10. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  24.10.2018 ob 15.00

AŠK Bravo

  :  

Kalcer Radomlje

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Černe Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Fatur Branko
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

AŠK Bravo
Z
Ilirija 1911 0 : 3 AŠK Bravo
N
AŠK Bravo 2 : 2 Krka
P
Nafta 1903 3 : 2 AŠK Bravo
Z
AŠK Bravo 1 : 0 Roltek Dob
N
Rogaška 1 : 1 AŠK Bravo
Kalcer Radomlje
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Kalcer Radomlje 4 : 0 Ankaran Postojna
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 4 : 1 Beltinci
Z
Brda 1 : 3 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 2 1 1 0 10
Kalcer Radomlje 2 0 1 1 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 1 1 0 0 9
Kalcer Radomlje 1 0 0 1 2
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 1 0 1 0 1
Kalcer Radomlje 1 0 1 0 1



Vse medsebojne tekme

17/18  29.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 19.05.2018, ob 15.30  AŠK Bravo - Kalcer Radomlje 9:2  (5:2) 
17/18  14.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 05.11.2017, ob 14.00  Kalcer Radomlje - AŠK Bravo 1:1  (1:0) 

10. krog
Rogaška 1 : 1 Roltek Dob
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Brda
Ankaran Postojna 1 : 0 Jadran Dekani
Fužinar Vzajemci 4 : 2 Ilirija 1911
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Krka
Vitanest Bilje 2 : 2 Nafta 1903
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 0 Beltinci
AŠK Bravo  :  Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Nafta 1903 11 22
2 AŠK Bravo 9 20
3 CherryBox24 Tabor Sežana 11 20
4 Drava Dakinda Ptuj 11 19
5 Krka 11 19
6 Roltek Dob 11 19
7 Kalcer Radomlje 10 18
8 Fužinar Vzajemci 11 16
9 Ankaran Postojna 11 16
10 Rogaška 11 14
11 Beltinci 11 11
12 Jadran Dekani 10 9
13 Brda 11 9
14 Ilirija 1911 11 8
15 Vitanest Bilje 11 8
16 Brežice Terme Čatež 11 7

STRELCI
1. Anel Hajrić 12
2. Papa Ibou Kebe 10
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 8
4. Žan Medved 7
Jaka Bizjak 7
Miha Kostanjšek 7
7. Mustafa Nukić 6
8. Nermin Haljeta 5
Gaber Petric 5
Žan Nikolić 5
Vedran Vinko 5
Sacha Varga 5
13. Erwin Tiganj 4
Alen Ploj 4
Dejan Banovič 4
Alen Neskič 4
Jernej Trstenjak 4
Luka Ciglarič 4
Matic Marcius 4
20. Matic Mlakar 3

DELI NA