17. krog |  Velenje, Mestni stadion ob jezeru |  13.03.2013 ob 17.00

Rudar

0 : 3

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Tompa Marjan (1. pomoč), Koren Jožef (2. pomoč) , Kovačič Darjan (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz deževnega Velenja.
0'
  Pred nami je preloženo srečanje 17. kroga med domačim Rudarjem in Mariborom.
0'
  Imamo postavi obeh ekip.
0'
  Rudar: Rozman, Bubalović, Jeseničnik, Rošer, Firer, Črnčič, Berko, Jahić, Bratanović, Radujko in Eterović.
0'
  Maribor: Pridigar, Filipović, Milec, Mezga, Tavares, Ibraimi, Cvijanović, Rajčević, Viler, Mevlja ter Fajić.
0'
  Vodilni Maribor ima pred Rudarjem, ki zaseda 7. mesto, kar 25 točk naskoka.
0'
  Končno se bo odigrala tekma, ki je bila doslej že dvakrat prestavljena.
0'
  To bo drugi letošnji medsebojni obračun. Maribor je doma slavil s 4:0.
0'
  Toda Rudar igra pod vodstvom novega trenerja Javornika kot prerojen. V spomladanskem delu so Knapi doma premagali Aluminij in remizirali na Bonifiki.
0'
  Maribor je seveda velik favorit na tokratnem prvenstven dvoboju.
0'
  V domačem taboru tokrat zaradi poškodbe manjkata Dedić in Stjepanović, medtem ko ima prepoved nastopa Kašnik.
0'
  Maribor je tokrat brez prvega vratarja Jasmina Handanovića, ki je med vikendom dobil rdeč karton na derbiju z Olimpijo.
0'
  Pri prvakih manjkajo še Mejač, Potokar in Dodlek.
0'
  Tekmo v Velenju si bo ogledal tudi selektor slovenske reprezentance Srečko Katanec.
0'
5'
  Streljal je Mate Eterovič, a mimo vrat.
5'
  Po predložku Jeseničnika je Eterović z glavo meril mimo gola.
6'
  Ivan Firer je dobil rumeni karton.
6'
  Firer je dobil rumeni karton zaradi simuliranja v gostujočem kazenskem prostoru. Bil je v duelu z Rajčevićem.
7'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Agim Ibraimi.
9'
10'
  GOOOL! Zadel je Nusmir Fajič!
11'
  Akcijo je začel Ibraimi, našel Tavaresa, ta pa je podal v sredino, kjer se je Fajić najbolje znašel ter z glavo premagal Rozmana.
11'
  Elvis Bratanovič v prepovedanem položaju.
13'
13'
  Strel Tavaresa z roba kazenskega prostora, na pravem mestu je bil vratar Rozman.
16'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mate Eterovič.
17'
  Strel Eterovića iz težkega položaja, vratar Pridigar je bil na mestu.
18'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Christian Bubalovič. Utrpel ga je Marcos Morales Tavares.
18'
20'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Utrpel ga je Dejan Mezga.
20'
21'
  Dober strel Ibraimija iz prostega udarca, a se je izkazal vratar Rozman.
21'
22'
22'
  Maribor po pričakovanju dominira na igrišču.
23'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Rošer. Utrpel ga je Marcos Morales Tavares.
23'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Cvijanovič. Utrpel ga je Uroš Rošer.
27'
  Ivan Firer v prepovedanem položaju.
29'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nusmir Fajič.
29'
  Po podaji Mezge je Fajić imel krasno priložnost, a je iztržil le kot.
29'
32'
  Streljal je Leon Črnčič, a mimo vrat.
32'
  Lepa in domiselna akcija domačih. Firer je lepo preigraval, potem pa je Črnčič streljal čez gol.
33'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Cvijanovič.
33'
34'
34'
  Po natančnem predložku Vilerja je Fajić poskušal z glavo, a je Rozman preprečil drugi gol Maribora.
34'
35'
  Streljal je Mitja Viler, a mimo vrat.
37'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Senad Jahič.
42'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksander Rajčevič. Utrpel ga je Mate Eterovič.
43'
  V zadnjih trenutkih so domači bolj pogumni.
43'
  Rudar ima udarec iz kota.
44'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Firer.
45'
  Streljal je Marcos Morales Tavares, a mimo vrat.
45'
  Milec je vse odlično pripravil Tavaresu, ta pa je zgrešil cilj.
45'
  Še minuta dodatka.
45+1'
45'
45'
46'
  Izjemna priložnost za izenačenje. Po natančnem predložku Jahića je Črnčič iz ugodnega položaja streljal čez nasprotnikov gol.
46'
47'
48'
  Še ena lepa priložnost za domače. Po podaji iz kota je do žoge prišel Berko, potem pa se je pred vrati Maribora znašel Eterović, a je bil Pridigar dovolj zanesljiv.
48'
  Mate Eterovič v prepovedanem položaju.
48'
50'
  Zelo odločen začetek nadaljevanja za Rudar.
52'
53'
54'
  Zelo dobra igra domačih v drugem delu.
55'
57'
57'
  Menjava: iz igre Uroš Rošer, v igro Rajko Rotman.
57'
58'
  Menjava: iz igre Elvis Bratanovič, v igro Denis Klinar.
59'
59'
  Spet lepa akcija domačih. Firer je našel Eterovića, ob njegovem strelu spet dovolj zanesljiv vratar Pridigar.
61'
  Menjava: iz igre Dejan Mezga, v igro Aleš Mertelj.
62'
62'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Mate Eterovič. Utrpel ga je Marko Pridigar.
68'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Christian Bubalovič. Utrpel ga je Nusmir Fajič.
69'
  Streljal je Rajko Rotman, a mimo vrat.
69'
  Menjava: iz igre Marcos Morales Tavares, v igro Robert Berič.
71'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Črnčič. Utrpel ga je Goran Cvijanovič.
73'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Nusmir Fajič. Utrpel ga je Senad Jahič.
74'
75'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Utrpel ga je Nusmir Fajič.
75'
  Streljal je Agim Ibraimi, a mimo vrat.
76'
  Berič je lepo našel Ibraimija, ki je iskal daljši kot, žoga pa je šla mimo gola.
76'
77'
  Dobra akcija Firerja, a strel preveč po sredini v vrata Pridigarja.
77'
78'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksander Rajčevič. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
78'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Robert Berič.
79'
  Dober strel Berića z desne strani, vratar Rozman je bil pripravljen.
80'
  Menjava: iz igre Leon Črnčič, v igro Matej Podlogar.
81'
  Streljal je Nusmir Fajič, a mimo vrat.
82'
82'
  Po kombinaciji Berića in Cvijanovića je strel slednjega zaustavil vratar Rozman.
84'
  Streljal je Martin Milec, a mimo vrat.
84'
85'
  Berič je natančno meril z roba kazenskega prostora, a se je še enkrat izkazal vratar Rozman.
86'
  GOOOL! Zadel je Robert Berič!
88'
  Ibraimi je lepo podal v kazenski prostor, kjer je odlično reagiral Berić in premagal vratarja Rozmana.
90'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Podlogar.
90+1'
  GOOOL! Zadel je Agim Ibraimi!
90+3'
  Lepa akcija Ibraimija, ki je zadel s kakšnih 20-ih metrov tudi s pomočjo enega domačih igralcev, ki ga je zadela žoga.