2. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija |  13.08.2017 ob 17.30  | Prenos: Sportklub 1

Mura

4 : 0

Kalcer Radomlje

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč)
Delegat: Petrovič Novica
Št. gledalcev: 1800
Mura
1 Matej Andrejč V
3 Klemen Pucko
4 Aleksandar Boškovič
7 Alen Kozar K
8 Luka Bobičanec
11 Žiga Kous
14 Nik Lorbek
18 Borut Lukač
21 Žan Karničnik
22 Rok Sirk
23 Arpad Vaš


Rezervni igralci
12 Dean Šafarić V
5 Niko Kisilak
6 Saša Celec
9 Mihael Karas
10 Nino Kouter
17 Amadej Maroša
20 Antonio Dodlek

Kalcer Radomlje
1 David Adam V
2 Adel Halilović
4 Dominik Ivkič
6 Igor Barukčič K
7 Jakob Lužar
9 Anel Hajrić
10 Luka Cerar
17 Marko Kovjenić
19 Robi Jakovljević
20 Grega Marinšek
42 Denis Lidjan


Rezervni igralci
25 Nejc Duščak V
5 Tadej Tadič
8 Sandi Nuhanović
11 Nejc Levec
14 Boris Vidović
21 Gašper Trdin
44 Lenart Brolih

Trener
Ante Šimundža

Trener
Nermin Bašić

Sodnik
Matej Jug

Zadetki
Luka Bobičanec 1 : 0 37'
Arpad Vaš 2 : 0 48'
Luka Bobičanec 3 : 0 55'
Amadej Maroša 4 : 0 88'

Dogodki
Menjava Trdin /  Marinšek 17'
Luka Bobičanec 22'
Žan Karničnik 35'
Luka Cerar 47'
Menjava Tadič /  Lidjan 59'
Menjava Levec /  Lužar 63'
Menjava Maroša /  Sirk 71'
Menjava Dodlek /  Bobičanec 76'
Marko Kovjenić 80'
Menjava Kouter /  Vaš 82'
Robi Jakovljević 85'
Nino Kouter 85'

2. krog
AŠK Bravo 1 : 0 Nafta 1903
Jadran Dekani 1 : 1 Brežice - Terme Čatež
Roltek Dob 0 : 1 Veržej
Drava Ptuj 5 : 2 Brda
Krka 1 : 2 Rogaška
Cherrybox 24 Tabor Sežana 3 : 2 Ilirija 1911
Mura 4 : 0 Kalcer Radomlje
Zarica Kranj 1 : 1 Fužinar Ravne Systems

LESTVICA
1 Mura 30 72
2 Drava Ptuj 30 66
3 Nafta 1903 30 64
4 Kalcer Radomlje 30 57
5 Krka 30 49
6 AŠK Bravo 30 49
7 Cherrybox 24 Tabor Sežana 30 48
8 Ilirija 1911 30 39
9 Brda 30 38
10 Roltek Dob 30 37
11 Jadran Dekani 30 36
12 Brežice - Terme Čatež 30 30
13 Rogaška 30 27
14 Fužinar Ravne Systems 30 26
15 Zarica Kranj 30 25
16 Veržej 30 16

STRELCI
1. Marko Roginić 21
2. Anel Hajrić 16
Alen Neskič 16
4. Rok Sirk 15
Vedran Vinko 15
Luka Bobičanec 15
7. Milan Đajič 14
Amadej Maroša 14
9. Mustafa Nukić 13
10. Grega Debenjak 11
Haris Kadrić 11
Mateo Monjac 11
13. Luka Stepančič 10
Ernest Grvala 10
Nastja Čeh 10
Luka Cerar 10
17. Mitja Križan 9
Senad Jarović 9
19. Theodore Develan Wilson 8
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 8

DELI NA