4. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  29.08.2018 ob 17.30

AŠK Bravo

6 : 0

Vitanest Bilje

Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Mijatović Veljko (2. pomoč)
Delegat: McDowell Zor David
Št. gledalcev: 200
AŠK Bravo
1 Igor Vekić V
2 Žan Trontelj
3 Almin Kurtovič
4 David Brekalo
5 Luka Žinko
6 Domen Jugovar
7 Milan Đajič K
8 Ovbokha Agboyi
9 Matevž Turkuš
10 Mustafa Nukić
11 Mitja Križan


Rezervni igralci
12 Jan Vošnjak V
13 Jurij Španja
14 Lan Piskule
15 Anis Jašaragič
16 Nik Salaj
17 Aleksander Palamar
18 Jaka Ihbeisheh

Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar V
4 Matija Pušnar
5 Luka Batič
7 Boštjan Frelih
9 Tilen Nagode
10 Nejc Doplihar K
17 Luka Tragin
19 Kevin Humar
21 Miha Devetak
22 David Frelih
24 Luka Žižmond


Rezervni igralci
12 Jan Zagomilšek V
8 Luka Bragato
11 Matej Žižmond
14 Tine Koron
15 Aljaž Puc
16 Jan Pečenko
55 David Puhalić

Trener
Dejan Grabić

Trener
Sandi Valentinčič

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Matevž Turkuš 1 : 0 26'
Mustafa Nukić 2 : 0 30'
Ovbokha Agboyi 3 : 0 48'
Mustafa Nukić 4 : 0 63'
Ovbokha Agboyi 5 : 0 82'
Matevž Turkuš 6 : 0 89'

Dogodki
Luka Žinko 20'
Domen Jugovar 34'
Menjava Žižmond /  Tragin 46'
Menjava Bragato /  Nagode 46'
Menjava Palamar /  Križan 46'
Menjava Piskule /  Jugovar 67'
Menjava Pečenko /  Frelih 68'
Kevin Humar 72'
Menjava Jašaragič /  Nukić 75'
Aleksander Palamar 79'

4. krog
CherryBox24 Tabor Sežana 1 : 0 Kalcer Radomlje
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Roltek Dob
Ankaran Postojna 1 : 1 Rogaška
Fužinar Vzajemci 4 : 0 Brežice Terme Čatež
Brda 1 : 1 Krka
Beltinci 2 : 4 Nafta 1903
Jadran Dekani 3 : 1 Ilirija 1911
AŠK Bravo 6 : 0 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 17 36
2 AŠK Bravo 17 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 17 33
4 Krka 17 30
5 Roltek Dob 17 30
6 Nafta 1903 17 29
7 Drava Dakinda Ptuj 17 28
8 Fužinar Vzajemci 17 25
9 Beltinci 17 20
10 Ankaran Postojna 17 20
11 Rogaška 17 18
12 Vitanest Bilje 17 18
13 Ilirija 1911 17 15
14 Jadran Dekani 17 14
15 Brda 17 13
16 Brežice Terme Čatež 17 13

STRELCI
1. Anel Hajrić 21
2. Papa Ibou Kebe 15
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
4. Žan Medved 10
Jaka Bizjak 10
Mustafa Nukić 10
7. Miha Kostanjšek 9
Žan Nikolić 9
9. Luka Cerar 8
10. Jernej Trstenjak 7
Gaber Petric 7
Sacha Varga 7
13. Marko Roginić 6
Matic Marcius 6
Nermin Haljeta 6
16. Mitja Križan 5
Denis Petrovič 5
Vedran Vinko 5
Ovbokha Agboyi 5
Dohyun Kim 5

DELI NA