Celjani uspešni na Ptuju
Mik CM Celje je v 20. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagalo Labod Dravo z 2:0.

Ptujčani so bili v prvem delu veliko podjetnejši, so priložnosti zapravili Halilović, Semler, Zilić in Horvat, toda Šelige niso premagali. Pri gostih je eno samo akcijo neuspešno zaključil Biščan. .

V nadaljevanju pa se je vse obrnilo. Najprej je v 56. minuti zadel Biščan, kaj kmalu pa so si Celjani priigrali še 11-metrovko. Zanesljiv je bil Korun.

Domači so poskušali prek Semlerja, Kronavetra in Grbca, a jim ni in ni šlo. "Grofi" so jesenski del takom končali na 2. mestu, le 4 točke za vodilnim Mariborom. Labod Drava ima na 8. mestu lestvice le točko več od zadnjeuvrščenih Primorja in Luke Kopra in jo čaka še zanimiv "tretji polčas" med zimskim premorom.