15. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  28.11.2012 ob 18.00  | Prenos: Stream prvaliga.si

2 : 2

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Šinkovec Anton (1. pomoč), Lunežnik Janez (2. pomoč) , Huselja Emir (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz Domžal.
0'
  Trenutno je 11 stopinj Celzija in dežuje.
0'
  Imamo postavi ekip.
0'
  Domžale: Vidmar, Skubic, Zec, Slobodan Vuk, Knezovič, Kovjenič, Balokog, Ihbeisheh, Korun, Dobrovoljc in Šimunović.
0'
  Maribor: Handanović, Mejač, Ibraimi, Cvijanović, Komazec, Potokar, Viler, Dodlek, Berič, Arghus ter Črnic.
0'
  Pred nami je torej preložena tekma 15. kroga. Vodilni Maribor bo danes želel še povečati prednost pred zasledovalci. Aktualni prvaki imajo trenutno 13 točk naskoka pred Domžalami, ki zasedajo 4. mesto prvenstvene lestvice.
0'
  V domačem taboru tokrat nimajo na razpolago poškodovanih Darka Topića, Sašo Aleksandra Živca in Žana Majerja.
0'
  Pri Mariboru tokrat zaradi presežene kvote kartonov počiva Aleksander Rajčevič. Poškodovani pa so Mezga, milec ter Rep.
0'
  Domžalčani so zadnjo prvenstveno tekmo izgubili doma s Celjem 1:2. Danes bodo želeli popraviti statistiko najslabše ekipe na domači zelenici.
0'
  Mariborčani danes prihajajo s popotnico treh zaporednih zmag in še prepričljivejšo gol razliko, ko so nasprotnikom nasuli kar enajst zadetkov, medtem ko so prejeli le dva.
0'
  Maribor ne pozna poraza z Domžalami kar enajst prvenstvenih tekem, že sedemkrat zapored pa ni dovolil presenečenja v domžalskem športnem parku.
0'
  Precej težav zna danes ekipama povzročati tudi zelo razmočeno igrišče.
0'
0'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Berič. Utrpel ga je Darko Zec.
1'
  Na današnji tekmi zaokroža svojo sodniško kariero Anton Šinkovec.
1'
  Agim Ibraimi v prepovedanem položaju.
2'
  Danes pri Mariboru prvič nosi kapetanski trak Agim Ibraimi.
6'
  Zenkrat še brez priložnosti.
6'
  Streljal je Slobodan Vuk, a mimo vrat.
7'
  Po podaji Šimunovića je Slobodan Vuk odlično streljal s kakšnih 20-ih metrov in zadel desno vratnico.
7'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Nack Patrick Balokog. Utrpel ga je Matic Črnic.
8'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Kovjenič. Utrpel ga je Aleš Mejač.
8'
  Maribor ima udarec iz kota.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Timotej Dodlek.
9'
9'
  Streljal je Mitja Viler, a mimo vrat.
11'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Nack Patrick Balokog. Utrpel ga je Goran Cvijanovič.
12'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Berič. Utrpel ga je Uroš Korun.
12'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Slobodan Vuk.
13'
  Še en odličen strel Slobodana Vuka. Vratar Handanović je žogo odbil v kot.
13'
  Uroš Korun v prepovedanem položaju.
14'
  Domžale ima udarec iz kota.
17'
  Streljal je Aleš Mejač, a mimo vrat.
18'
  Mejač je iz krilnega položaja sprožil mimo domačega gola.
18'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Robert Berič.
19'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Utrpel ga je Timotej Dodlek.
20'
  Robert Berič v prepovedanem položaju.
21'
  Gledamo živahno in borbeno predstavo.
22'
  GOOOL! Zadel je Robert Berič!
22'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Robert Berič.
23'
  Huda napaka Zeca, kateremu je Berič ukradel žogo, potem pa naredil vse sam in poskrbel za vodstvo Maribora.
23'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Soares Bordignon Arghus. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
24'
  Streljal je Mato Šimunovič, a mimo vrat.
