11. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  26.09.2012 ob 20.00  | Prenos: Stream prvaliga.si

2 : 3

Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Šinkovec Anton (1. pomoč), Pavlič Franci (2. pomoč) , Podgoršek Marko (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 1

0'
  Po štirih že odigranih tekmah 11. kroga lep pozdrav še iz Kopra, kjer drugouvrščena Luka Koper gosti vodilni Maribor.
0'
  Razlika med ekipama je osem točk in v primeru novega uspeha aktualnih prvakov, bo morda njihova prednost že neulovljiva.
0'
  Postava Kopra: Hasič, Žibert, Blažič, Guberac, Popovič, Peger, Đukić, Palčič, Pučko, Bubalo in Čadikovski.
0'
  In še gostje: Handanovič, Vidovič, Filipovič, Mejač, Tavares, Ibraimi, Cvijanovič, Trajkovski, Rajčevič, Berič in Mertelj.
0'
  V taboru Kopra ni kaznovanega Mateja Mavriča-Rožiča, namesto njega bo v branilski formaciji Bojan Đukić. Na tribuni bo tudi četrti tujec Čovilo.
0'
  Mariborski strateg Darko Milanič ima na voljo veliko igralcev, tako da si lahko privošči rotacijo. Kot četrti tujec je dans na tribuni Dejan Mezga.
0'
  Zadnje tri medsebojne tekme Luke Koper in Maribora so se končale z remijem. Tudi prva v letošnji sezoni, ko je bilo v 2. krogu v Ljudskem vrtu 0:0.
0'
  Maribor je na domačem prizorišču nepremagan že 207 dni. Nazadnje je izgubil 4. marca 2012 v Kranju-
0'
  V obdobju po porazu v Kranju je Maribor odigral 28 domačih tekem brez poraza (pokal in prvenstvo). Samo v prvenstvu je serija dolga 24 tekem brez poraza.
0'
  Na zadnjih šestih tekmah sta se ekipi kar petkrat razšli z remijem, eno srečanje so dobili Mariborčani.
0'
  Tribune na Bonifiki bodo tokrat bolje zasedene, kot na prejšnjih tekmah. Gledalcev je že v tem trenutku preko 1000.
0'
  Že pred začetkom tekme vdor enega od navijačev na igrišče.
0'
  S sredine igrišča bodo začeli Mariborčani.
0'
1'
  Navijaški skupini še nista na tribunah. Še vedno sta na vhodu na stadion.
2'
  Aleš Mejač v prepovedanem položaju.
2'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
3'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
4'
  Po kotu gneča pred vrati Maribora, toda žoga nazadnje v rokah Handanoviča.
4'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Željko Filipovič. Utrpel ga je Miha Blažič.
5'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Željko Filipovič. Utrpel ga je Bubalo Milan.
6'
  Streljal je Bubalo Milan, a mimo vrat.
7'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Čadikovski. Utrpel ga je Aleksander Rajčevič.
8'
  Po pričakovanju je igra na začetku tekme malce zadržana.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bubalo Milan.
9'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Utrpel ga je Agim Ibraimi.
10'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Goran Cvijanovič.
13'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Agim Ibraimi. Utrpel ga je Denis Perger.
15'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Palčič. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
16'
  Streljal je Urban Žibert, a mimo vrat.
17'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Robert Berič.
18'
  Dejan Trajkovski v prepovedanem položaju.
18'
  GOOOL! Zadel je Goran Cvijanovič!
19'
  Po dolgi podaji Ibraimija z desne strani, je na drugi strani povsem osamljen Cvijanovič žogo zaustavil in jo z natančnim strelom poslal v levi spodnji kot Hasičevih vrat.
20'
  Enostavna akcija: Ibraimi podaja z desne, Cvijanovič z natančnim strelom v gol.
21'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Perger. Utrpel ga je Marcos Morales Tavares.
22'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aleš Mertelj.
22'
  Dragan Čadikovski v prepovedanem položaju.
23'
24'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Bubalo Milan. Utrpel ga je Marcos Morales Tavares.
24'
  Bubalo Milan je dobil rumeni karton.
24'
25'
26'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marcos Morales Tavares.
26'
  Streljal je Marcos Morales Tavares, a mimo vrat.
27'
  Tavares je streljal po protinapadu, Hasič je žogo odbil, vnovičen poskus pa je šel mimo gola.
27'
30'
