30. krog |  Velenje, Mestni stadion ob jezeru |  14.04.2012 ob 18.00

Rudar

0 : 2

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Povšnar Dejan (2. pomoč) , Žganec Mitja (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Velenja. Trenutno je 10 stopinj Celzija in brez dežja, upamo da bo tako tudi ostalo.
0'
  Imamo že postavi ekip.
0'
  Postava Rudar: Fink, Jeseničnik, Novaković, Majcen, Črnčič, Krefl, Purišić, Berko, Podlogar, Žinko in Bizjak.
0'
  Postava Maribor: Pridigar, Vidović, Filipović, Mejač, Mezga, Tavares, Trajkovski, Rajčevič, Lesjak, Berič in Črnic.
0'
  Oba trenerja sta se glede na sredin obračun polfinala pokala v Velenju, ki ga je Maribor dobil s 4:2, odločila za drastične kadrovske spremembe.
0'
  Maribor ima kar 17 točk naskoka pred Olimpijo in bi si z morebitno zmago v Velenju in za njih ugodnem izidu v Novi Gorici že lahko zagotovili jubilejni deseti naslov slovenskih državnih prvakov.
0'
  To bo še četrti in s tem tudi zadnji letošnji prvenstveni obračun teh dveh ekip. Vse tekme pa je dobil Maribor.
0'
0'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Krefl. Dobil ga je Zoran Lesjak.
1'
  Aljaž Krefl je dobil rumeni karton.
2'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares. Dobil ga je Sebastjan Berko.
4'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Matej Podlogar.
6'
  Rudar ima udarec iz kota.
6'
10'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Novakovič. Dobil ga je Dejan Trajkovski.
10'
  Nenad Novakovič je dobil rumeni karton.
11'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Majcen.
12'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Podlogar.
12'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Dejan Purišič.
12'
  Zoran Lesjak je dobil rumeni karton.
14'
  Po globinski podaji proti Podlogarju se je slednji znašel sam pred vratarjem Pridigarjem, ki se je odlično izkazal.
14'
  Streljal je Nenad Novakovič, a mimo vrat.
16'
  Streljal je Dejan Purišič, a mimo vrat.
18'
  Lepo odigrana domača akcija. Majcen je žogo lepo spustil proti Purišiću, ki je pridrvel po desni, a je žoga končala mimo gola Maribora.
21'
23'
  Leon Črnčič v prepovedanem položaju.
23'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aljaž Krefl.
25'
  Še ena domiselna akcija domačih, ki jo je začel Črnčič, potem podal do Majcna, ta pa je našel mladega Krefla, a je bil ob njegovem strelu znova zanesljiv vratar Pridigar.
26'
26'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Novakovič. Dobil ga je Marko Pridigar.
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Črnic.
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marcos Morales Tavares.
28'
  Lepa priložnost za goste. Najprej se je za strel od daleč odločil Črnic, vratar Fink je žogo odbil do Tavaresa, a je potem zaustavil še njegov strel.
30'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Berko. Dobil ga je Dejan Mezga.
31'
32'
  Odlično je iz prostega strela sprožil Tavares, vratar Fink pa je ob posredovanju žogo izbil v kot.
32'
34'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Željko Filipovič. Dobil ga je Jaka Bizjak.
38'
42'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Jovan Vidovič. Dobil ga je Luka Majcen.
43'
  Streljal je Matej Podlogar, a mimo vrat.
44'
  Izjemna priložnost za Rudar. Jeseničnik je v sredini lepo našel Podlogarja, ki se je lepo otresel svojega čuvaja, potem pa žogo poslal nekaj cm preko gola Maribora.
45'
  Še minuta dodatka.
45+1'
45'
46'
  Streljal je Luka Majcen, a mimo vrat.
47'
  Še ena krasna domača priložnost. Purišić je lepo našel Majcna, ki je iz ugodnega položaja zgrešil vrata Maribora.
51'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Berko. Dobil ga je Robert Berič.
52'
53'
  Mezga je poslal predložek iz prostega udarca v sredino, kjer je z glavo poskusil Tavares, a brez težav za vratarja Finka.
53'
54'
55'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Dobil ga je Marcos Morales Tavares.
56'
58'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Novakovič. Dobil ga je Robert Berič.
59'
  Natančne podaje Črnica ni znal izkoristiti Berić.
61'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Mezga. Dobil ga je Leon Črnčič.
61'
  Dejan Mezga je dobil rumeni karton.
63'
  GOOOL! Zadel je Zoran Lesjak!
63'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Lesjak.
64'
  Odličen prodor Tavaresa in hkrati odlična podaja do Lesjaka, kateremu ni bilo težko premagati vratarja Finka.
65'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Željko Filipovič. Dobil ga je Luka Žinko.