3. krog |  Nova Gorica, Športni park |  03.08.2014 ob 20.00

Gorica

0 : 1

Luka Koper

Sodniki: Drečnik Davor (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Žunič Matej (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 2

0'
  Ljubitelji in ljubiteljice nogometa, lep pozdrav iz novogoriškega športnega parka. #GOvKP
0'
  Na vseh dosedanjih štirih tekmah so si modri priigrali obetavne priložnosti, zadeli pa samo trikrat, le enkrat v uvodnih dveh krogih novega prvenstva.
0'
  Danes na klopi tudi novinec Makinwa.
0'
  To bo Primorski derbi številka 67. Gorica ima 25 zmag, Koper 21, z remijem se je končalo 20 tekem. Gol razlika: 93:81.
0'
  V Športnem parku se ekipi srečujeta na 33 – ti tekmi. Tu je razmerje 17-8-7, gol razlika pa 53:29.
0'
  Gorica ima po uvodnih dveh krogih 2 poraza z gol razliko 1:3.
0'
  Tukaj sta še postavi obeh ekip. Najprej gostje:
0'
  Luka Koper: Radošević, Gregorič, Guberac, Lotrič, Ivetić, Halilović, Črnigoj, Hadžić, Palčič, Štromajer, Čovilo #GOvKP
0'
  Gorica: Simčič, Modolo, Vetrih, Širok, Majcen, Žigon, Arčon, Džuzdanović, Jogan, Vanin, Johnson #GOvKP
0'
  V lanski sezoni je Koper dobil tri medsebojne tekme, Gorica eno. Razmerje v zadetkih v lanski sezoni je izenačeno 4:4.
0'
  Zadnjo medsebojno tekmo je v lanskem 33. krogu (Gorica - Luka Koper 0:1) odločil Mitja Lotrič.
0'
  V ekipi Kopra je letos manj igralcev, ki so v peteklosti nosili goriški dres, saj sta se Sandi Arčon in Vasja Simčič vrnila v mesto vrtnic. Rumeno-modri dres trenutno nosita samo še dva nekdanja Goričana: Miha Gregorič in Goran Galešič.
0'
  Gorica je bila v Športnem parku dvakrat gost primorskega derbija: aprila 2010 (Koper – Gorica 3:2) in avgusta 2010 (Koper – Gorica 1:0). Koper je v takrat v Novi Gorici gostil svoje tekmece zaradi gradnje Bonifike.
0'
  V ekipi Luke koper zaradi poškodbe stegenske mišice ni Gorana Galešiča. #GOvKP
0'
  Luka Koper je odigrala samo tekmo 1. kroga proti Radomljam, tekmo 2. kroga z Olimpijo bo odigrala konec avgusta.
0'
  V Novi Gorici je po nevihti vedro vreme, temperatura primerna za večerno tekmo.
1'
2'
  Streljal je Marshal Mfon Johnson, a mimo vrat.
2'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Palčič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
4'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Miroslav Čovilo.
6'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
7'
  Miroslav Čovilo v prepovedanem položaju.
7'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
8'
  Gorica ima udarec iz kota.
9'
  Zaenkrat zelo miren derbi, brez strelov proti vratom.
10'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sandi Arčon.
11'
  Streljal je Domen Črnigoj, a mimo vrat.
13'
  V zadnjih minutah že bolj živahna tekma s streli Marshala, Arčona in Črnigoja. #GOvKP
15'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
18'
  Streljal je Sandi Arčon, a mimo vrat.
19'
  Arčon je streljal z okrog 20 metrov za meter preko gola.
19'
  Streljal je Jaka Štromajer, a mimo vrat.
20'
  Po predložku Lotriča z leve je Štromajer iz ugodne pozicije z glavo meril preko gola. #GOvKP
21'
  Mitja Lotrič v prepovedanem položaju.
22'
  Streljal je Luka Majcen, a mimo vrat.
23'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
25'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marco Modolo. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
26'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Matija Širok.
29'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
29'
  Amedej Vetrih je dobil rumeni karton.
29'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ronaldo Vanin. Utrpel ga je Matej Palčič.
30'
33'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
33'
34'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
37'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Matej Palčič.
39'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Luka Majcen.
40'
  Druga polovica prvega polčasa ne ponuja veliko napadalnih akcij.
41'
41'
  GOOOL! Zadel je Mitja Lotrič!
42'
  Izjemen strel Lotriča s 25 metrov in žoga pod prečnik goriških vrat. #GOvKP
43'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Dejan Žigon.
45+1'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+1'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Luka Majcen.
45+2'
45+2'
  Prvi polčas je odločil izjemen strel Lotriča, ki je odločil že primorski derbi v 33. krogu lanske sezone. #GOvKP
45+2'
  Brez menjav na začetku drugega polčasa.
46'
47'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Perica Ivetič.
48'
49'
  Po podaji Džuzdaanoviča z desne, je z glavo iz neposredne bližine preko gola meril Majcen.
50'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Utrpel ga je Luka Majcen.
50'
  Damir Hadžič je dobil rumeni karton.
54'
55'
57'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Damir Hadžič.
57'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marco Modolo. Utrpel ga je Perica Ivetič.
57'
  Marco Modolo je dobil rumeni karton.
60'
  Menjava: iz igre Amel Džuzdanovič, v igro Stephen Ayodele Makinwa.
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Stephen Ayodele Makinwa. Utrpel ga je Ivica Guberac.
61'
  Stephen Ayodele Makinwa je dobil rumeni karton.
62'
  Menjava: iz igre Jaka Štromajer, v igro Ante Mitrovič.
64'
  Menjava: iz igre Marshal Mfon Johnson, v igro Tine Kavčič.
67'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Utrpel ga je Matej Palčič.
68'
  Menjava: iz igre Mitja Lotrič, v igro Matej Pučko.
69'
70'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Vasja Simčič.
70'
  Prekršek je utrpel Vasja Simčič .
71'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Mitrovič. Utrpel ga je Alen Jogan.
74'
75'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Čovilo. Utrpel ga je Stephen Ayodele Makinwa.
76'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič.
77'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Stephen Ayodele Makinwa.
77'
78'
  Po prostem strelu in predložku Široka, je z glavo meril Makinwa, Radoševič je žogo izbil v kot. #GOvKP
78'
  Streljal je Marco Modolo, a mimo vrat.
78'
  Po kotu je Modolo z glavo meril preko gola.
79'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Perica Ivetič. Utrpel ga je Matija Širok.
80'
  Streljal je Amedej Vetrih, a mimo vrat.
81'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Matej Pučko.
82'
  Streljal je Alen Jogan, a mimo vrat.
83'
  Po predložku je z glavo s strani streljal Jogan, a je bila njegova diagonala nenatančna. #GOvKP
86'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Stephen Ayodele Makinwa.
87'
87'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Mitrovič. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
87'
  Ante Mitrovič je dobil rumeni karton.
88'
  Pravo obleganje koprskih vrat in odlično posredovanje Radoševiča po strelu Makinwe. #GOvKP
89'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Ivica Guberac.
90'
  Menjava: iz igre Domen Črnigoj, v igro Urban Žibert.
90'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Mitrovič. Utrpel ga je Matija Širok.
90+1'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tine Kavčič. Utrpel ga je Urban Žibert.
90+2'
  Tine Kavčič je dobil rumeni karton.
90+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Palčič.
90+2'
  Odličen strel Palčiča iz neposredne bližine in obramba Simčiča.
90+4'
90+4'
  Koper je zmagovalec derbija. Izkoristil je svojo priložnost, medtem ko so bili Novogoričani ponovno neučinkoviti.