Remi in vratnici
Nogometaši Laboda Drave in HIT Gorice so v tekmi 22. kroga PLTS igrali neodločeno 2:2.

Primorci so na Ptuju dvakrat vodili, na koncu pa jih je pred porazom dvakrat rešil okvir vrat. V 3. minuti je Tiganj zadel vratnico, gostje pa so v deveti minuti povedli z zadetkom Kršiča iz prostega strela z okoli 20 metrov. Naslednji gol so dosegli Ptujčani, po lepi podaji Kelenca z leve strani je bil z glavo natančen Zilić.

Toda kmalu je veliko napako pred svojim kazenskim prostorom storil Semler, do žoge se je dokopal Komel, ki je lobal nemočnega Murka. Že v naslednjem pravem napadu so gostitelji zatresli vratnico, ko je Kronavetrov strel goriški vratar Žilić odbil v vratnico.

V drugem polčasu so gledalci kmalu videli izenačujoči gol. Po prekršku nad Tiganjem je sodnik Šart pokazal na belo točko, zanesljiv pa je bil Čeh. Po izenačenju so bili več pri žogi domači nogometaši, a so do konca  zamudili kar nekaj priložnosti.