12. krog |  Krško, Matija Gubec Krško |  27.09.2015 ob 17.45  | Prenos: Kanal A

Krško

1 : 3

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Pavlič Franci (1. pomoč), Beton Uroš (2. pomoč) , Kajtazović Nejc (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 4

0'
  Spoštovani, lep pozdrav iz Krškega, kjer bomo spremljali zadnjo tekmo 12. kroga med Krškim in Mariborom. #KRSMAR
0'
  Stadion Matije Gubca se polni, napetost počasi narašča, danes pričakujemo izvrstno vzdušje. #KRSMAR
0'
  Po sanjskem začetku sezone, ki se je za Krčane začela z dvema zaporednima zmagama, so se varovanci Tomaža Petroviča ohladili, saj na prvenstveno zmago čakajo že devet zaporednih tekem.
0'
  Na drugi strani aktualni državni prvaki iz Maribora danes prav gotovo ciljajo na peket treh točk, saj si želijo ohraniti stik z vrhom.
0'
  Za četrto Novo Gorico v tem trenutku zaostajajo za pet točk. Letos jih nekoliko pesti učinkovitost na gostujočih tekmah, saj so na petih srečanjih osvojili sedem točk.
0'
  Krško in Maribor sta se do danes pomerila enkrat. V tretjem krogu so državni prvaki prekinil niz dveh zaporednih zmag Krškega in se nad novinci v ligi pred domačim občinstvo znesli s 4:1.
0'
  Poraz je v glavah Petrovičevih varovancev pustil občutnejše posledice, saj so od takrat vknjižili zgolj tri točke.
0'
  Krško: Zalokar, Petric, Sikošek, Perković, Jurečič, Urbanč, Drnovšek, Volarič, Jakolić, Štefanac in Poljanec. #KRSMAR
0'
  Maribor: Handanović, Šuler, Viler, Stojanović, Mertelj, Vršič, Kabha, Sallalich, Ibraimi, Mendy in Tavares. #KRSMAR
0'
  Na strani Maribora danes ne bodo zaigrali Filipović, Ndiaye, Mejač, Gigli in Rajčević, medtem ko Krčani nimajo večjih kadrovskih težav.
0'
  Nogometaši so že na zelenici, vsak trenutek pričakujemo začetek srečanja. #KRSMAR
1'
2'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je Marwan Kabha.
4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Poljanec, ki je bil dovolj oviran, da Handanovič ni imel težkega dela.
5'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojanovič. Utrpel ga je David Poljanec.
5'
  Petar Stojanovič je dobil rumeni karton.
5'
  Strel v okvir vrat! Iz prostega strela je naravnost v vratarja Handanoviča meril Urbanč.
6'
  GOOOL! Zadel je Luka Štefanac! Evforija v Krškem! Sikošek je oddal močno žogo na prvo vratnico, kjer je iz prve neubranljivo zaključil Štefanac.
8'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Agim Ibraimi.
9'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marwan Kabha. Utrpel ga je David Poljanec.
10'
  Žoga v mreži Krškega, a se je kapetan Maribora Tavares ujel v prepovedanem položaju. #KRSMAR
13'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Agim Ibraimi.
14'
  Petar Stojanovič v prepovedanem položaju.
15'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Marcos Morales Tavares.
16'
  Mariborčani sicer prenesejo žogo pred kazenski prostor Krškega, a ne uspejo sprožiti proti vratom Zalokarja.
18'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Štefanac. Utrpel ga je Jean-Philippe Mendy.
19'
19'
  Po podaji Ibraimija iz kota je z glavo streljal Mendy, a je meril nekaj centimetrov mimo vrat. #KRSMAR
21'
  Viler je v kazenskem prostoru iskal Tavaresa, a so žogo iz kazenskega prostora izbili branilci Krškega.
21'
21'
  Streljal je Dare Vršič, a precej preko vrat.
22'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Jurečič. Utrpel ga je Mitja Viler.
23'
  V zadnjih minutah Mariborčani močno pritiskajo, medtem ko se Krčani organizirano branijo. #KRSMAR
25'
  S precejšnje oddaljenosti je sprožil Sintayehu Sallalich, a mimo vrat.
26'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marwan Kabha. Utrpel ga je Luka Volarič.
27'
  Krško ima udarec iz kota.
27'
  Močan strel Urbanča je končal mimo bližnje vratnice.
29'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marwan Kabha. Utrpel ga je Žiga Jurečič.
