1. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  04.08.2018 ob 17.30

AŠK Bravo

3 : 2

CherryBox24 Tabor Sežana

Sodniki: Lacković Marko (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Šprah Robert (2. pomoč)
Delegat: Novak Bogdan
Št. gledalcev: 300
AŠK Bravo
1 Igor Vekić V
2 Žan Trontelj
3 Almin Kurtovič
4 David Brekalo
5 Luka Žinko
6 Aleksander Palamar
7 Luka Gajič
8 Ovbokha Agboyi
9 Mustafa Nukić
10 Domen Jugovar
11 Milan Đajič K


Rezervni igralci
12 Jan Vošnjak V
13 Nik Salaj
14 Marko Huč
15 Anis Jašaragič
16 Jetmir Torra
17 Jurij Španja
18 Lan Piskule

CherryBox24 Tabor Sežana
1 Nick Bičić V
3 Klemen Nemanič
4 Marko Vukelić
5 Antonio Azinović
7 Davor Škerjanc K
8 Leon Sever
11 Dino Stančič
13 Jurij Požrl
14 Stefan Stevanović
16 Marko Bačanin
18 Erik Salkić


Rezervni igralci
12 Arian Rener V
2 Toni Aliaj
6 Klemen Kariž
9 Papa Ibou Kebe
10 Nace Kosmač
15 Dražen Vidaković
17 Marsel Stare

Trener
Dejan Grabić

Trener
Andrej Razdrh

Sodnik
Marko Lacković

Zadetki
Mustafa Nukić 1 : 0 9'
Domen Jugovar 2 : 0 38'
Marko Bačanin 2 : 1 42'
Anis Jašaragič 3 : 1 88'
Papa Ibou Kebe 3 : 2 89'

Dogodki
Klemen Nemanič 37'
Menjava Kariž /  Škerjanc 60'
Menjava Kebe /  Stančič 71'
Aleksander Palamar 71'
Menjava Jašaragič /  Gajič 76'
Menjava Stare /  Stevanović 83'
Menjava Španja /  Nukić 85'
Menjava Salaj /  Palamar 92'

1. krog
AŠK Bravo 3 : 2 CherryBox24 Tabor Sežana
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Ankaran Postojna
Brežice Terme Čatež 1 : 5 Drava Dakinda Ptuj
Vitanest Bilje 0 : 1 Beltinci
Rogaška 2 : 0 Brda
Roltek Dob 3 : 1 Jadran Dekani
Krka 3 : 2 Ilirija 1911
Nafta 1903 1 : 0 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 17 36
2 AŠK Bravo 17 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 17 33
4 Krka 17 30
5 Roltek Dob 17 30
6 Nafta 1903 17 29
7 Drava Dakinda Ptuj 17 28
8 Fužinar Vzajemci 17 25
9 Beltinci 17 20
10 Ankaran Postojna 17 20
11 Rogaška 17 18
12 Vitanest Bilje 17 18
13 Ilirija 1911 17 15
14 Jadran Dekani 17 14
15 Brda 17 13
16 Brežice Terme Čatež 17 13

STRELCI
1. Anel Hajrić 21
2. Papa Ibou Kebe 15
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
4. Žan Medved 10
Jaka Bizjak 10
Mustafa Nukić 10
7. Miha Kostanjšek 9
Žan Nikolić 9
9. Luka Cerar 8
10. Jernej Trstenjak 7
Gaber Petric 7
Sacha Varga 7
13. Marko Roginić 6
Matic Marcius 6
Nermin Haljeta 6
16. Mitja Križan 5
Denis Petrovič 5
Vedran Vinko 5
Ovbokha Agboyi 5
Dohyun Kim 5

DELI NA