30. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  25.05.2019 ob 17.00

AŠK Bravo

  :  

Ankaran Postojna

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

AŠK Bravo
Z
Ilirija 1911 0 : 3 AŠK Bravo
N
AŠK Bravo 2 : 2 Krka
P
Nafta 1903 3 : 2 AŠK Bravo
Z
AŠK Bravo 1 : 0 Roltek Dob
N
Rogaška 1 : 1 AŠK Bravo
Ankaran Postojna
P
Brda 1 : 0 Ankaran Postojna
Z
Ankaran Postojna 1 : 0 Jadran Dekani
P
Kalcer Radomlje 4 : 0 Ankaran Postojna
Z
Ankaran Postojna 1 : 0 Ilirija 1911
N
Krka 2 : 2 Ankaran Postojna


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 2 2 0 0 26
Ankaran Hrvatini 2 0 0 2 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 1 1 0 0 12
Ankaran Hrvatini 1 0 0 1 1
 
Postojna tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 1 1 0 0 14
Ankaran Hrvatini 1 0 0 1 0



Vse medsebojne tekme

U15Z 10/11  29.krog  Piran, Stadion Piran-umetna trava, 28.05.2011, ob 11.30  - 0:14  (0:6) 
U15Z 10/11  14.krog  Ljubljana, Ježica - Umetna trava, 30.10.2010, ob 11.00  - 12:1  (7:0) 

30. krog
CherryBox24 Tabor Sežana  :  Krka
Nafta 1903  :  Ilirija 1911
Roltek Dob  :  Kalcer Radomlje
Rogaška  :  Jadran Dekani
Vitanest Bilje  :  Brda
Brežice Terme Čatež  :  Beltinci
Fužinar Vzajemci  :  Drava Dakinda Ptuj
AŠK Bravo  :  Ankaran Postojna

LESTVICA
1 Nafta 1903 11 22
2 AŠK Bravo 9 20
3 CherryBox24 Tabor Sežana 11 20
4 Drava Dakinda Ptuj 11 19
5 Krka 11 19
6 Roltek Dob 11 19
7 Kalcer Radomlje 10 18
8 Fužinar Vzajemci 11 16
9 Ankaran Postojna 11 16
10 Rogaška 11 14
11 Beltinci 11 11
12 Jadran Dekani 10 9
13 Brda 11 9
14 Ilirija 1911 11 8
15 Vitanest Bilje 11 8
16 Brežice Terme Čatež 11 7

STRELCI
1. Anel Hajrić 12
2. Papa Ibou Kebe 10
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 8
4. Žan Medved 7
Jaka Bizjak 7
Miha Kostanjšek 7
7. Mustafa Nukić 6
8. Nermin Haljeta 5
Gaber Petric 5
Žan Nikolić 5
Vedran Vinko 5
Sacha Varga 5
13. Erwin Tiganj 4
Alen Ploj 4
Dejan Banovič 4
Alen Neskič 4
Jernej Trstenjak 4
Luka Ciglarič 4
Matic Marcius 4
20. Matic Mlakar 3

DELI NA