25'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Utrpel ga je Nikola Komazec.
27'
28'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Agim Ibraimi.
29'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Marko Kovjenič.
30'
30'
  Šimunović je bil pri izvedbi prostega udarca nekoliko nentančen.
35'
36'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Timotej Dodlek. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
37'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Utrpel ga je Mitja Viler.
37'
  Goran Cvijanovič v prepovedanem položaju.
38'
38'
  Uroš Korun je dobil rumeni karton.
39'
41'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Potokar. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Knezovič.
42'
  Po predložku Šimunovića je Knezović streljal z glavo, a je Handanović žogo poslal v kot.
42'
44'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Cvijanovič. Utrpel ga je Nack Patrick Balokog.
45'
45'
  Konec prvega dela brez sodniškega dodatka.
45'
45'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nack Patrick Balokog.
45'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Mejač. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.
46'
  Takoj priložnost za domače. Ob strelu Balokoga je imel Handanović kar nekaj težav.
49'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Soares Bordignon Arghus.
50'
  Robert Berič je dobil rumeni karton.
52'
  Berič je dobil rumeni karton zaradi simuliranja v domačem kazenskem prostoru.
52'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Črnic.
53'
  Po podaji Beriča je Črnic streljal na prvo, toda prešibko za vratarja Vidmarja.
53'
54'
54'
  Še en dober strel Slobodana Vuka, a Handanović je spet žogo poslal v kot.
54'
56'
  Domači v teh trenutkih pritiskajo, Maribor pa čaka na protinapade.
59'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Kovjenič.
60'
  Izjemna priložnost za domače. Balokog je poslal podajo v sredino, do žoge je na koncu prišel Kovjenić, ki je odlično streljal, a Handanović je tudi odlično posredoval.
61'
  GOOOL! Zadel je Jaka Ihbeisheh!
61'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jaka Ihbeisheh.
62'
  Po dobrem strelu Šimunovića s kakšnih 20-ih metrov je do odbite žoge prišel Ihbeisheh in iz neposredne bližine žogo poslal v mrežo Maribora.
63'
  Menjava: iz igre Matic Črnic, v igro Željko Filipovič.
63'
63'
  Menjava: iz igre Nikola Komazec, v igro Marcos Morales Tavares.
65'
65'
67'
  GOOOL! Zadel je Marcos Morales Tavares!
67'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marcos Morales Tavares.
68'
68'
68'
  Tavares je sprožil v kazenskem prostoru, žoga je oplazila Koruna in končala v domači mreži.
71'
  Ihbeisheh je streljal z leve strani v kazenskem prostoru in presenetil vratarja Handanovića.
71'
71'
  Slobodan Vuk v prepovedanem položaju.
73'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Mitja Viler.
73'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Timotej Dodlek. Utrpel ga je Mato Šimunovič.
75'
  Menjava: iz igre Ivan Knezovič, v igro Žiga Kous.
75'
  Knezović je igro zapustil zaradi poškodbe.
75'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Željko Filipovič. Utrpel ga je Nack Patrick Balokog.
76'
  Streljal je Goran Cvijanovič, a mimo vrat.
77'
  Po podaji Tavaresa odličen strel Cvijanoviča z razdalje. Žoga je zletela za las mimo leve vratnice domačega gola.
77'
  Menjava: iz igre Darko Zec, v igro Denis Halilovič.
79'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Marcos Morales Tavares.
80'
  Streljal je Nack Patrick Balokog, a mimo vrat.
81'
82'
  Po podaji Vuka je pred vrati Maribora prišel do strela Ihbeisheh, a je bil Handanović dovolj zanesljiv.
83'
  Menjava: iz igre Slobodan Vuk, v igro Rudi Požeg Vancaš.
84'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Marcos Morales Tavares.
85'
85'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Cvijanovič.
86'
  Močan strel Cvijanoviča s prostega strela, vratar Vidmar je bil dobro postavljen.