8. krog |  Maribor, Ljudski vrt |  29.08.2015 ob 17.45  | Prenos: Kanal A

2 : 2

Krka

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Smej Simon (2. pomoč) , Žganec Mitja (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 4

0'
  Ljubitelji nogometa, prisrčen pozdrav iz Ljudskega vrta! Smo v pričakovanju tekme 8. kroga med Mariborom in Krko. #MARKRK
0'
  Trinajsta medsebojna tekma moštev v Prvi ligi Telekom Slovenije. Občutkov, kako je premagati vijoličaste, Novomeščani ne poznajo. So pa štirikrat osvojili točko. #MARKRK
0'
  Neodločen izid bi tudi danes zadovoljil gostujoča pričakovanja. Nasprotno od Štajercev, ki po skromnem uvodu ne želijo večati zaostanka za vrhom. #MARKRK
0'
  Predstava vijoličastih bo pod drobnogledom. V Ljudskem vrtu sicer pravijo, da njihova kriza ni takšna, kot je prepričanje v javnosti. #MARKRK
0'
  V vsakem primeru se veselijo reprezentančnega premora, v katerem bodo z novim trenerjem začrtali nadaljnje smernice. #MARKRK
0'
  Naslednika Anteja Šimundže bodo predstavili kmalu, za prve izjave bo na razpolago po tekmi. #MARKRK
0'
  Tudi Krka hoče na premor s spodbudnim izidom iz Maribora. Na štirih gostovanjih v tej sezoni še ni izgubila. Novomeščani so zmagali v Velenju in Zavrču, točko pa osvojili v Celju in Krškem. #MARKRK
0'
  Gostje bodo pogrešali kaznovanega Žigo Kastrevca. Pri Mariboru prepovedi nastopa nima nihče, zato pa še vedno preštevajo poškodovane. Na seznamu so še vedno Ndiaye, Stojanović, Kabha in Rajčević. #MARKRK
0'
  Saša Gajser, ki bo danes še vodil mariborsko zasedbo, se je odločil za postavo: Handanović, Janža, Šuler, Filipović, Tavares, Ibraimi, Gigli, Mendy, Vršič, Vujčić, Mertelj. #MARKRK
0'
  Tokrat Janža namesto Vilerja na levem bočnem položaju. Na desni strani znova Mertelj. #MARKRK
0'
  Andrej Kastrevec, trener Krke, je predal naslednji seznam: Mitrović, Bogdan, Vučkić, Fuček, Novinić, Mojstrović, Ejup, Marotti, Welbeck-Maseko, Perić, Dangubić. #MARKRK
0'
  Glavni sodnik: Dragoslav Perić. #MARKRK
0'
  Vroče popoldne v Mariboru. Le le zaradi pričakovanja kadrovske rešitve. Nogometašem v veliki sopari danes ne bo lahko. #MARKRK
0'
  NK Maribor informacije še ni potrdil, a bolj kot ne je jasno, da bo v prihodnje trener vijoličastih Hrvat Krunoslav Jurčić. #MARKRK
0'
  Slovesnost pred začetkom. Jasmin Handanović prejema čestitke pred svojim dvestotim nastopom za Maribor. #MARKRK
1'
3'
  Streljal je Agim Ibraimi, a mimo vrat.
3'
  Makedonski reprezentant, ki danes praznuje 27-ti rojstni dan, je bil daleč od uspeha.
5'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jean-Philippe Mendy. Utrpel ga je Luka Bogdan.
5'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Agim Ibraimi.
6'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Željko Filipovič. Utrpel ga je Filip Dangubič.
8'
  GOOOL! Zadel je Nana Addo Welbeck-Maseko!
8'
  Vodstvo Krke v Ljudskem vrtu!! Mertelj je nerodno podal proti osrednji obrambi. Žogo je prestregel Welbeck in ob Šulerju s strelom po tleh premagal Handanovića. #MARKRK
10'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
10'
  Krka ima udarec iz kota.
14'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Agim Ibraimi.
14'
  Izjemna priložnost za vijoličaste! Odlična poteza Filipoviča, čigar globinska podaja je omogočila Ibraimiju soočenje z Mitrovićem. Vratar Krke je bil uspešnejši. #MARKRK
14'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Janža. Utrpel ga je Bruno Marotti.
17'
20'
  Mariborska pobuda in zbrano branjenje gostov.
20'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jean-Philippe Mendy. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
20'
  Jean-Philippe Mendy je dobil rumeni karton.
23'
  Jean-Philippe Mendy v prepovedanem položaju.
24'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Dangubič. Utrpel ga je Daniel Vujčič.
24'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marcos Morales Tavares.
25'
  Še ena odlična obramba vratarja Krke. Tokrat je Mitrović ustavil strel Tavaresa, ki je prodrl pred gostujoči gol. #MARKRK
25'
  Marcos Morales Tavares v prepovedanem položaju.
26'
26'
27'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Novinič. Utrpel ga je Željko Filipovič.
27'
  Maribor ima udarec iz kota.
28'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je Marcos Morales Tavares.
29'
  Streljal je Filip Dangubič, a mimo vrat. Z velikanske razdalje, brez nevarnosti za mariborski gol.
33'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Marcos Morales Tavares.
35'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Bruno Marotti. Utrpel ga je Jean-Philippe Mendy.
35'
