2. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  11.08.2018 ob 17.30

AŠK Bravo

4 : 0

Fužinar Vzajemci

Sodniki: Goričan Vojko (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Radusinović Davorin (2. pomoč)
Delegat: Čeferin Darko
Št. gledalcev: 200
AŠK Bravo
1 Igor Vekić V
2 Žan Trontelj
3 Almin Kurtovič
4 David Brekalo
5 Luka Žinko
6 Aleksander Palamar
7 Milan Đajič K
8 Ovbokha Agboyi
9 Mustafa Nukić
10 Domen Jugovar
11 Luka Gajič


Rezervni igralci
12 Jan Vošnjak V
13 Marko Huč
14 Nejc Filipčič
15 Anis Jašaragič
16 Jetmir Torra
17 Jurij Španja
18 Lan Piskule

Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
3 Jaka Bokšan
6 Mika Mario Rokavec
10 Denis Halilović K
15 Nemanja Gajić
17 Žan Medved
22 Mitja Križan
23 Nik Fasvald
37 Kan Kovač
45 Dejan Kukić
72 Dominik Ivkič


Rezervni igralci
2 Andraž Paradiž
4 Matic Pipuš
5 Nejc Rober
8 Herolind Cikaqi
44 Tin Pavlić

Trener
Dejan Grabić

Trener

Sodnik
Vojko Goričan

Zadetki
Domen Jugovar 1 : 0 6'
Mustafa Nukić 2 : 0 67'
David Brekalo 3 : 0 72'
Ovbokha Agboyi (11m) 4 : 0 79'

Dogodki
Žan Medved 32'
Menjava Jašaragič /  Gajič 46'
Almin Kurtovič 60'
Menjava Cikaqi /  Medved 67'
Ovbokha Agboyi 68'
Menjava Paradiž /  Kovač 75'
Menjava Filipčič /  Palamar 75'
Dominik Ivkič 77'
Menjava Pipuš /  Fasvald 79'
Menjava Španja /  Kurtovič 83'

2. krog
Kalcer Radomlje 1 : 1 Krka
Jadran Dekani 1 : 2 Nafta 1903
Drava Dakinda Ptuj 3 : 0 Vitanest Bilje
Ankaran Postojna 3 : 1 Brežice Terme Čatež
AŠK Bravo 4 : 0 Fužinar Vzajemci
CherryBox24 Tabor Sežana 2 : 0 Ilirija 1911
Brda 1 : 1 Roltek Dob
Beltinci 1 : 2 Rogaška

LESTVICA
1 Nafta 1903 11 22
2 AŠK Bravo 9 20
3 CherryBox24 Tabor Sežana 11 20
4 Drava Dakinda Ptuj 11 19
5 Krka 11 19
6 Roltek Dob 11 19
7 Kalcer Radomlje 10 18
8 Fužinar Vzajemci 11 16
9 Ankaran Postojna 11 16
10 Rogaška 11 14
11 Beltinci 11 11
12 Jadran Dekani 10 9
13 Brda 11 9
14 Ilirija 1911 11 8
15 Vitanest Bilje 11 8
16 Brežice Terme Čatež 11 7

STRELCI
1. Anel Hajrić 12
2. Papa Ibou Kebe 10
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 8
4. Žan Medved 7
Jaka Bizjak 7
Miha Kostanjšek 7
7. Mustafa Nukić 6
8. Nermin Haljeta 5
Gaber Petric 5
Žan Nikolić 5
Vedran Vinko 5
Sacha Varga 5
13. Erwin Tiganj 4
Alen Ploj 4
Dejan Banovič 4
Alen Neskič 4
Jernej Trstenjak 4
Luka Ciglarič 4
Matic Marcius 4
20. Matic Mlakar 3

DELI NA