Iz Olimpije v Rusijo

Danijel Miškić je naslednji člen šampionske zasedbe, ki se poslavlja od Ljubljane. V Novem mestu rojeni Hrvat bo nogometno pot nadaljeval pri ruskem prvoligašu Orenburgu, barve katerega že brani Slovenec Denis Popović.

»Rad bi se zahvalil Olimpiji in predsedniku Mandariću za dve čudoviti leti v Ljubljani. Skupaj smo doživeli ogromno lepih trenutkov in naredili nekaj velikih stvari. Dvojno krono in veliko ostalih spominov bom za vedno nosil v srcu. Vedno bom velik navijač Olimpije in upam, da bom nekoč znova oblekel ta sveti dres. Rad bi se zahvalil tudi najboljšim navijačem, ki so bili ves čas naš 12. igralec. Brez njih nič ne bi bilo mogoče,« je ob slovesu od zmajev dejal Zagrebčan, ki je v preteklosti nosil tudi dres Celja.

Miškić je pri Olimpiji preživel dve sezoni, odigral je 57 tekem in dosegel osem golov, v Prvi ligi Telekom Slovenije pa je na 113 tekmah zabil 15 zadetkov.

• 16.03.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Brez golov na derbiju
    Nogometaši ljubljanske Olimpije in Maribora so se v 23. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 14.03.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Maribor
    Vrhunec 23. kroga PLTS bo veliki derbi Olimpije in Maribora. Štajerci bi z zmago v Stožicah storili pomemben korak k vrnitvi krone, Ljubljančani bi s tremi točkami ostali v igri za ubranitev lovorike.
  • 09.03.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Triglav po preobratu ugnal Olimpijo
    Nogometaši kranjskega Triglava so v 22. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali ljubljansko Olimpijo z 2:1 (0:1).
  • 07.03.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Triglav - Olimpija
    Prvoligaši so ogreli svoje motorje, po zimskem premoru jih čakajo nove obveznosti. Kranjčani so pomlad odprli z dvema zmagama, uspešni so bili tudi Ljubljančani. Kdo nadaljeval pomladanski niz?
  • 02.03.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija z zmago tudi proti Celju
    Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 21. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Celje z 2:0 (1:0).
  • 01.03.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Celje
    V Stožicah se bosta udarili ekipi, ki sta pomlad odprli z zmago. Celjani so po preobratu v prvem polčasu ugnali Gorico, Olimpija je v drugem polčasu strla Krčane. Komu bo šlo bolje v prestolnici?
  • 24.02.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija začela z zmago
    Nogometaši Krškega so v 20. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti ljubljanski Olimpiji z 1:4 (1:1).
  • 21.02.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Krško - Olimpija
    Uvodni krog nadaljevanja sezone bodo sklenili Krčani in Ljubljančani, ki se v pomlad podajajo z novim trenerjem in pošteno prevetreno igralsko zasedbo. Kdo se bo bolje znašel na Gubcu?
  • 19.02.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Mura učinkovita, do zmage tudi zmaji
    Prvoligaši odštevajo dneve do pričetka drugega dela sezone. Torek sta za zadnji preizkus izkoristila Robert Pevnik in Ante Šimundža, tako Ljubljančani kot Sobočani pa v pomlad vstopajo z zmago.
  • 18.02.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Grofe zamenjal za zmaje
    Ljubljančani so se v zaključku zimskega prestopnega roka okrepili še z enim nogometašem, so danes sporočili iz prestolnice. V Stožice se seli Jan Andrejašič, ki bo za Olimpijo do konca sezone igral kot posojeni član Celja.