  Bruno Marotti je dobil rumeni karton.
36'
  Streljal je Jean-Philippe Mendy, a mimo vrat. Z leve strani, iz zahtevnega položaja.
38'
  Enes Novinič v prepovedanem položaju.
39'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Agim Ibraimi. Nova obramba Mitrovića. #MARKRK
39'
39'
  Streljal je Marcos Morales Tavares, a mimo vrat. Poskusil je z glavo, po podaji Ibraimija. #MARKRK
41'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dare Vršič. Utrpel ga je Bruno Marotti.
42'
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enes Novinič.
43'
  Nova nezbranost Mertlja. Ob preigravanju mu je žogo odvzel Fuček, njegove podaje mi izkoristil Novinić. #MARKRK
43'
  GOOOL! Zadel je Jean-Philippe Mendy!
44'
  Po številnih priložnostih vendarle izenačenje! Francoski napadalec je bil spreten v kazenskem prostoru gostov, podajo je prispeval Vršič. #MARKRK
45'
45'
  Erik Janža je dobil rumeni karton.
45+1'
45+1'
  Živahen prvi polčas, v katerem so pričakovano prevladovali domači. Po hitrem zaostanku so pred koncem prvega dela le izkoristili eno izmed priložnosti.
45+1'
  Tekmo spremlja tudi novi mariborski trener Krunoslav Jurčić. Na tribuni za posebne goste, v družbi Zlatka Zahoviča in Mirana Pavlina.
46'
47'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dare Vršič. Utrpel ga je Josip Fuček.
50'
51'
  Streljal je Marcos Morales Tavares, a mimo vrat. Asistenca Janža. Mariborski kapetan je udaril iz težkega položaja.
52'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Mertelj. Utrpel ga je Marin Perič.
54'
  Aleš Mertelj je dobil rumeni karton.
54'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Marcos Morales Tavares.
55'
56'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Željko Filipovič. Utrpel ga je Marin Perič.
56'
  Streljal je Denis Mojstrovič, a mimo vrat.
57'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
58'
  Menjava: iz igre Dare Vršič, v igro Sintayehu Sallalich.
59'
  Mariborska premoč tudi v nadaljevanju. Za zdaj brez izrazitih priložnosti.
59'
60'
  Izjemna priložnost! Tavares pred Mitrovićem, ta zopet izvrstno. #MARKRK
60'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Željko Filipovič.
60'
  GOOOL! Zadel je Agim Ibraimi!
60'
  Mojstrovina!!! Ibraimi je sam poskrbel za darilo ob rojstnem dnevu. Danes je izjemno razigran, za nadgradnjo je popolno izvedel prosti strel s 25-tih metrov. #MARKRK
63'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Marko Šuler.
65'
67'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Daniel Vujčič. Utrpel ga je Filip Dangubič.
68'
  Menjava: iz igre Filip Dangubič, v igro Danijel Dežmar.
68'
68'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Novinič. Utrpel ga je Daniel Vujčič.
71'
  Streljal je Agim Ibraimi, a mimo vrat. Ibraimi je danes prehiter in preveč spreten za gostujoče igralce.
71'
72'
  Prevlada Maribora, a tudi gostje še naprej pogledujejo proti nasprotnemu golu.
73'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Marcos Morales Tavares.
73'
  Danijel Dežmar je dobil rumeni karton.
75'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Bogdan. Utrpel ga je Marcos Morales Tavares.
77'
78'
  Streljal je Nana Addo Welbeck-Maseko, a mimo vrat.
78'
78'
  Menjava: iz igre Marin Perič, v igro Urban Kramar.
78'
80'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Bogdan. Utrpel ga je Jean-Philippe Mendy.
82'
  Streljal je Urban Kramar, a mimo vrat.
82'
  Krasna priložnost za goste. Med prodorom po desni je Kramar prehitel mariborske branilce, a zadel le zunanji del mreže. #MARKRK
82'
  Jasmin Handanovič je dobil rumeni karton. Zaradi zavlačevanja.
84'
84'
  Menjava: iz igre Denis Mojstrovič, v igro Damjan Marjanovič.
85'
  GOOOL! Zadel je Alen Vučkič!
85'
  Izenačenje po prekinitvi!! Oster predložek Fučka je prestregel Vučkić in poskrbel za napeto končnico. #MARKRK
85'
  Menjava: iz igre Jean-Philippe Mendy, v igro Gregor Bajde.
86'
87'
87'
  Streljal je Marcos Morales Tavares, a mimo vrat.
88'
  Menjava: iz igre Daniel Vujčič, v igro Damjan Bohar.
89'
  Streljal je Gregor Bajde, a mimo vrat.
89'
90'
  Luka Bogdan je dobil rumeni karton.
90+1'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Luka Bogdan je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
90+1'
  Štiri minute sodniškega dodatka.
90+3'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Željko Filipovič. Utrpel ga je Damjan Marjanovič.
90+4'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Sintayehu Sallalich. Utrpel ga je Bruno Marotti.
90+4'
90+4'
  Novo razočaranje za vijoličaste, Krka ostaja neporažena na gostovanjih. Lep pozdrav do prihodnjič!