2. krog |  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT |  03.09.2017 ob 11.00

ŽNK Olimpija Ljubljana

3 : 1

ŽNK Krim Rolljet

Sodniki: Česen Aleksandra (glavni sodnik), Antolič Jean (1. pomoč), Bohinc Urban (2. pomoč)
Delegat: Govedarevič Stevo
Št. gledalcev: 50
ŽNK Olimpija Ljubljana
1 Jadranka Zilić V
6 Anja Milenkovič
8 Natalija Golob
10 Tjaša Tibaut
13 Manja Benak
16 Adrijana Mori
17 Urška Žganec
18 Laura Škvorc
21 Maruša Sevšek
25 Evelina Kos
27 Lucija Grad K


Rezervne igralke
12 Bojana Ratković V
3 Nika Koprivnikar
4 Tjaša Gicić
5 Anja Zver
7 Ines Špelič
11 Ksenija Marolt
14 Ana Poglajen

ŽNK Krim Rolljet
1 Maja Zajc V
4 Monika Kastelec
5 Nika Udovič
6 Vesna Kavšek
8 Urška Kepa
10 Nika Babnik K
11 Jasna Osmanagić
13 Lea Seručnik
17 Žana Rus
19 Nika Pintarič
22 Manca Kutnjak


Rezervne igralke
2 Maša Kavčič
3 Jana Intihar
9 Katja Turk
14 Maja Udovič
15 Barbara Kunej
21 Kaltrina Shaqiri

Trener
Damir Vrabac

Trener
David Fekonja

Sodnik
Aleksandra Česen

Zadetki
Urška Žganec 1 : 0 45'
Adrijana Mori 2 : 0 58'
Adrijana Mori 3 : 0 80'
Nika Pintarič 3 : 1 88'

Dogodki
Adrijana Mori 25'
Jasna Osmanagić 40'
Menjava Kunej /  Rus 56'
Monika Kastelec 60'
Menjava Shaqiri /  Seručnik 63'
Menjava Udovič /  Udovič 75'
Menjava Poglajen /  Golob 77'

2. krog
ŽNK Maribor 2 : 6 ŽNK Telemach GMT Beltinci
ŽNK Olimpija Ljubljana 3 : 1 ŽNK Krim Rolljet
Fužinar 2 : 4 ŽNK Cerklje
Ajdovščina 0 : 6 ŽNK Moje-lece.si Radomlje

LESTVICA
1 ŽNK Olimpija Ljubljana 18 48
2 ŽNK Telemach GMT Beltinci 18 43
3 ŽNK Moje-lece.si Radomlje 18 43
4 ŽNK Krim Rolljet 18 24
5 ŽNK Maribor 18 27
6 ŽNK Ankaran 18 24
7 ŽNK Cerklje 18 12
8 Fužinar 8 6
9 Ajdovščina 18 0

STRELCI
1. Špela Kolbl 31
2. Tina Paliska 29
3. Tjaša Tibaut 18
4. Adrijana Mori 15
5. Barbara Kralj 14
6. Anja Prša 13
7. Ines Krajnc 12
8. Ksenija Marolt 10
Urška Žganec 10
Karmen Ulbin 10
11. Sara Makovec 9
Zala Kuštrin 9
Lucija Grad 9
14. Zala Vindišar 8
Špela Rozmarič 8
Ana Černelič 8
17. Lina Čepak 7
Simona Jelovšek 7
Natalija Golob 7
Manja Rogan 7

DELI NA