4. krog |  Domžale, Športni park |  10.08.2014 ob 19.00

Kalcer Radomlje

1 : 4

Olimpija Ljubljana

Sodniki: Žganec Mitja (glavni sodnik), Lunežnik Janez (1. pomoč), Podobnik Mitja (2. pomoč) , Bezjak Janez (4. sodnik) , Balažič Dejan (5. sodnik) , Bukovec Miran (6. sodnik)
1 Rumeni kartoni 1

0'
  Ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz Domžal, kjer novinec Radomlje gosti Olimpijo. #RAvOL
0'
  Radomlje so na vseh dosedanjih tekmah dosegle zadetek. #RAvOL
0'
  Olimpija bo po zmagi v 1. krogu proti Krki (3:1), odigrala šele drugo tekmo nove sezone; srečanje 2. kroga s Koprom je preloženo na 27. avgust, derbi 3. kroga z Mariborom na poznejši termin.
0'
  Med tednom sta oba tekmeca odigrala prijateljsko tekmo s turškim prvoligašem Gençlerbirliği. #RAvOL
0'
  V Radomlje je iz Olimpije na posojo prišel vezist Aže Zorc, iz Domžal pa Tadej Rems. #RAvOL
0'
  Olimpija je poskrbela za odmeven prestop, saj se je iz Celja v Ljubljano preselil (vrnil) Miha Zajc. #RAvOL
0'
  Miha Zajc danes še nima pravice nastopa za nov klub. #RAvOL
0'
  Kako sta sestavljeni enajsterici. Najprej gostujoča.
0'
  Olimpija: Šeliga, Jovič, Rodič, Matič, Šporar, Valenčič, Delamea, Omladič, Kapun, Bajrič in Mitrovič. #RAvOL
0'
  Radomlje: Drakovič, Zukič, Vrhunc, Avbelj, Zavrl, Cankar, Snoj, Jakovljevič, Cerar, Stojilkovič in Rems. #RAvOL
0'
  Glavni sodnik je 31 – letni Ljubljančan Mitja Žganec, ki bo vodil 21. prvoligaško tekmo. #RAvOL
0'
  V Domžalah je sončno, s temperaturo 28° celzija.
0'
  Obeta se dober obisk. V Športnem parku sta navijaški skupini obeh klubov.
0'
  Vzdušje na tribunah je navijaško; bo poneslo nogometaše?
0'
  S sredine začenjajo Ljubljančani.
1'
2'
  Andraž Šporar v prepovedanem položaju.
4'
  GOOOL! Zadel je Tomaž Avbelj!
5'
  Po visoki podaji Cankarja z desne, je Avbelj iz neposredne bližine iz prve matiral Šeligo. #RAvOL
5'
  Olimpija ima udarec iz kota.
6'
9'
  Olimpija ves čas v napadu, Radomlje pa do zadetka iz prvega napada. #RAvOL
12'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Utrpel ga je Dušan Stoiljkovič.
14'
  Radomlje so se v zadnjih minutah malce otresle silovitega naleta Olimpije.
15'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Niko Snoj. Utrpel ga je Filip Valenčič.
16'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Dušan Stoiljkovič. Utrpel ga je Nik Omladič.
17'
17'
  Streljal je Darijan Matič, a mimo vrat.
18'
  Odbito žogo je Matič iz prve poslal visoko preko gola.
20'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Robi Jakovljevič. Utrpel ga je Nik Omladič.
21'
  Streljal je Luka Cerar, a mimo vrat.
21'
  Po obetavnem protinapadu po desni, je Cerar streljal mimo gola.
21'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksander Zukič. Utrpel ga je Filip Valenčič.
24'
  Igralci Radomelj so kombinatorni, ko gredo v napad, Olimpiji zaenkrat igra ne steče. #RAvOL
24'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Rodič. Utrpel ga je Aleksander Zukič.
25'
29'
30'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Delamea Mlinar. Utrpel ga je Luka Vrhunc.
31'
  Spet minute opaznejše ljubljanske ofenzive. Radomlje se uspešno branijo.
32'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Nik Kapun. Utrpel ga je Luka Cerar.
32'
  Luka Cerar v prepovedanem položaju.
34'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nik Omladič.
34'
  Po podaji Joviča slab strel Omladiča z glavo in brez težav za Drakoviča.
35'
  Streljal je Andraž Šporar, a mimo vrat.
35'
  Obetaven prodor Šporarja in ob dveh domačih branilcih strel preko gola.
36'
36'
  V kotih je že 0:5 za Olimpijo. #RAvOL
38'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Avbelj. Utrpel ga je Nik Kapun.
39'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Filip Valenčič.
40'
