1. krog |  Maribor, Ljudski vrt |  18.07.2009 ob 18.00

0 : 1

HIT Gorica

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Arhar Primož (1. pomoč), Podgornik Janez (2. pomoč) , Horvat Tomislav (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Ljudskega vrta. Še 10 minut do začetka tekme, vijoličasti zaradi prihajajoče sredine povratne tekme 2. predkroga lige prvakov proti Witu začenjajo brez Lundra, Jurkiča, Mertlja in Jeliča. Trener Milanič je dal priložnost Bunderli, Kljajeviču, Školniku ter Mejaču.
0'
  Tudi gostje iz Nove Gorice ne bodo nastopili v idealni postavi, saj manjkata poškodovana Demirovič ter Velikonja. Nastale vrzeli sta zapolnila Gregorič in Cvijanovič.
0'
  Ekipi prihajata na igrišče.
0'
  Vijoličasti zaradi kazni ne bodo imeli pomoči gledalcev, s centra bodo krenili gostje.
0'
  Začetek tekme.
10'
  Prvi strel na gol. Poskus Galešiča s 23 metrov brez težav za Raniloviča.
13'
  Strel Bunderle z roba kazenskega prostora z desne strani, žoga konča v prečki.
21'
  Poskus Cvijanoviča z razdalje Ranilovič je žogo zanesljivo ujel.
27'
  Nevarna akcija Maribora. Z leve strani se je v kazenski prostor prebil Mejač in sprožil, Simčič na mestu.
33'
  Hitra akcija Gorinška, ki z desne strani pošlje natančen predložek v kazenski prostor do Osterca, ta pa z idealnega položaja z glavo strelja mimo desne vratnice vratarja Raniloviča.
37'
  Po podaji s kota najvišji v skoku Djukič, ki pa slabo zadene žogo in Ranilovič ni bil ogrožen
39'
  V Ljudskem vrtu je začelo deževati.
42'
  Armin Bačinovič je dobil rumeni karton.
43'
  Strel Gorinška z roba kazenskega prostora precej z desne strani, Ranilovič brani.
45'
46'
  Konec 1.polčasa!
47'
  Admir Kršič je dobil rumeni karton.
52'
  Prva priložnost v drugem polčasu za goste. Po prostem strelu z leve strani poskus Djukiča, preko gola.
55'
  Lepa akcija Maribora podaja Tavareša do Pavloviča, ki z roba kazenskega prostora precej z leve strani le za las zgreši levi kot vratarja Simčiča.
62'
  Hitra akcija gostov. Podaja Osterca v kazenski prostor do Galešiča, ki strelja, vijoličasti v zadnjem trenutku blokirajo strel.
63'
  Menjava: iz igre David Bunderla, v igro Dragan Jelič.
68'
  GOOOL! Lep, oster predložek Kršiča iz prostega strela, z glavo je zadel Gorazd Gorinšek!
69'
  Aleš Mejač je dobil rumeni karton.
70'
  Menjava: iz igre Armin Bačinovič, v igro Dalibor Volaš.
71'
  Gorazd Gorinšek je dobil rumeni karton.
74'
  Rene Mihelič je dobil rumeni karton.
77'
  Prava bomba Jeliča s 30-tih metrov, Simčič z zadnjimi močmi brani.
80'
  Strel Rakuščka z velike razdalje, točno v Raniloviča.
80'
  Marcos Morales Tavares je dobil rumeni karton.
82'
  Menjava: iz igre Gorazd Gorinšek, v igro Sandi Arčon.
83'
  Strel Jeliča precej z desne strani, s kakšnih 12 metrov, Simčič brani
86'
  Hitra akcija Maribora in nevaren strel Jeliča z roba kazenskega prostora, preko gola.