Sodniki: | Jug Matej (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Černe Tomaž (2. pomoč) , Vidali Manuel (4. sodnik) , Ponis Roberto (5. sodnik) , Sagrković Asmir (6. sodnik) |
Delegat: | Bezjak Dušan |
Št. gledalcev: | 300 |
Domžale | |||
---|---|---|---|
N |
Domžale | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 4 | Domžale |
Z |
Domžale | 3 : 1 | Krško |
Z |
Aluminij | 1 : 2 | Domžale |
N |
Domžale | 1 : 1 | Maribor |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Ankaran Hrvatini | 2 : 1 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 3 | Rudar Velenje |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 2 | Domžale |
Z |
Aluminij | 1 : 0 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Domžale | 31 | 20 | 8 | 3 | 65 | ||
Aluminij | 31 | 3 | 8 | 20 | 26 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 16 | 10 | 5 | 1 | 34 | ||
Aluminij | 16 | 1 | 5 | 10 | 15 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 15 | 10 | 3 | 2 | 31 | ||
Aluminij | 15 | 2 | 3 | 10 | 11 |
23/24 | 27.krog | Domžale, Športni park Domžale, 16.03.2024, ob 20.15 | Domžale | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
23/24 | 18.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 06.12.2023, ob 15.00 | Aluminij | - | Domžale | 0:5 | (0:2) |
23/24 | 9.krog | Domžale, Športni park Domžale, 22.09.2023, ob 17.30 | Domžale | - | Aluminij | 2:1 | (0:1) |
21/22 | 33.krog | Domžale, Športni park Domžale, 01.05.2022, ob 17.30 | Domžale | - | Aluminij | 3:1 | (2:1) |
21/22 | 24.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 01.03.2022, ob 17.30 | Aluminij | - | Domžale | 1:1 | (0:0) |
21/22 | 15.krog | Domžale, Športni park Domžale, 31.10.2021, ob 15.00 | Domžale | - | Aluminij | 1:1 | (0:1) |
21/22 | 6.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 20.08.2021, ob 20.15 | Aluminij | - | Domžale | 0:1 | (0:1) |
20/21 | 36.krog | Domžale, Športni park Domžale, 22.05.2021, ob 16.00 | Domžale | - | Aluminij | 1:1 | (0:0) |
20/21 | 27.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 13.03.2021, ob 15.00 | Aluminij | - | Domžale | 1:0 | (1:0) |
20/21 | 18.krog | Domžale, Športni park Domžale, 16.12.2020, ob 17.00 | Domžale | - | Aluminij | 2:1 | (1:1) |
20/21 | 9.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 14.11.2020, ob 17.00 | Aluminij | - | Domžale | 1:2 | (1:0) |
19/20 | 34.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 16.07.2020, ob 20.00 | Aluminij | - | Domžale | 2:5 | (2:0) |
19/20 | 25.krog | Domžale, Športni park Domžale, 07.03.2020, ob 15.00 | Domžale | - | Aluminij | 1:3 | (0:1) |
19/20 | 16.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 03.11.2019, ob 19.00 | Aluminij | - | Domžale | 4:2 | (1:1) |
19/20 | 7.krog | Domžale, Športni park Domžale, 26.08.2019, ob 18.00 | Domžale | - | Aluminij | 1:1 | (0:1) |
18/19 | 31.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 04.05.2019, ob 17.00 | Aluminij | - | Domžale | 0:3 | (0:1) |
18/19 | 22.krog | Domžale, Športni park Domžale, 10.03.2019, ob 17.30 | Domžale | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) |
18/19 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 20.10.2018, ob 18.00 | Aluminij | - | Domžale | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 4.krog | Domžale, Športni park Domžale, 12.08.2018, ob 20.15 | Domžale | - | Aluminij | 3:1 | (2:0) |
17/18 | 33.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 13.05.2018, ob 18.00 | Aluminij | - | Domžale | 1:2 | (0:0) |
17/18 | 24.krog | Domžale, Športni park, 18.03.2018, ob 17.00 | Domžale | - | Aluminij | 6:1 | (1:0) |
17/18 | 15.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 04.11.2017, ob 15.00 | Aluminij | - | Domžale | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 6.krog | Domžale, Športni park, 20.08.2017, ob 20.00 | Domžale | - | Aluminij | 2:2 | (2:1) |
16/17 | 35.krog | Kidričevo, Športni park Aluminij, 21.05.2017, ob 16.55 | Aluminij | - | Domžale | 0:0 | (0:0) |
16/17 | 26.krog | Domžale, Športni park Domžale, 29.03.2017, ob 18.00 | Domžale | - | Aluminij | 2:1 | (1:1) |
16/17 | 17.krog | Kidričevo, Športni park Aluminij, 20.11.2016, ob 14.00 | Aluminij | - | Domžale | 0:4 | (0:1) |
16/17 | 8.krog | Domžale, Športni park Domžale, 09.09.2016, ob 20.15 | Domžale | - | Aluminij | 2:0 | (0:0) |
12/13 | 30.krog | Domžale, Športni Park Domžale, 27.04.2013, ob 17.30 | Domžale | - | Aluminij | 1:1 | (1:0) |
12/13 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 01.12.2012, ob 13.00 | Aluminij | - | Domžale | 1:4 | (0:0) |
12/13 | 12.krog | Domžale, Športni park Domžale, 30.09.2012, ob 18.00 | Domžale | - | Aluminij | 2:0 | (0:0) |
12/13 | 3.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 29.07.2012, ob 18.00 | Aluminij | - | Domžale | 0:1 | (0:0) |
24. krog | ||
---|---|---|
Rudar Velenje | 2 : 1 | Celje |
Maribor | 0 : 2 | Krško |
Ankaran Hrvatini | 0 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Gorica |
Domžale | 6 : 1 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 36 | 80 | |
2 | Maribor | 36 | 80 | |
3 | Domžale | 36 | 73 | |
4 | Rudar Velenje | 36 | 50 | |
5 | Celje | 36 | 50 | |
6 | Gorica | 36 | 47 | |
7 | Krško | 36 | 34 | |
8 | Aluminij | 36 | 33 | |
9 | Triglav Kranj | 36 | 28 | |
10 | Ankaran Hrvatini | 36 | 26 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Luka Zahović | 18 |
2. | Marcos Magno Morales Tavares | 17 |
3. | Matej Poplatnik | 16 |
4. | Lovro Bizjak | 13 |
5. | Miljan Škrbić | 12 |
6. | Rudi Požeg Vancaš | 11 |
7. | Ricardo Alves Coelho Da Silva | 10 |
Dominik Radić | 10 | |
9. | Abass Issah | 9 |
Ibrahim Arafat Mensah | 9 | |
Senijad Ibričić | 9 | |
John Mary Uzuegbunam Honi | 9 | |
13. | Jasmin Mešanović | 8 |
14. | Rifet Kapić | 7 |
Milan Tučić | 7 | |
16. | Rok Kidrič | 6 |
Tim Vodeb | 6 | |
Luka Žinko | 6 | |
Rok Kronaveter | 6 | |
Petar Franjić | 6 |