Domžale Kima posodile Aluminiju

Domžalčani so se v zaključku poletnega prestopnega roka poslovili od treh nogometašev. Dohyun Kim bo posojen Aluminiju, Žiga Repas se bo kalil v Dobu, domžalsko četo pa po sporazumni prekinitvi pogodbe zapušča Marco Da Silva.

Da Silva, ki je pred prihodom ob Kamniško Bistrico branil barve Krškega, je v rumenem dresu zaigral na vsega dveh tekmah, zbral pa je pet minut. Vidnejša je bila vloga Kima. Južni Korejec je že stari znanec slovenskih zelenic, saj se je sončno stran Alp preselil leta 2018, ko je postal član Krke. Domžalčani so ga od Novomeščanov odkupili v začetku letošnjega leta, v Prvi ligi Telekom Slovenije pa je zbral 12 nastopov.

Mladi Repas se bo v nadaljevanju sezone kalil pri Dobu. Mlajši brat Jana Repasa je za prvo ekipo Domžal doslej zaigral na štirih prvoligaških tekmah.

Dobrodošel Kim v ??? družini. . . #nkaluminij #aluminij #fcaluminij #kidricevo #plts #prvaliga #soccer #soccerplayer #football #slovenia

A post shared by NK Aluminij (@nk_aluminij) on

Beležimo odhoda dveh vezistov: Dohyun Kim se seli na enoletno posojo v NK Aluminij, Marco Da Silva odhaja po sporazumni prekinitvi sodelovanja. Hvala in srečno obema! #Since1920 #ToJeNasaZgodba #100LetRumeneDruzine

A post shared by NK Domzˇale (@nkdomzale) on

???? Žiga Repas odhaja na kaljenje v 2. SNL, kjer bo status posojenega nogometaša imel pri bližnjem NK Roltek Dob. Srečno, Repca!

• 16.03.2024 | Prva liga Telemach
    Domžalčani do pomembne zmage
    Nogometaši Domžal so v 27. krogu Prve lige Telemach premagali Aluminij z 2:0 (1:0).
  • 15.03.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Aluminij
    Domžalska kriza je sredi tedna dobila nove razsežnosti, Aluminij pa je po porazu proti Rogaški zdrsnil na deveto mesto. Kakšen bo položaj na lestvici po sobotni tekmi?
  • 06.12.2023 | Prva liga Telemach
    Visok poraz Aluminija proti Domžalam
    Nogometaši Aluminija so v 18. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Domžalam z 0:5 (0:2).
  • 04.12.2023 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Aluminij - Domžale
    Tudi Kidričani so minuli konec tedna zaradi vremenskih nevšečnosti ostali brez tekme, v 18. krogu Prve lige Telemach pa bodo gostili Domžale, ki lovijo četrto zmago v nizu.
  • 22.09.2023 | Prva liga Telemach
    Tri točke Domžal proti Aluminiju
  • 20.09.2023 | Prva liga Telemach
    Mesto ob Kamniški Bistrici gosti obračun spodnjega dela lestvice. Kdo se bo izkopal iz rezultatske krize?
  • 11.06.2023 | Prva liga Telemach
    Iz Kidričevega v Domžale
    Ob Kamniško Bistrico se seli še en mladi nogometaš. Lukas Hempt je po izteku pogodbe zapustil Aluminij, z Domžalami pa je sklenil pogodbo do konca sezone 2025/26. Leta 2005 rojeni osrednji branilec se bo članski ekipi pridružil na poletnih pripravah.
  • 01.05.2022 | Prva liga Telemach
    Preobrat Domžal za zmago nad Aluminijem
    Nogometaši Domžal so v 33. krogu Prve lige Telemach premagali Aluminij s 3:1 (2:1).
  • 28.04.2022 | Prva liga Telemach
    Aluminij bo zadnji vlak za obstanek lovil ob Kamniški Bistrici. Koliko točk mu bodo prepustile Domžale?
  • 01.03.2022 | Prva liga Telemach
    V Kidričevem delitev točk
    Uvodni dvoboj zadnjega kroga druge tretjine Prve lige Telemach se je končal brez zmagovalca. Aluminij, ki je povedel z golom Marinška, je vknjižil prvo točko v nadaljevanju sezone, Domžale so po izenačenju Jakupovića podaljšale niz neporaženosti.