  GOOOL! Zadel je Aleksandar Rodič!
41'
  Šporar je z desne podal pred gol, kjer je Rodič iz obrata zadel za izenačenje. #RAvOL
44'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Utrpel ga je Janez Zavrl.
45+1'
45+1'
  V odličnem vzdušju pred okrog 1700 gledalci je Olimpija prevladovala v igri in uspela izenačiti. Radomlje vseeno premalo konkretne v napadalnih akcijah.
45+1'
  Menjava: iz igre Robi Jakovljevič, v igro Denis Lidjan.
46'
48'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Rodič. Utrpel ga je Janez Zavrl.
49'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Mitrovič. Utrpel ga je Luka Vrhunc.
50'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Andraž Šporar.
50'
51'
  Iz obrata je z roba kazenskega prostora močno sprožil Šporar, Drakovič je žogo odbil v kot. #RAvOL
51'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Cankar. Utrpel ga je Nik Kapun.
51'
  GOOOL! Zadel je Nik Omladič!
53'
  Izjemen prosti strel Omladiča; žogo je preko zidu poslal v desni spodnji kot domačih vrat. #RAvOL
54'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Utrpel ga je Niko Snoj.
55'
  Radomlje ima udarec iz kota.
58'
59'
  Valenčič - Rodič in nazadnje Šporar z močnim strelom in obramba Drakoviča. #RAvOL
59'
  Menjava: iz igre Luka Cerar, v igro Goran Vuk.
60'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Niko Snoj. Utrpel ga je Boban Jovič.
61'
  Menjava: iz igre Filip Valenčič, v igro Marko Vukčevič.
61'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dušan Stoiljkovič.
62'
  Olimpija uspešno nadzira tekmo, za mirno končnico "išče" še en zadetek. Radomlje se ne predajajo. #RAvOL
63'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Darijan Matič. Utrpel ga je Dušan Stoiljkovič.
64'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Utrpel ga je Goran Vuk.
66'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Rems. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
66'
  Tadej Rems je dobil rumeni karton.
67'
  Menjava: iz igre Aleksandar Rodič, v igro Miran Burgič.
67'
  Streljal je Nemanja Mitrovič, a mimo vrat.
68'
  Po podaji Omladiča s prostega strela, je z glavo streljal Mitrovič, Drakovič je žogo odbil. #RAvOL
69'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Cankar. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
70'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Denis Lidjan.
71'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Vuk. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
71'
  GOOOL! Zadel je Kenan Bajrič!
72'
  Šporar je potegnil po levi, s povratno žogo zaposlil Bajriča, ki je takoj streljal in zadel za potrditev zmage. #RAvOL
73'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Darijan Matič. Utrpel ga je Tomaž Avbelj.
74'
74'
  Nemanja Mitrovič je dobil rumeni karton.
75'
76'
  Menjava: iz igre Luka Vrhunc, v igro Matic Seferovič.
77'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Lidjan. Utrpel ga je Nik Omladič.
77'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Aleksander Zukič.
78'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Niko Snoj. Utrpel ga je Darijan Matič.
80'
  GOOOL! Zadel je Marko Vukčevič!
81'
  Po asistenci Omladiča z desne, je povratno žogo z natančnim nizkim strelom v mrežo poslal Vukčevič. #RAvOL
81'
  Goran Vuk v prepovedanem položaju.
82'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Janez Zavrl. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
82'
84'
86'
  Menjava: iz igre Andraž Šporar, v igro Enis Đurkovič.
90'
  V prvem polčasu je kazalo na bolj enakovredno nadaljevanje, a je Olimpija uspešno priigrala preobrat. #RAvOL
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+3'
  Olimpija je z učinkovitim drugim polčasom drugič zapored zmagala, Radomlje še četrtič poražene. #RAvOL