11. krog |  Maribor, Ljudski vrt |  23.09.2015 ob 18.00

1 : 1

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Lunežnik Janez (2. pomoč) , Ajdovec Rafael (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Bukovec Miran (6. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Ljubitelji nogometa, prisrčen pozdrav iz Ljudskega vrta! Vabljeni k spremljanju tekme 11. kroga Prve lige Telekom Slovenije med Mariborom in Domžalami. #MARDOM
0'
  Dvoboj sosedov na prvenstveni razpredelnici. Tretje Domžale so na lestvici pred aktualnimi prvaki. Na petih gostovanjih so rumeni pospravili v žep kar 13 točk, le še Olimpija jih je toliko. #MARDOM
0'
  Maribor tega ni vajen. Pri seštevanju točk, ki jih osvojil doma na petih tekmah, ne pridemo do dvomestne cifre. Le dve zmagi, skupaj osem pik. Po slabem mesecu vijoličasti spet igrajo doma. Zmaga, nič drugega, so bili odločni v napovedih. #MARDOM
0'
  Še posebej, ker se jim je zgodil Zavrč. Čudna tekma, ko si je Maribor zabil dva avtogola. In še povečal zaostanek za Olimpijo. Če Štajerci gledajo na vrh, vemo, da je tako, danes nimajo pravice do zdrsa. #MARDOM
0'
  A so Domžale, tudi v Ljudskem vrtu, Mariboru že delale težave. Zadnjo od šestih zmag so dosegle lani oktobra. #MARDOM
0'
  Sicer pa dvakratni državni prvaki niso prejeli zadetka že 364 minut. #MARDOM
0'
  Zanimiv podatek: na zadnjih šestih tekmah med Mariborom in Domžalami so gledalci videli le pet zadetkov. #MARDOM
0'
  Marcos Tavares je poskrbel za mariborski uspeh v drugem krogu, v tej sezoni. #MARDOM
0'
  Mariborski kapetan bo tudi danes na terenu. Ob njem od začetka še: Handanović, Šuler, Filipović, Ibraimi, Mendy, Vršič, Kabha, Viler, Stojanović, Mertelj. #MARDOM
0'
  Gostje, ki so do zdaj dobili le osem golov (samo Olimpija manj), bodo nastopili v postavi: Vidmar, Skubic, Vetrih, Horić, Črnic, Šišić, Horvat, Trajkovski, Dobrovoljc, Majer, Mance. #MARDOM
0'
  Glavni med sodniško šesterico bo Matej Jug. #MARDOM
0'
  Informacija o vremenu: v Mariboru (še) ne dežuje.
0'
  Krunoslav Jurčić bo prvič vodil vijoličaste v Ljudskem vrtu. #MARDOM
0'
  Moštvi sta že na terenu.
1'
2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dare Vršič. Z dvajsetih metrov, Vidmar odbija.
3'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares. Utrpel ga je Lucas Mario Horvat.
3'
  Domžale ima udarec iz kota.
4'
  Streljal je Matic Črnic, a mimo vrat. Prej podaja kot strel, daleč od okvirja gola.
7'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Željko Filipovič.
9'
  Miren uvod. Mariborčani z večjo posestjo, Domžale v pričakovani, organizirani formaciji.
9'
  Antonio Mance v prepovedanem položaju.
9'
  Žan Majer je dobil rumeni karton.
10'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Utrpel ga je Dare Vršič.
11'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žan Majer. Izvrstna globinska podaja Črnica, ob strelu Majerja je v zadnjem hipu posredoval Šuler. #MARDOM
11'
12'
  Streljal je Matic Črnic, a mimo vrat. Ob levi vratnici.
14'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojanovič. Utrpel ga je Matic Črnic.
15'
16'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dare Vršič. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
17'
17'
  Domžale zbrane v obrambi in pogumne v napadu.
18'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Agim Ibraimi. Vidmar z nekaj problemi kroti žogo.
20'
22'
  Marcos Morales Tavares v prepovedanem položaju.
23'
24'
24'
  Streljal je Matic Črnic, a mimo vrat. Tokrat z roba kazenskega prostora.
26'
26'
  Dinamična tekma.
30'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Mertelj. Utrpel ga je Antonio Mance.
30'
  Aleš Mertelj je dobil rumeni karton.
32'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Željko Filipovič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
33'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Agim Ibraimi.
34'
  Domžale s povečanim pritiskom, ko žogo dobi Ibraimi.
35'
  Streljal je Jean-Philippe Mendy, a mimo vrat. S šestnajstih metrov je meril visoko čez gol.
35'
  Streljal je Matic Črnic, a mimo vrat. Handanović je pravočasno odbil žogo pred Šišićem, nato nov poskus Črnica, tokrat v zunanji del mreže. #MARDOM
36'
39'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Aladin Šišič. Utrpel ga je Mitja Viler.
