomoč), Praprotnik Jure (2. pomoč) , Babnik Janez (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 4

0'
  Lep nedeljski pozdrav iz Celja.
0'
  Arena Petrol bo prizorišče štajerskega derbija med CM Celjem in Mariborom. Pred srečanjem 17. kroga ima vodilni Maribor 10 točk prednosti Celjem, ki zaseda 6. mesto na lestvici.
0'
  Celjani so izgubili zadnji dve tekmi v Areni Petrol. Zmagali pa zadnja 3 srečanja v gosteh. Mariborčani so na zadnjih 4-ih prvenstvenih tekmah brez poraza. V minulem krogu pa so na derbiju z Olimpijo v Ljudskem vrtu remizirali (2:2).
0'
  Mariborčani so v četrtek doživeli visok poraz v evropski ligi proti Bragi in bodo danes želeli popraviti vtis.
0'
  Prvi medsebojni obračun v letošnji sezoni so v Mariboru dobili vijoličasti s kar s 5:2, čeprav je bil izid po prvem delu 2:2.
0'
  Celjani bodo tokrat nastopili brez kaznovanega Močivnika. Manjkala pa bosta tudi poškodovana Kapić ter Bezjak (najboljši strelec Celjanov). Darko Milanič tokrat ne more računati na kaznovanega Dejana Mezgo. Poškodovana pa sta Viler in Mejač.
0'
  Upamo, da bo štajerski derbi postregel z zanimivim srečanjem.
0'
3'
  Streljal je Dejan Krljanovič, a mimo vrat.
3'
  Po podaji Popoviča je Krljanovič streljal preko gola gostov.
6'
  GOOOL! Zadel je Goran Cvijanovič!
7'
  Po natančni podaji Ibraimija je lepo zadel z glavo Cvijanovič.
7'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Cvijanovič.
9'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Agim Ibraimi.
9'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Nejc Potokar.
15'
  Streljal je Etien Velikonja, a mimo vrat.
16'
  Še ena lepa priložnost za viojličaste. Natančna podaja Ibraimija do Velikonje, ki žoge z glavo ni zadel najbolje.
17'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Potokar. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
20'
  GOOOL! Zadel je Nenad Đakovič!
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nenad Đakovič.
21'
  Dolga, natančna podaja Pavloviča na drugo vratnico, kjer je s strelom na prvo Đaković matiral vratarja Handanovića.
21'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Željko Filipovič. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
23'
  Željko Filipovič je dobil rumeni karton.
23'
  Streljal je Klemen Medved, a mimo vrat.
24'
  Celjani so zapravili idealno priložnost za vodstvo. Po predložku Đakovića je Medved za las zgrešil željeni cilj.
26'
27'
  Streljal je Zoran Pavlovič, a mimo vrat.
29'
  Menjava: iz igre Ivan Firer, v igro Saša Bakarič.
29'
  Menjava pri domačinih zaradi poškodbe Firerja.
30'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Popovič. Dobil ga je Marcos Morales Tavares.
31'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Majer. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
32'
  CM Celje ima udarec iz kota.
32'
  Streljal je Denis Popovič, a mimo vrat.
33'
  Pavlovič je poslal podajo iz kota, potem pa je Popovič streljal mimo gola Maribora.
33'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marcos Morales Tavares.
33'
37'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Popovič.
37'
38'
  Po predložku Radulovića je Popovič odlično streljal z glavo, a se je izkazal vratar Handanović.
39'
  Goran Cvijanovič v prepovedanem položaju.
40'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Agim Ibraimi. Dobil ga je Denis Popovič.
42'
43'
  Še ena izjemna priložnost Celjanov. Tudi tokrat je Pavlovič poslal natančno podajo v sredino do Popoviča, ki je iz neposredne bližine žogo poslal čez gol.
45'
  Še minuta dodatka.
45'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Pavlovič.
45+1'
  Odličen strel Pavloviča, Handanovič je žogo izbil v kot.
45+1'
45+1'
45+1'
  Videli smo dober prvi del srečanja. Po izenačujočem golu so imeli Celjani kopico lepih priložnosti, a so bili malce nezbrani pri zaključkih.
45'
46'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Majer. Dobil ga je Nenad Đakovič.
46'
  Aleš Majer je dobil rumeni karton.
47'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Bakarič. Dobil ga je Aleksander Rajčevič.
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Etien Velikonja.
50'
  Po podaji Ibraimija je Velikonja streljal z glavo, a prešibko za Mujčinovića.
50'
50'
51'
  Mariborčani so odločno začeli drugi del srečanja.
52'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Željko Filipovič. Dobil ga je Denis Popovič.
52'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Mertelj. Dobil ga je Denis Popovič.
52'
  Aleš Mertelj je dobil rumeni karton.
53'
56'
57'
  Celjani so ustavili začetni nalet gostov v drugem delu.
57'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Agim Ibraimi.
58'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo. Dobil ga je Etien Velikonja.
58'
59'
  Po podaji Ibraimija iz prostega udarca je Velikonja z glavo meril nekoliko nenatančno.
61'
61'
  Še ena izjemno natančna podaja Pavloviča v sredino do Đakovića, a se je ponovno izkazal vratar Handanović.
61'
62'
62'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sebastjan Gobec.
63'
  Po kotu je do odbite žoge prišel Gobec, ki je s strelom z razdalje ogrel dlani Handanovića, nato je bil Popovič v prepovedanem položaju.
63'
  Denis Popovič v prepovedanem položaju.
64'
  Streljal je Marcos Morales Tavares, a mimo vrat.
64'
  Streljal je Goran Cvijanovič, a mimo vrat.
65'
  Po prostem udarcu je Tavares z glavo zadel vratnico, nato je žoga prišla do Potokarja, ki jo je poslal visoko čez gol.
66'
  Menjava: iz igre Željko Filipovič, v igro Zoran Lesjak.
69'
  Gledamo izjemno zanimivo srečanje z ogromno priložnosti.
69'
70'
  Še enkrat se je znašel v priložnosti Đaković in tudi tokrat je sijajno odreagiral vratar Handanović.
70'
71'
71'
73'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Milec. Dobil ga je Denis Popovič.
73'
  Martin Milec je dobil rumeni karton.
73'
  GOOOL! Zadel je Zoran Pavlovič!
74'
  Prava bomba Pavloviča iz prostega udarca, vratar Handanović je bil na žogi, toda strel je bil premočan.
75'
  Dejan Krljanovič je dobil rumeni karton.
76'
  Menjava: iz igre Aleš Mertelj, v igro Dalibor Volaš.
79'
79'
80'
  Dober strel Velikonje v kazenskem prostoru, Mujčinovič je žogo izbil v kot.
80'
81'
  Menjava: iz igre Nenad Đakovič, v igro Tadej Vidmajer.
82'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Krljanovič. Dobil ga je Agim Ibraimi.
82'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Dejan Krljanovič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
84'
84'
  Saša Bakarič v prepovedanem položaju.
86'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Radulovič. Dobil ga je Goran Cvijanovič.