4. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  29.08.2018 ob 17.30

AŠK Bravo

6 : 0

Vitanest Bilje

Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Mijatović Veljko (2. pomoč)
Delegat: McDowell Zor David
Št. gledalcev: 200
AŠK Bravo
1 Igor Vekić V
2 Žan Trontelj
3 Almin Kurtovič
4 David Brekalo
5 Luka Žinko
6 Domen Jugovar
7 Milan Đajič K
8 Ovbokha Agboyi
9 Matevž Turkuš
10 Mustafa Nukić
11 Mitja Križan


Rezervni igralci
12 Jan Vošnjak V
13 Jurij Španja
14 Lan Piskule
15 Anis Jašaragič
16 Nik Salaj
17 Aleksander Palamar
18 Jaka Ihbeisheh

Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar V
4 Matija Pušnar
5 Luka Batič
7 Boštjan Frelih
9 Tilen Nagode
10 Nejc Doplihar K
17 Luka Tragin
19 Kevin Humar
21 Miha Devetak
22 David Frelih
24 Luka Žižmond


Rezervni igralci
12 Jan Zagomilšek V
8 Luka Bragato
11 Matej Žižmond
14 Tine Koron
15 Aljaž Puc
16 Jan Pečenko
55 David Puhalić

Trener
Dejan Grabić

Trener
Sandi Valentinčič

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Matevž Turkuš 1 : 0 26'
Mustafa Nukić 2 : 0 30'
Ovbokha Agboyi 3 : 0 48'
Mustafa Nukić 4 : 0 63'
Ovbokha Agboyi 5 : 0 82'
Matevž Turkuš 6 : 0 89'

Dogodki
Luka Žinko 20'
Domen Jugovar 34'
Menjava Žižmond /  Tragin 46'
Menjava Bragato /  Nagode 46'
Menjava Palamar /  Križan 46'
Menjava Piskule /  Jugovar 67'
Menjava Pečenko /  Frelih 68'
Kevin Humar 72'
Menjava Jašaragič /  Nukić 75'
Aleksander Palamar 79'

4. krog
CherryBox24 Tabor Sežana 1 : 0 Kalcer Radomlje
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Roltek Dob
Ankaran Postojna 1 : 1 Rogaška
Fužinar Vzajemci 4 : 0 Brežice Terme Čatež
Brda 1 : 1 Krka
Beltinci 2 : 4 Nafta 1903
Jadran Dekani 3 : 1 Ilirija 1911
AŠK Bravo 6 : 0 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Nafta 1903 11 22
2 AŠK Bravo 9 20
3 CherryBox24 Tabor Sežana 11 20
4 Drava Dakinda Ptuj 11 19
5 Krka 11 19
6 Roltek Dob 11 19
7 Kalcer Radomlje 10 18
8 Fužinar Vzajemci 11 16
9 Ankaran Postojna 11 16
10 Rogaška 11 14
11 Beltinci 11 11
12 Jadran Dekani 10 9
13 Brda 11 9
14 Ilirija 1911 11 8
15 Vitanest Bilje 11 8
16 Brežice Terme Čatež 11 7

STRELCI
1. Anel Hajrić 12
2. Papa Ibou Kebe 10
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 8
4. Žan Medved 7
Jaka Bizjak 7
Miha Kostanjšek 7
7. Mustafa Nukić 6
8. Nermin Haljeta 5
Gaber Petric 5
Žan Nikolić 5
Vedran Vinko 5
Sacha Varga 5
13. Erwin Tiganj 4
Alen Ploj 4
Dejan Banovič 4
Alen Neskič 4
Jernej Trstenjak 4
Luka Ciglarič 4
Matic Marcius 4
20. Matic Mlakar 3

DELI NA