41'
  Maribor s težavami pri ustvarjanju napadov. Ob zgoščeni postavitvi gostov pogosto poskušajo na silo.
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marcos Morales Tavares.
42'
  Najlepša priložnost! Po podaji Mendyja z desne žoga mimo Vidmarja, na drugi vratnici je mariborskemu kapetanu veselje preprečil Dobrovoljc. #MARDOM
42'
44'
45'
  Željko Filipovič je dobil rumeni karton. Zaradi ugovarjanja.
45'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
45+1'
  Minuta dodatka v prvem polčasu.
45+1'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Agim Ibraimi.
45+2'
45+2'
  V pričakovanju nadaljevanja. Prvi del je zaznamoval zanimiv nogomet, ki pa ni ponudil veliko konkretnih priložnosti in zaključkov.
46'
47'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Željko Filipovič. Utrpel ga je Antonio Mance.
48'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jean-Philippe Mendy.
48'
  Vidmar vrhunsko! Udarec francoskega napadalca je bil silovit, vratar je žogo preusmeril z roko. #MARDOM
49'
49'
  GOOOL! Zadel je Marcos Morales Tavares!
50'
  Tokrat je Vidmarju ob izletu iz gola žogo pred nosom snel Tavares in jo nato le še potisnil v mrežo. #MARDOM
53'
  Menjava: iz igre Žan Majer, v igro Slobodan Vuk.
54'
  Streljal je Slobodan Vuk, a mimo vrat.
57'
  Dober obisk v Ljudskem vrtu. Za promocijo tekme so tokrat z lepljenjem plakatov poskrbeli navijači sami.
58'
  GOOOL! Zadel je Slobodan Vuk!
59'
  Izenačenje v Ljudskem vrtu! Nesporazum Mariborčanov pri izbijanju žoge. Ta se je odbila do Vuka, ki je v kazenskem prostoru natančno meril ob desni vratnici. #MARDOM
59'
  Menjava: iz igre Aladin Šišič, v igro Wilson Xavier Junior.
60'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Utrpel ga je Željko Filipovič.
60'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jean-Philippe Mendy. Vidmar si še zvišuje oceno. Francoz najvišji v skoku, domžalski čuvaj mreže se je izkazal z novim odličnim posredovanjem. #MARDOM
60'
61'
  Streljal je Marko Šuler, a mimo vrat.
61'
62'
  Menjava: iz igre Dare Vršič, v igro Marko Jankovič.
63'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Marwan Kabha.
63'
  Streljal je Marcos Morales Tavares, a mimo vrat.
63'
  Nova izjemna priložnost! Tavares je poskusil po podaji Ibraimija, precej osamljen, a zadel le zunanji del mreže. #MARDOM
66'
  Razburljiv drugi polčas. Tudi priložnosti in golov zdaj ne manjka.
67'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Agim Ibraimi.
69'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marwan Kabha. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
69'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Aleš Mertelj.
71'
71'
72'
73'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Jean-Philippe Mendy.
73'
  Amedej Vetrih je dobil rumeni karton.
74'
  Domžale do gola Tavaresa niso prejele zadetka 413 minut. Za dve minuti so popravile prejšnji rekord te sezone (Olimpija). #MARDOM
75'
  Jean-Philippe Mendy v prepovedanem položaju.
76'
76'
  Streljal je Wilson Xavier Junior, a mimo vrat.
77'
  Streljal je Marcos Morales Tavares, a mimo vrat. Nova nevarnost za Vidmarja. Kapetan Maribora se streljal z glavo. #MARDOM
80'
  Pogumno posredovanje Handanovića pred Vukom na robu kazenskega prostora. Po trčenju sta oba v zdravniški oskrbi.
80'
  Brez posledic. Oba nadaljujeta tekmo.
81'
81'
  Menjava: iz igre Amedej Vetrih, v igro Darko Zec.
81'
  Menjava: iz igre Agim Ibraimi, v igro Damjan Bohar.
82'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Marko Jankovič.
83'
  Streljal je Marwan Kabha, a mimo vrat.
84'
85'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Darko Zec.
86'
86'
86'
  Streljal je Marcos Morales Tavares, a mimo vrat. Dvoboj s Tavaresom je spet dobil Vidmar. V drugem poskusu je napadalec zgrešil vrata. #MARDOM
86'
  Menjava: iz igre Jean-Philippe Mendy, v igro Dalibor Volaš.
90'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Mitja Viler.
90'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Volaš. Utrpel ga je Nejc Vidmar.
90+2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
90+3'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Dalibor Volaš.
90+4'
90+4'
  Tekma se izteka. Sodniki so sicer pokazali pet minut dodatka.
90+4'
  Zadnji pritisk Maribora.
90+7'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Marko Šuler.
90+8'
90+8'
  Zanimiva, razburljiva tekma v Mariboru. Domači spet brez zmage, gostje gotovo zadovoljni z osvojeno točko. Lep pozdrav do prihodnjič.