Knapi uvodoma do remija

Nogometaši velenjskega Rudarja so v hrvaškem Zaprešiću odigrali prvo srečanje v sklopu priprav na nadaljevanje sezone. Dvoboj s hrvaškim prvoligašem ni postregel z zmagovalcem.

Velenjčani so v zagrebškem predmestju zaigrali brez trenerja Andreja Panadića, ki se je udeležil licenčnega seminarja v Portorožu, so se pa poraza rešili po golu v izdihljajih tekme. Domačo mrežo je v 90. minuti zatresel Dominik Radić, gostitelji pa so povedli v tretji minuti nadaljevanja, ko je Stopajnika premagal mladinec Mihael Benčić.

Rudar bo v pripravah na nadaljevanje sezone odigral kar 13 tekem, naslednja bo na sporedu že v sredo, ko bo v Velenju gostovala Rogaška.

INTER ZAPREŠIĆ - RUDAR VELENJE 1:1

Strelca:
Rudar - prvi polčas: Radan, Jovan, Ejup, Ćosić, Džinić, Pušaver, Kitek, Trifković, Koprivnik, Djerdi, Petrović. Drugi polčas: Stopajnik (Starčić), Krefl, Jovan, Kašnik, Filipović, Črnčič, Am. Vošnjak, A. Vošnjak, Barić, James, Radić. Trener: Andrej Panadić.

• 21.01.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Kobiljar v Nemčijo
    Velenjčani bodo obstanek v Prvi ligi Telekom Slovenije lovili brez pomembnega aduta. Rijad Kobiljar, ki ni pričel priprav na nadaljevanje sezone, bo nogometno pot nadaljeval pri nemškem tretjeligašu Uerdingenu.
  • 19.01.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija premagala Brežice, Rudar boljši od Šampiona
    Nedeljo so za pripravljalno preizkušnjo izkoristili v taboru Olimpije in Rudarja. Velenjčani so bili boljši od celjskega Šampiona, Ljubljančani pa so po včerajšnji zmagi nad Krko premagali še drugoligaša iz Brežic.
  • 17.01.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Knapi pozdravili dva novinca
    Rudar v nadaljevanju Prve lige Telekom Slovenije čaka zahtevna naloga, saj bodo Velenjčani, ki jeseni niso slavili zmage, lovili obstanek v prvoligaški konkurenci. Knapom bosta pomagala tudi novinca Mateo Panadić in Jovan Vladimir Pavlović.
  • 06.01.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Rudar najprej po prvo zmago, nato po obstanek
    Velenjski nogometaši so danes pričeli z misijo 2020, poglavitni cilj katere je obstanek v Prvi ligi Telekom Slovenije. Pri Rudarju ne morejo biti zadovoljni z izplenom jesenskega dela sezone, saj so bodo v nogometno pomlad krenili brez ene same zmage.
  • 04.12.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Rudar odščipnil točko Mariboru
    Nogometaši velenjskega Rudarja in Maribora so se v 20. in zadnjem jesenskem krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:1).
  • 02.12.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Rudar - Maribor
    Bo Rudar jesenski del sezone sklenil brez zmage? Kakšen bo odziv Maribora po domačem porazu s Triglavom? To sta osrednji vprašanji pred spopadom knapov in vijolic v Šaleški dolini.
  • 01.12.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Rudar poražen tudi v Domžalah
    Nogometaši Domžal so v 19. krogu Prve lige Telekom Slovenije doma premagali Rudar Velenje z 2:1 (1:0).
  • 28.11.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Domžale - Rudar
    Rudar je prvo polovico PLTS sklenil brez zmage. Knapi so praznih rok ostali tudi v Ljubljani, v nedeljo pa bodo izhod iz krize iskali ob Kamniški Bistrici. Kakšen sprejem bodo Rudarju pripravili Domžalčani?
  • 23.11.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Bravo ugnal zadnjeuvrščene
    Nogometaši ljubljanskega Brava so v 18. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali velenjski Rudar z 2:1 (1:1).