Rudar in Triglav remizirala

Nogometaši Rudarja in Triglav so se v začetku tedna preselili v Umag, danes pa so na hrvaških tleh odigrali medsebojno pripravljalno tekmo. Dvoboj tekmecev za obstanek v Prvi ligi Telekom Slovenije ni dal zmagovalca.

Kranjčani so odločno krenili v srečanje, pobudo v uvodu dvoboja pa so v 16. minuti pretvorili v zadetek. Kombinirala sta Luka Majcen in David Tijanić, ki je z diagonalnim udarcem zatresel velenjsko mrežo in postavil izid polčasa. Drugi zadetek je padel kmalu po odmoru, ko je v polno meril Žiga Škoflek in postavil končni izid tekme.

TRIGLAV KRANJ - RUDAR VELENJE 1:1 (1:0)

Strelca: Tijanić (16'); Škoflek (47')

• 27.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pomembna zmaga Triglava v Velenju
    Nogometaši velenjskega Rudarja so v današnji tekmi 30. kroga Prve lige Telekom Slovenije na domačem igrišču izgubili proti kranjskemu Triglavu z 0:1 (0:1).
  • 25.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Rudar - Triglav
    PLTS se nadaljuje s tekmami 30. kroga, ki ga bosta v Šaleški dolini odprli zadnjeuvrščeni ekipi prvenstva. Rudar na štirih tekmah po vrnitvi na igrišča še ni osvojil točke, Triglav je po nizu brez zmage zdrsnil na deveto mesto.
  • 22.02.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Triglav za uvod do zanesljive zmage
    Nogometaši kranjskega Triglava so v 21. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali velenjski Rudar s 3:0 (1:0).
  • 20.02.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Triglav - Rudar
    Spomladanski del sezone bosta otvorila Triglav in Rudar. Vlogo favorita po tihem prevzemajo orli - lahko knapi zakuhajo presenečenje?
  • 29.01.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Rudar in Triglav sta se udarila z Inđijo
    Nogometaši Rudarja in Triglava se v teh dneh pripravljajo v hrvaškem Umagu, tako Velenjčani kot Kranjčani pa so se tam danes pomerili s srbsko Inđijo.
  • 29.09.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Remi v dvoboju začelja
    Nogometaši velenjskega Rudarja in kranjskega Triglava so se v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
  • 28.09.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Triglav je v prejšnjem krogu navdušil proti Aluminiju in končal slab niz, iz krize pa se še vedno ni uspelo izkopati Velenjčanom, ki v prvenstvu še naprej ostajajo brez zmage. Kako se bo razpletel spopad dna lestvice?
  • 27.07.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Rudar poražen v Kranju
  • 25.07.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Triglav ni uspel nadgraditi presenetljive zmage v Ljudskem vrtu, Gorenjci so pokleknili v Kidričevem. V soboto v Kranj prihaja Rudar, ki je najprej odščipnil točko Domžalam, nato še Mariboru. Kdo bo boljši v tretjem krogu PLTS?
  • 25.05.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Rudar in Triglav z remijem
    Nogometaši velenjskega Rudarja in kranjskega Triglava so se v zadnjem, 36. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 2:2 (1:0).