Mura priprave v Turčiji zaključila s porazom

Po Celjanih, Ljubljančanih in Mariborčanih so priprave v Turčiji sklenili še nogometaši Mure. Prekmurci so se od Antalyje poslovili s tekmo proti armenskemu Noahu, ki je bil boljši z izidom 3:2.

Sobočanom so sicer razveljavili kar dva zadetka, varovanci Anteja Šimundža pa so po dveh zadetkih Armencev v drugem polčasu uspeli priti do izenačenja. V polno sta zadela Luka Bobičanec in Kai Cipot, kmalu zatem pa so Armenci po manjši zmedi v kazenskem prostoru Mure zadeli še tretjič in odnesli zmago.

MURA - NOAH 2:3

Strelca: Bobičanec, Cipot
Mura: Zalokar, Pucko, Maruško (46' Gorenc), Kaučič, Kous, Brkić (60' Kouter), Horvat, Bubnjar, Cipot,  Filipović (69' Šušnjara), Maroša (60' Bobičanec). Trener: Ante Šimundža.

• 28.02.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Triglav - Mura
    Muraše po bolečem porazu na prekmursko-štajerskem derbiju čaka gostovanje v Kranju. Bodo prekinili dober niz orlov?
  • 26.02.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Maribor do velike zmage pri Muri
    Nogometaši Mure so v 22. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 1:2 (0:1).
  • 25.02.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Mura - Maribor
    Derbi kroga se bo tokrat odvil v Murski Soboti. Bodo po devetdesetih minutah bolj zadovoljni Prekmurci ali Štajerci?
  • 23.02.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Mura slavila v Domžalah
    Nogometaši Domžal so v 21. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Muri z 1:2 (0:1).
  • 21.02.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Domžale - Mura
    Za derbi po derbiju bodo poskrbele Domžale in Mura. Bo podpora domačega občinstva v obračunu ob Kamniški Bistrici dovolj za črno-beli skalp?
  • 18.02.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Domžalčani in Sobočani priprave sklenili z zmago
    Domžalčani in Sobočani so priprave na nadaljevanje Prve lige Telekom Slovenije sklenili z visoko zmago. Mura je bila boljša od Odrancev, Domžale so napolnile mrežo Posavja Krško.
  • 17.02.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Podaljšanje pogodbe in nova moč
    V soboški Fazaneriji so javnosti predstavili še šestega novinca. Med črno-bele se je preselil srbski branilec Aleksandar Bogdanović, ki je z Muro sklenil polletno pogodbo z možnostjo podaljšanja pogodbe še za tri leta, sodelovanje s Prekmurci pa je podaljšal Jon Šporn.
  • 14.02.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Za rekordno odškodnino v Atene
    Mura je danes uradno potrdila odhod mladega branilca Žiga Lacija. Sedemnajstletnik bo nogometno kariero nadaljeval v atenskem AEK-u, Sobočanom pa je pripadla rekordno visoko odškodnina.
  • 09.02.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Ukrajinci boljši od Mure
    Nogometaši Mure so nedeljo izkoristili za predzadnjo preizkušnjo na turških tleh. Četa Anteja Šimundže se je pomerila z ukrajinskim prvoligašem Lvivom, ki je bil boljši z 0:2.