27. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  01.04.2012 ob 17.00  | Prenos: TV Slovenija 2

Luka Koper

2 : 2

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Gabor Jožef (2. pomoč) , Kovačič Darjan (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 1

0'
  Lep pozdrav z vetrovne koprske Bonifike, kjer bo na sporedu zadnja tekma 27. kroga med Luko Koper in prvaki iz Maribora.
0'
  Enajsterica Kopra: Hasič, Blažič, Handanagič, Guberac, Brečevič, Struna, Aganovič, Bagarič, Palčič, Osterc in Pučko.
0'
  Postava Maribora: Handanovič, Milec, Ibraimi, Velikonja, Volaš, Cvijanovič, Potokar, Rajćevič, Vilr, Lesjak in Mertelj.
0'
  Jeseni je bilo v Kopru 2:2, v 18. krogu so v Ljudskem vrtu Mariborčani slavili z 2:1.
0'
  Maribor tretjič gostuje na novi Bonifiki, sicer pa bosta ekipi danes odigrali že 64. medsebojno tekmo, 33 v Kopru.
0'
  Mariborčani so v gosteh samo dvakrat izgubili: V Ljubljani in v Kranju.
0'
3'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
4'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Handanagič. Dobil ga je Etien Velikonja.
4'
  GOOOL! Zadel je Etien Velikonja!
5'
  Volaš je iz obrata podaljšal žogo v prazen prostor, kamor je stekel Velikonja in z natančnim nizkim strelom premagal Hasiča. 0:1.
6'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Zoran Lesjak.
7'
  Streljal je Matej Pučko, a mimo vrat.
7'
10'
  Zgodnji zadetek Maribora utegne pomembno vplivati na nadaljni potek derbija.
10'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak.
13'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Dobil ga je Dalibor Volaš.
13'
  GOOOL! Zadel je Ivan Brečevič!
15'
  Aganovič je podal z desne, Brečevič pa odlično vtekel v prazen prostor med dva mariborska branilca in premagal Handanoviča, ki je sicer dotaknil žogo.
16'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Aleš Mertelj.
18'
  Streljal je Milan Osterc, a mimo vrat.
18'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Milan Osterc.
19'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Viler. Dobil ga je Matej Palčič.
20'
  Koprčani so v tem trenutku boljši nasprotnik.
20'
  Streljal je Etien Velikonja, a mimo vrat.
22'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Goran Cvijanovič.
22'
  Streljal je Martin Milec, a mimo vrat.
23'
  Pri Kopru se pripravlja prva menjava. Na igrišče prihaja Hadžič.
24'
  Menjava: iz igre Enes Handanagič, v igro Damir Hadžič.
24'
  Handanagič je poškodovan in tekmo zapušča na nosilih.
25'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Brečevič. Dobil ga je Zoran Lesjak.
26'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Dobil ga je Martin Milec.
26'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Agim Ibraimi.
27'
  Ibraimi je "odigral" prekršek.
27'
28'
  Izjemna akcija Osterca in Pučka, ki je sam krenil proti mariborskemu golu, a nazadnje streljal preko gola.
28'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Etien Velikonja. Dobil ga je Damir Hadžič.
29'
  Streljal je Goran Cvijanovič, a mimo vrat.
30'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Dalibor Volaš.
31'
  Streljal je Agim Ibraimi, a mimo vrat.
32'
  Streljal je Aleš Mertelj, a mimo vrat.
32'
  Aljaž Struna je dobil rumeni karton.
33'
  Struna je v dvoboju z roko odrinil Mertlja.
33'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Osterc. Dobil ga je Martin Milec.
35'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Palčič. Dobil ga je Goran Cvijanovič.
35'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Brečevič. Dobil ga je Nejc Potokar.
37'
  Streljal je Ivan Brečevič, a mimo vrat.
37'
38'
38'
38'
  Pobuda Koprčanov, vendar brez uspešnega strela proti vratom.
41'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Cvijanovič.
42'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Ivan Brečevič.
44'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Ivica Guberac.
45'
  Dve minuti sodniškega dodatka.
45'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Osterc. Dobil ga je Nejc Potokar.
45+2'
45+2'
45+2'
  Koprčani so zapravili lepe priložnosti za nov vodilni zadetek. Nekaj udarcev so v drugem delu prvega polčasa sprožili tudi Mariborčani. Odprt prvi polčas in dobri obeti pred nadaljevanjem.
45+2'
  Ekipi se vračata na igrišče. Menjav zaenkrat ne bo.
45'
47'
  Silovita domača ofenziva; Guberac je pred vrati zamudil strel.
50'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Brečevič. Dobil ga je Martin Milec.
52'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Potokar. Dobil ga je Ivan Brečevič.
53'
55'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Palčič. Dobil ga je Mitja Viler.
55'
  Matej Palčič je dobil rumeni karton.
57'
  V zadnjem obdobju je igra manj zanimiva. Veliko nabijanja in netočnih podaj.
59'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Agim Ibraimi.
59'
  Močan udarec Ibraimija in nekaj težav Hasiča, ki je žogo nazadnje uspešno ukrotil.
61'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Dalibor Volaš.
62'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Dobil ga je Etien Velikonja.
62'
62'
  Adnan Aganovič je dobil rumeni karton.
63'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dalibor Volaš.
63'
  Volaš je zapretil s prostega strela, Hasič je žogo ujel brez težav.
64'
65'
  Brečevič je sprožil z razdalje, Handanovič je žogo poskusil ujeti, a je bil udarec premočan. Mariborski vratar se je pri posredovanju poškodoval.
67'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Agim Ibraimi. Dobil ga je Davor Bagarič.
68'
69'
  Viler je posredoval na golovi črti, potem ko je bil Handanovič že premagan. Nov nalet Kopra.
69'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Nejc Potokar.
70'
  Menjava: iz igre Zoran Lesjak, v igro Marcos Morales Tavares.
70'
71'
  Handanovič seveda nadaljuje s tekmo.
71'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Goran Cvijanovič.
71'
72'
  Menjava: iz igre Ivan Brečevič, v igro Urban Žibert.
73'
  Mitja Viler v prepovedanem položaju.
74'
79'
  GOOOL! Zadel je Marcos Morales Tavares!
79'
  Klasičen gol Tavaresa: udarec z roba kazenskega prostora in žoga v desni spodnji kot Hasičevih vrat.
80'
  Menjava: iz igre Adnan Aganovič, v igro Danijel Marčeta.
83'
83'
  Strel Ibraimija je oplazil prečnik koprskih vrat!!
84'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Milec. Dobil ga je Davor Bagarič.
85'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Osterc. Dobil ga je Goran Cvijanovič.
85'
86'
86'
  Dalibor Volaš je dobil rumeni karton.
87'
  Miha Blažič je dobil rumeni karton.
87'
  Maribor ima udarec iz kota.
89'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivica Guberac.
90'
  Streljal je Marcos Morales Tavares, a mimo vrat.
90'
  Štiri minute sodniškega dodatka.
90+1'
  Mariborčani v zadnjih minutah iščejo zmago.
90+3'
  Obetaven protinapad in slaba podaja Guberca.
90+4'
90+4'
  Koprčani niso izkoristili priložnosti za zmago, saj niso uspeli zadržati obetavne prednosti z 2:1. Milanič je stavil na jockerja Tavaresa, ki je v pravem trenutku zadel za izenačenje.
90+4'
  V končnici tekme so imeli gostje več od igre, toda tudi tokrat, še tretjič zapored na Bonifiki niso uspeli zmagati.