  Po enostavnem vodilnem zadetku Maribora, je pobuda na njihovi strani.
31'
  Marcos Morales Tavares v prepovedanem položaju.
33'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Utrpel ga je Marcos Morales Tavares.
33'
  Bojan Đukič je dobil rumeni karton.
35'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Robert Berič.
35'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Agim Ibraimi. Utrpel ga je Ivica Guberac.
37'
  GOOOL! Zadel je Dragan Čadikovski!
38'
  Popovič je podal proti kazenskemu prostoru, Vidovič je "zaplaval" Čadikovski pa potegnil proti golu in zanesljivo zadel.
39'
  Koper se je vrnil v igro. Zasluženo.
40'
  GOOOL! Zadel je Aleš Mejač!
41'
  Hiter protinapad po desni in močan udarec na prvo vratnico ter žoga skozi roke Hasiča v gol.
42'
44'
  GOOOL! Zadel je Marcos Morales Tavares!
45'
  Po napaki Kopra v obrambi, dolga podaja, Mertelj hitrejši od Hasiča, Tavars pa z žogo v prazno mrežo.
45'
45'
45'
  Maribor suvereno in tudi rutinsko do visoke zmage v prvem polčasu.
45'
45'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Perger.
45'
46'
  Perger je po prodoru po levi močno streljal, Handanovič je žogo odbil v kot.
47'
  Robert Berič v prepovedanem položaju.
48'
  Streljal je Ivica Guberac, a mimo vrat.
50'
52'
52'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Željko Filipovič. Utrpel ga je Denis Popovič.
53'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Popovič.
53'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares. Utrpel ga je Ivica Guberac.
54'
54'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Denis Popovič.
55'
  Koper ima rahlo pobudo, Maribor zanesljivo drži prednost.
56'
58'
59'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aleš Mejač.
59'
  Z močnim strelom z 20 - tih metrov je Mejač zatresel prečnik koprskih vrat!
60'
61'
64'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jovan Vidovič. Utrpel ga je Bubalo Milan.
65'
66'
67'
  Izjemna priložnost Ibraimija, ki pa je priboril samo kot.
67'
  GOOOL! Zadel je Urban Žibert!
68'
  Bubalo je poslal predložek z desne, Žibert je z nogo pred vrati preusmeril žogo in premagal Handanoviča.
70'
71'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Bubalo Milan. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
71'
  Menjava: iz igre Bubalo Milan, v igro Luka Majcen.
72'
  Streljal je Agim Ibraimi, a mimo vrat.
72'
  Menjava: iz igre Aleš Mertelj, v igro Timotej Dodlek.
74'
75'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
75'
  Luka Majcen je dobil rumeni karton.
76'
  Dejan Trajkovski je dobil rumeni karton.
76'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Cvijanovič.
77'
  Cvijanovič se je po napaki koprske obrambe znašel sam pred vrati, a ga je Hasič ukanil.
77'
  Menjava: iz igre Matej Pučko, v igro Wellington Teixeira Dos Montes.
78'
79'
  Mariborčani kar "tekmujejo," kdo bo zgrešil lepšo priložnost.
79'
  Streljal je Željko Filipovič, a mimo vrat.
80'
82'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Utrpel ga je Robert Berič.
83'
  Miha Blažič je dobil rumeni karton.
83'
  Streljal je Robert Berič, a mimo vrat.
84'
85'
  Berič je zabil gol iz prepovedanega položaja.
85'
  Menjava: iz igre Agim Ibraimi, v igro Martin Milec.
86'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Wellington Teixeira Dos Montes. Utrpel ga je Aleš Mejač.
86'
  Menjava: iz igre Urban Žibert, v igro Ivan Brečevič.
87'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Matej Palčič.
87'
87'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Utrpel ga je Marcos Morales Tavares.
90'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Brečevič.
90'
  Luka Majcen v prepovedanem položaju.
90'
  Brečevič je zadel prečnik!!
90+1'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jovan Vidovič. Utrpel ga je Luka Majcen.
90+1'
  Streljal je Denis Popovič, a mimo vrat.
90+2'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+2'
  Menjava: iz igre Marcos Morales Tavares, v igro Nikola Komazec.
90+3'
  Streljal je Dragan Čadikovski, a mimo vrat.
90+3'
90+3'
  Ni kaj, zaslužena zmga Maribora. Koper je bil blizu izenačenju, a ostal praznih rok.