29'
  Po podaji Urbanča iz prostega strela, je z glavo meril Drnovšek, a precej mimo vrat.
31'
  Streljal je Petar Stojanovič, a mimo vrat.
31'
33'
34'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares. Utrpel ga je Jure Petric.
34'
  Marcos Morales Tavares je dobil rumeni karton.
35'
  Pred kazenskim prostorom je do strela prišel Sallalich in poskrbel, da je gledalcem zastal dih, a je na koncu žoga zletela mimo vrat.
36'
36'
  Streljal je Jean-Philippe Mendy, a mimo vrat.
38'
  Igra je zaustavljena. Jurečič je v borbi za žogo obležal na tleh...
38'
  Srečanje se nadaljuje...
38'
39'
  GOOOL! Zadel je Marko Šuler! Po podaji Ibraimija iz kota na bližnjo vratnico je natančno meril z glavo!
41'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jean-Philippe Mendy.
42'
  Strel v okvir vrat! Viler je opazil, da je vratar Zalokar zapustil vrata in poizkusil z visokim lobom!
42'
43'
  Streljal je Marko Šuler, a mimo vrat.
43'
43'
  Streljal je Agim Ibraimi, a mimo vrat.
44'
45+1'
  Minuta sodnikovega nadomestila igralnega časa. #KRSMAR
45+2'
46'
46'
46'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Perkovič.
49'
  Podobno kot v prvem polčasu imajo tudi na začetku drugega pobudo Mariborčani, medtem ko Krčani čakajo na priložnosti iz protinapadov.
51'
  Sikošek je bil v dobrem položaju za zaključek na levi strani kazenskega prostora, a ga je zaustavil eden od branilcev Maribora.
52'
  Streljal je Marwan Kabha, a mimo vrat.
53'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Sintayehu Sallalich.
53'
  Nekaj vroče krvi ob prekršku na sredini igrišča, a je glavni sodnik Žnidaršič umiril situacijo.
55'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je Aleš Mertelj.
56'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Jean-Philippe Mendy. Utrpel ga je Luka Štefanac.
57'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Šuler. Utrpel ga je David Poljanec.
57'
  Marko Šuler je dobil rumeni karton.
58'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Jean-Philippe Mendy. Utrpel ga je Marko Jakolič.
59'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Sintayehu Sallalich. Utrpel ga je Žiga Jurečič.
59'
  Bomba Urbanča s prostega strela je Handanoviču povzročila precej težav! #KRSMAR
59'
63'
  Menjava: iz igre Sintayehu Sallalich, v igro Damjan Bohar.
63'
63'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Šuler. Utrpel ga je Miha Drnovšek.
64'
64'
  Streljal je Marko Jakolič, a mimo vrat.
66'
  Vsi Mariborčani z izjemo vratarja Handanoviča na polovici Krškega, ki se organizirano brani.
67'
  Z 18 metrov je do strela prišel Vršič, a sprožil preko vrat.
68'
69'
  Menjava: iz igre Žiga Jurečič, v igro Tim Čeh.
70'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Jean-Philippe Mendy. Utrpel ga je Marko Zalokar.
71'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Marwan Kabha.
71'
  GOOOL! Zadel je Dare Vršič! Pred kazenskim prostorom je pokazal največ spretnosti in nato z roba natančno zaključil z nizkim diagonalnim strelom.
74'
75'
  Marwan Kabha je dobil rumeni karton.
75'
  Strel v okvir vrat! Iz prostega strela je poizkusil Urbanč, a je hitra žoga končala v rokah Handanoviča.
77'
  Streljal je Tim Čeh, a mimo vrat. Brez dela za Handanoviča.
81'
  Po drugem zadetku Maribora so Krčani nekoliko bolj aktivni v napadalnih akcijah, a jih ne uspejo uspešno zaključiti.
81'
  Menjava: iz igre edini strelec Krškega na srečanju Luka Štefanac, v igro David Bučar.
82'
82'
  Po podaji Urbanča s prostega strela je z glavo meril Perkovič, a mimo vrat. #KRSMAR
84'
84'
86'
87'
  Menjava: iz igre Jean-Philippe Mendy, v igro Gregor Bajde.
88'
  Menjava: iz igre Jure Petric, v igro Igor Blažinčič.
89'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Bajde. Utrpel ga je David Bučar.
90'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Viler. Utrpel ga je Luka Volarič.