V Novi Gorici se poslavljajo od Prve lige Telekom Slovenije, pozdravljajo pa vrnitev klubske legende. Miran Srebrnič z začetkom junija prevzema vodenje članske ekipe Gorice.

"Nogometno društvo Gorica sporoča, da je sklenilo sodelovanje z Miranom Srebrničem. Legenda kluba bo v sezoni 2021/22 prevzela vodenje novogoriškega kluba, skupaj z 51-letnim strokovnjakom pa bo tudi usklajeno kadrovanje za prihajajočo sezono," so zapisali na spletni strani kluba, ki bo v soboto odigral še zadnjo prvoligaško preizkušnjo pred novo selitvijo v 2. SNL.

Srebrnič, ki je za Gorico odigral 400 ligaških tekem, se na sever Primorske vrača po dveh letih in pol, potem ko je do letošnje pomladi deloval na koprski Bonifiki.

A post shared by ND Gorica (@ndgorica)

• 27.10.2021 | 2. SNL
    Gorica dobila zaostalo tekmo v Dekanih
    Nogometaši Gorice so v Dekanih dobili zaostalo srečanje desetega kroga 2. SNL. Primorski obračun je pred sosedskim derbijem z Ajdovci odločil Etien Velikonja.
  • 22.09.2021 | 2. SNL
    Gorica do nove zmage in vrha lestvice
    Četrta septembrska sreda je bila namenjena zaostalima tekmama šestega kroga 2. SNL. Goričani so se v Krškem veselili sedme zaporedne zmage in skoka na vrh lestvice, v Dekanih ni bilo zadetkov.
  • 16.09.2021 | Pokal Slovenije
    Bravo v Novi Gorici do četrtfinala
    V četrtfinalu Pokala Pivovarna Union bo zaigral tudi Bravo. Ljubljančani so bili z goloma v prvem polčasu, ko sta v razmaku dobre minute zadela Loren Maružin in Sandi Ogrinec, boljši od Gorice.
  • 15.08.2021 | 2. SNL
    Gorica slavila v Brežicah, Triglav še do tretje zmage
    Goričani so v Brežicah dobili uvodno srečanje tretjega kroga 2. SNL, varovanci Mirana Srebrniča so zmago potrdili s tremi goli v prvem polčasu. Triglav še ni oddal točke, Dob je Krškemu zabil sedem, Nafta pa Dravi šest zadetkov.
  • 05.08.2021 | 2. SNL
    Sosedski spopad Gorice in Bilj pred kamero NZS
    Drugoligaši so pred dobrim tednom zakorakali v novo sezono, s petkovo tekmo Krke in Triglava pa se pričenja drugi krog. V prenosu na spletni strani NZS boste lahko spremljali sosedski dvoboj Gorice in Bilj, pred kamerami Sportkluba pa se bosta udarila Nafta in Dob.
  • 01.08.2021 | 2. SNL
    Triglav dobil tekmo z Gorico, Krka slavila v Velenju
    Pričela se je nova sezona 2. SNL. Triglav je na petkovi tekmi premagal Gorico, v sobotnem terminu pa je največ zadetkov padlo v Velenju. Krka je bila z izidom 4:3 boljša od Rudarja.
  • 29.07.2021 | 2. SNL
    Nova sezona se pričenja v Kranju
    S petkovo tekmo v Kranju se pričenja nova sezona 2. SNL. Pred kamerami Sportkluba jo bosta odprla Triglav in Gorica, ki se je pred tedni poslovila od prvoligaške konkurence. Med drugoligaše se vračata tudi Ilirija in Rogaška, v spletnem prenosu na NZS.si pa boste lahko spremljali obračun Rudarja in Krke.
  • 22.05.2021 | Prva liga Telekom Slovenije
    Goričani zmagali v Sežani
    Nogometaši CB24 Tabora Sežane so v zadnjem, 36. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Gorici z 0:1 (0:0).
  • 21.05.2021 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Tabor - Gorica
    Tabor je v Stožicah ponovil lanskoletni dosežek in si s prestižno zmago zagotovil obstanek. Kraševci bodo sezono sklenili s primorskim obračunom, v Sežano prihaja Gorica, ki se poslavlja od PLTS.